Obecnie rozmawiamy o:

złota łazienka

gorący temat

operacja oczu

29 minut temu

Zapalenie pęcherza

godzinę temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Niedawno zakupiłam się w taki własnie płaszczyk firmy NEW LOOK, ma on nieco bardziej zielonkawy kolor niż na zdjęciu - istna pistacja albo delikatna pastelowa miętka :) I tu pojawia się pytanie: Jaką dobrać do niego czapkę, szalik i rękawiczki? Może macie jakieś konkretne propozycje?
foto tutaj: http://szafa.pl/c7667398-mietowy-plaszcz.html



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-19 14:40 przez jestem_Pistacja.

Nie widzę zdjęcia, jednak moja pierwsza myśl, to dodatki w kolorze ecru :)

brak Zdj
strasznie jasnyt= ten płaszczyk, ja bym dała ciemniejsze dodatki - brązowe lub czarne



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-19 12:58 przez mila1171.

Ja też ostatnio szukałam odpowiedniego zestawienia do podobnego płaszczyku, który wygrzebałam z dna szafy, ale ostatecznie oddałam go na PCK, bo to mega niemodne. Ostatnio też szukałam jakiś rozwiązań co do szalików i czapek - na szczęście jest teraz tak dużo forów i blogów - może akurat się któreś dziewczynie przyda na przykład artykuł o tym jak nosić czapki i szaliki Poleceam, bo fajnie są rozpisane podstawy

Płaszczyk jest super. Ja bym dała do niego ciemno-szare dodatki :)

Wydaje mi się, że najbardziej sprawdzi się czarny szalik, albo delikatny pastelowy. Inne mogą nie pasować do takiej kurtki. Najlepiej poszukaj takich w stylu tzw.: komina. A calkiem duży wybór takich w pasetlowych kolorach widzialam ostatnio w sh VIVE Profit.

niezweryfikowana
Posty: 63
Ostrzeżenia: 1/5

Szary, srebrny szalik powinien dobrze wyglądać. Czarny moim zdaniem nie będzie pasować.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kozaki TOPSHOP