Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 ... 6 7 8 -->
zweryfikowana
Posty: 1.362
Ostrzeżenia: 1/5

Skąd brać pieniądze na ubrania ?

14 paź 2011 - 22:33:07

Cytat
izulciiaa
sprzedaz na szafie tylko trzeba ceny miec rozsadne:)
no tak tylko jak ktoś kupuje drogie ciuchy to w rozsadnej cenie nie sprzeda np bluzka kupiona za 200 zł nikt nie sprzeda za 20 =)
co inego jak ktoś kupi w ciuchlandzie za 6 zł a sprzeda za 16 czy 20....



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-14 22:33 przez asiuniaaa88.

Skąd brać pieniądze na ubrania ?

14 paź 2011 - 22:33:33

Cytat
MaszaGudicz
Dobra praca.Kasa gwarantowana w okolicach 5400 euro.

gdzieś Ty w Polsce widziała 5400 euro/m-c? Ja tylko słyszałam o takich zarobkach w jednym luksusowym hotelu we Wrocku ;) chyba, że też o tym mówisz.

Skąd brać pieniądze na ubrania ?

14 paź 2011 - 22:33:45

w sumie nie wiem.:) ja od kilku lat nie dostaje ZADNYCH pieniedzy na ubrania czy kosmetyki a jakos sobie radze.
zazwyczaj sprzedaje albo wymieniam stare ciuchy i pozniej mam pieniedzae na nowe.:) trzeba pokombinowac .

Skąd brać pieniądze na ubrania ?

14 paź 2011 - 22:33:59

Pracuję,zarabiam,to mam na ciuchy. Zresztą nie jest to dla mnie jakiś priorytet,wolę włożyć pieniądze w dom czy kupić coś dziecku.

Skąd brać pieniądze na ubrania ?

14 paź 2011 - 22:34:12

a najlepiej to Niemca znaleźć :)

Skąd brać pieniądze na ubrania ?

14 paź 2011 - 22:34:42

sądzę, ze każdy potrzebuje kasy- taka juz natura człowieka..
teraz na ciuchy, później samochód, dziecko,dom itp...- nigdy w 100% nie zaspokoisz swoich potrzeb, bo pojawią się następne
ja proponuję może mniej chodzic po sklepach i nie upatrywac aż tylu rzeczy naraz- kup sobie jedną, droższą i porządniejszą zamiast 2 średniej jakości, najpierw zastanów się czy napewno to jest Ci akurat konieczne, może coś innego przyda sie bardziej, a potem będziesz żałowac tego zakupu, a kasę możesz miec ze sprzedaży ciuszków- wystaw tutaj ciuchy w których już nie chodzisz- parę groszy ale zawsze coś- w końcu uzbierasz

Skąd brać pieniądze na ubrania ?

14 paź 2011 - 22:34:47

Cytat
fifkaa92
Nie samymi ciuchami człowiek żyje...

Skąd brać pieniądze na ubrania ?

14 paź 2011 - 22:35:09

Ja zarabiam jako konsultantka Avon- niedużo bo niedużo ale można wyciągnąć 100-200 zł miesięcznie. Większość tego idzie na bilety miesięczne i takie różne pierdoły do szkoły- rozumiecie, liceum a ja sama na siebie zarabiam. Ciuszki kupuje w secondhandach bo taniej, oryginalnie i dlatego że to uwielbiam :D

zweryfikowana
Posty: 1.362
Ostrzeżenia: 1/5

Skąd brać pieniądze na ubrania ?

14 paź 2011 - 22:35:14

Cytat
madziutex
Cytat
MaszaGudicz
Dobra praca.Kasa gwarantowana w okolicach 5400 euro.

gdzieś Ty w Polsce widziała 5400 euro/m-c? Ja tylko słyszałam o takich zarobkach w jednym luksusowym hotelu we Wrocku ;) chyba, że też o tym mówisz.
wow.....
gdzie taka praca jest ??? gdzie zarabia sie 16200 zł miesięcznie po przeliczeniu po 3 zł =)

Skąd brać pieniądze na ubrania ?

14 paź 2011 - 22:35:26

Cytat
asiuniaaa88
Cytat
izulciiaa
sprzedaz na szafie tylko trzeba ceny miec rozsadne:)
no tak tylko jak ktoś kupuje drogie ciuchy to w rozsadnej cenie nie sprzeda np bluzka kupiona za 200 zł nikt nie sprzeda za 20 =)
co inego jak ktoś kupi w ciuchlandzie za 6 zł a sprzeda za 16 czy 20....


no tak ale po co komus UZYWANA bluzka po kims ,ktora ktos kupil za 200zl a sprzedaje np za 70zl. logiczne ze malo kto sie pokusi na cos takiego.

Skąd brać pieniądze na ubrania ?

14 paź 2011 - 22:36:45

Cytat
asiuniaaa88
Cytat
madziutex
Cytat
MaszaGudicz
Dobra praca.Kasa gwarantowana w okolicach 5400 euro.

gdzieś Ty w Polsce widziała 5400 euro/m-c? Ja tylko słyszałam o takich zarobkach w jednym luksusowym hotelu we Wrocku ;) chyba, że też o tym mówisz.
wow.....
gdzie taka praca jest ??? gdzie zarabia sie 16200 zł miesięcznie po przeliczeniu po 3 zł =)

ja się domyślam za co można dostac takie pieniądze ale podziękuję

zweryfikowana
Posty: 1.362
Ostrzeżenia: 1/5

Skąd brać pieniądze na ubrania ?

14 paź 2011 - 22:38:15

Cytat
kiciek1985
Cytat
asiuniaaa88
Cytat
madziutex
Cytat
MaszaGudicz
Dobra praca.Kasa gwarantowana w okolicach 5400 euro.

gdzieś Ty w Polsce widziała 5400 euro/m-c? Ja tylko słyszałam o takich zarobkach w jednym luksusowym hotelu we Wrocku ;) chyba, że też o tym mówisz.
wow.....
gdzie taka praca jest ??? gdzie zarabia sie 16200 zł miesięcznie po przeliczeniu po 3 zł =)

ja się domyślam za co można dostac takie pieniądze ale podziękuję
nom.... ja chyba też ,.....=>

Skąd brać pieniądze na ubrania ?

14 paź 2011 - 22:39:43

albo sprzedawanie własnego ciała albo uczciwa praca.

To, że się uczysz nie jest żadnym wytłumaczeniem. Ja jako nastolatka też chodziłam do szkoły, starałam się zawsze ciężko uczyć a popołudniami bądź weekendami dorabiałam sobie a to na ulotkach, a to na promocjach a to np sprzątając u kogoś. I mogłam kupić co akurat potrzebowałam, tak by odciążyć moją mamę z wydatków.

Skąd brać pieniądze na ubrania ?

14 paź 2011 - 22:41:21

borykam się często z tym samym. ale teraz potrzebowalam na nuty 300 zł ;] Obniżałam do maxa wiele ubrań. I zarobiłam:)

Skąd brać pieniądze na ubrania ?

14 paź 2011 - 22:41:32

Cytat
asiuniaaa88
Cytat
kiciek1985
Cytat
asiuniaaa88
Cytat
madziutex
Cytat
MaszaGudicz
Dobra praca.Kasa gwarantowana w okolicach 5400 euro.

gdzieś Ty w Polsce widziała 5400 euro/m-c? Ja tylko słyszałam o takich zarobkach w jednym luksusowym hotelu we Wrocku ;) chyba, że też o tym mówisz.
wow.....
gdzie taka praca jest ??? gdzie zarabia sie 16200 zł miesięcznie po przeliczeniu po 3 zł =)

ja się domyślam za co można dostac takie pieniądze ale podziękuję
nom.... ja chyba też ,.....=>
za granicą bycie samym kierownikiem recepcji w 4- ro gwiazdkowym hotelu nad morzem w sezonie gwarantuje Ci kase ok 4 tys. euro czyli ok 16000 zł w przeliczeniu po naszym kursie, także nie mówcie, że takie pieniądze nie są osiągalne.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

która kurtka lepsza?