Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Bershka sklep online

17 lut 2012 - 13:08:30

hoooney a w jakim banku masz konto?

Bershka sklep online

17 lut 2012 - 13:15:39

ale masakra... idz do banku wytlumacza ci to ja na szczescie nie mialam niigdy tak.

Bershka sklep online

17 lut 2012 - 13:20:17

Cytat
Hooney_M
Czegoś takiego nie miałam..
Ale ostatnio zniknęło mi z konta 200zł:(
Miałam na koncie 300zł,zrobiłam zakupy za 50zł,wchodzę na konto,a tu prawie zawał.. Dostępne 50zł. Do tej pory tego nie zaksięgowało,tak po prostu zniknęło:(

tak po prostu nie moglo zniknac, podejrzane jak cholera. albo jakis haker wbil sie na konto, albo pracownik banku. niezaksiegowane, czyli nie ma zadnych dowodow. jak widac nasze pieniadze najbezpieczniejsze bylyby w skarpecie:/ a tak banki nas doja i doja, niestety ehh

Bershka sklep online

17 lut 2012 - 13:26:55

Cytat
Hooney_M
Czegoś takiego nie miałam..
Ale ostatnio zniknęło mi z konta 200zł:(
Miałam na koncie 300zł,zrobiłam zakupy za 50zł,wchodzę na konto,a tu prawie zawał.. Dostępne 50zł. Do tej pory tego nie zaksięgowało,tak po prostu zniknęło:(

a masz kartę zblizeniową?

Bershka sklep online

17 lut 2012 - 13:38:46

a załozyli Ci jakąś blokada '' bershka poland dublin '' ? mnie załozyli i zastanawiam się czy po jej zakończeniu odzyskam kase

Bershka sklep online

17 lut 2012 - 13:39:44

Cytat
kashvi
juz dziewczyny w innym wątku o bershka online to pisały, poszukaj:) tez im zjadło 2 razy kase, najlepiej zadzwon do bershki i sie zapytaj o to
to nie jest takie proste, żeby się dodzwonić do bershki, ja jak czekałam na zamówienie, to żaden numer biura obsługi pod który próbowałam się dodzwonić nie działał i co wtedy??

Bershka sklep online

17 lut 2012 - 13:48:01

Cytat
izabela_sliwa
Cytat
kashvi
juz dziewczyny w innym wątku o bershka online to pisały, poszukaj:) tez im zjadło 2 razy kase, najlepiej zadzwon do bershki i sie zapytaj o to
to nie jest takie proste, żeby się dodzwonić do bershki, ja jak czekałam na zamówienie, to żaden numer biura obsługi pod który próbowałam się dodzwonić nie działał i co wtedy??

i pewnie dzwoniłaś z telefonu komórkowego?

co do "znikających" pieniędzy to mój chłopak ma konto w Alior Banku i ostatnio zniknął mu 1000zł, ale później sobie przypomniał, że część kwoty jest w tym banku zamrażana na noc, rano mu oddali.
ale skoro komuś zniknęły i nie wróciły to chyba raczej powinno się próbować rozwiązać sytuację z bankiem?

Bershka sklep online

17 lut 2012 - 17:44:39

Cześć Dziewczyny,
Ja swoje pierwsze zamówienia składałam 09 lutego, do tej pory status jest "w realizacji", na maila mi nie odpowiedzieli. Potem złożyłam jeszcze trzy zamówienia, status "w realizacji", ale po dwóch, ostatnich zamówieniach, nie dostałam maila z potwierdzeniem zakupu, pieniążki oczywiście zostały zablokowane, nr zamówień są nadane....
Trochę się martwię, wiem, że przesyłki idą z opóźnieniem, ale mimo wszystko mam lekkiego stresa...Sub bbnautFlash_FSCommand(ByVal command, ByVal args)
call bbnautFlash_DoFSCommand(command, args)
end sub



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-17 17:48 przez Martulu.

zweryfikowana
Posty: 1.032
Ostrzeżenia: 2/5

Bershka sklep online

17 lut 2012 - 17:50:17

Cytat
anniaaaaaa
nie chce was załamywać ale na tej stronie jest drożej niż w sklepie (jeżeli chodzi o przeceny) :P


heh to wiedzialam :D
masakra aile za przesyłke
dlatego tam nie kupuje
no i wiecznie problem z kartami

Bershka sklep online

17 lut 2012 - 19:16:36

Cytat
anniaaaaaa
nie chce was załamywać ale na tej stronie jest drożej niż w sklepie (jeżeli chodzi o przeceny) :P

myślę, że nikt nie jest głupi, żeby o tym nie wiedzieć :)
tyle, że w sklepie akurat nigdy z tych rzeczy, których szukam akurat nie ma, a do Bershki mam 60km więc bardziej opłaca mi się kupić online i zapłacić te 15zł za wysyłkę niż jeździć co 2 dni i sprawdzać, czy rzecz pojawiła się w sklepie stacjonarnym.

poza tym zawsze można zamówić z dostawą do sklepu, a taka wysyłka jest darmowa (jeśli ktoś ma blisko do Bershki, a rzeczy akurat nie ma na stanie)

Bershka sklep online

17 lut 2012 - 19:25:12

Mi się udało w końcu zapłacić kartą debetową Visa siostry.
Zamówienie złożyłam 06.02, 14.02 dostałam maila,że wysłano, 15.02 przesyłka była już u mnie w domu.

Problemu, żeby się skontaktować z biurem obsługi też nie miałam. Lepiej zadzwonić, niż wysyłać formularz kontaktowy, trochę długo odpisują.

Bershka sklep online

17 lut 2012 - 20:25:03

Cytat
mtea
Mi się udało w końcu zapłacić kartą debetową Visa siostry.
Zamówienie złożyłam 06.02, 14.02 dostałam maila,że wysłano, 15.02 przesyłka była już u mnie w domu.

Problemu, żeby się skontaktować z biurem obsługi też nie miałam. Lepiej zadzwonić, niż wysyłać formularz kontaktowy, trochę długo odpisują.


To w takim razie, jak do wtorku nic z moim zamówieniem z 09.02 się nie zmieni, zacznę tam dzwonić...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-17 20:26 przez Martulu.

Bershka sklep online

18 lut 2012 - 09:03:53

Cytat
kashvi
Cytat
Hooney_M
Czegoś takiego nie miałam..
Ale ostatnio zniknęło mi z konta 200zł:(
Miałam na koncie 300zł,zrobiłam zakupy za 50zł,wchodzę na konto,a tu prawie zawał.. Dostępne 50zł. Do tej pory tego nie zaksięgowało,tak po prostu zniknęło:(

a masz kartę zblizeniową?

Mam zbliżeniową z mBanku,ale akurat wtedy nie płaciłam w ten sposób:(
Nie mam żadnych dowodów,tą kwotę za zakupy zaksięgowało,a 200 po prostu wyparowało:( Teraz będę wypłacać każde pieniądze,bo boję się,że znów coś takiego się stanie..

Bershka sklep online

18 lut 2012 - 09:10:41

ja robiam zamówienie zarówno w sklepie internetowym Bershki jak i Stradivariusa oraz Pull&Beara i nigdy nie miałam sytuacji, żeby podówjnie zablokowało kwotę. Płacę kartą kredytową i zawsze zamawiam darmową wysyłkę do sklepu. Kiedyś przy odbiorze dziewczyna z Bershki powiedziała mi, że dobrze, że otworzyli stronę internetową, ale szkoda, że tylko kartą kredytową można płacić, więc wydaje mi się, że zdają sobie sprawę z tych ograniczeń.

Bershka sklep online

20 lut 2012 - 20:12:27

Cześć Dziewczyny, jak z Waszymi zamówieniami? Ja zamawiałam 09-02-2012 i do tej pory "w realizacji", co gorsze blokada z karty została zdjęta mój bank trzyma ją 10 dni). Wysłałąm do Bershki maila w zeszłym tygodniu, nie odpisali, a dzisiaj dzwoniłam cały dzień na ich infolinię, ale niestety połączenie się z nimi jest niemożliwe...Z innego forum wiem, że dziewczyny, które zamawiały 09 lutego, dzisiaj odebrały przesyłki. Weszłam dzisiaj na zamówienia na, stronie sklepu i zamówienia z 09 nie mogę już anulować, wczoraj jeszcze mogłam, dzisiaj już nie... Czy któraś z Was miała taką sytuację? Będę bardzo wdzięczna za pomoc.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

różowa marynarka z zary, cena