Obecnie rozmawiamy o:

szkoła nauki jazdy

gorący temat

informacje o żywieniu

6 minut temu

produkty do domu online

46 minut temu

Prostowanie włosów

dzisiaj o 7:12

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Mega paka

14 paź 2011 - 21:52:06

Tak się zastanawiam, czy opłaca się wystawiać mega paki na alle....
Chciałabym zrobić coś takiego, ale też nie chciałabym oddać rzeczy za kilka złotych.
Na szafie sprzedaż i wymianki jakoś się kręcą, ale dosyć powolnie.


Jeżeli źle umieściłam wątek to przepraszam i prosze o przeniesienie ;-)

Mega paka

14 paź 2011 - 21:54:12

Ja wystawiłam tylko raz, poszła za 90zł. Jestem zadowolona.

Mega paka

14 paź 2011 - 21:54:37

Ja też o tym myślę, w każdej chwili możesz wycofać aukcję:)

Mega paka

14 paź 2011 - 21:54:56

też się właśnie zastanawiałam nad tym

Mega paka

14 paź 2011 - 21:57:12

ja tez

Mega paka

14 paź 2011 - 21:58:19

Mam masę ubrań i jest spore zainteresowanie, no ale nie każdy decyduje się na zakup, a dodatkowa kasa by się przydała ;-)
Tylko nie wiem jak podpisać taka aukcje, aby dużo osób na nią trafiało + żeby nie skasowali mi za zły tytuł.
Czy dobrym pomysłem jest aktywacja funkcji promowania za kilkanascie zl ?

Mega paka

14 paź 2011 - 21:59:35

Wystawiłam dwie paki kilka dni temu... oglądać oglądają... ale nie licytują.. A szkoda. Zaczęłam aukcję od 40zł - to tyle za ile minimum chciałabym te rzeczy oddać. Zawsze przed końcem możesz wycofać licytację albo po prostu ustawić sobie cenę minimalną za którą chcesz sprzedać (za co pobierana jest opłata).
I taka moja mała rada, napisz sobie najpierw opisy rzeczy w wordzie, a zdjęcia wrzuć na serwer (by nie płacić za dodawanie zdjęć), żeby samo pisanie nie zajęło Ci zbyt wiele czasu. Mądry Polak po szkodzie - mi robienie aukcji zajęło ponad godzinkę i jak kliknęłam 'dalej' wyrzuciło mnie i musiałam się ponownie zalogować..aukcja przepadła. Strata czasu i nerwów ;p Samo wystawienie kosztowało mnie 60gr ;)

Mega paka

14 paź 2011 - 22:03:55

Ojej, no na pewno bym przygotowała sobie wszystko wcześniej, bo ubrań jak pisałam mam masę około 100sztuk by się uzbierało.
Znacie może do dodawania zdjęc, aby nie wystawiać poprzez allegro, bo własnie to mogłoby mnie zabić finansowo ;-)

Mega paka

14 paź 2011 - 22:06:50

ale jak masz tak dużo rzeczy to musisz to rozdzielić! conajmniej na dwie paki :)
ja raz chciałam wystawić, ale się strasznie wkurzyłam, bo się napracowałam a zdjęcia się nie wyświetlały, więc usunęłam aukcję...

Mega paka

14 paź 2011 - 22:09:39

Mi się pare razu udało dobrze sprzedac mega paki a pare razy w ogole...nie ma reguły, zawsze mozesz odwolac aukcje/licytacje, sprobowac mozesz :)

Mega paka

14 paź 2011 - 22:09:44

Cytat
ejcz
Wystawiłam dwie paki kilka dni temu... oglądać oglądają... ale nie licytują.. A szkoda. Zaczęłam aukcję od 40zł - to tyle za ile minimum chciałabym te rzeczy oddać. Zawsze przed końcem możesz wycofać licytację albo po prostu ustawić sobie cenę minimalną za którą chcesz sprzedać (za co pobierana jest opłata).
I taka moja mała rada, napisz sobie najpierw opisy rzeczy w wordzie, a zdjęcia wrzuć na serwer (by nie płacić za dodawanie zdjęć), żeby samo pisanie nie zajęło Ci zbyt wiele czasu. Mądry Polak po szkodzie - mi robienie aukcji zajęło ponad godzinkę i jak kliknęłam 'dalej' wyrzuciło mnie i musiałam się ponownie zalogować..aukcja przepadła. Strata czasu i nerwów ;p Samo wystawienie kosztowało mnie 60gr ;)
miałam to samo wrrr:D:D

Mega paka

14 paź 2011 - 22:10:10

też o tym myślałam, zle nie wiem co z czym wstawic- jednej osobie się podoba jedna rzecz a reszty nie chce np..
nawet miałam pomysł, zeby wstawic kilka bluzek i kto wylicytuje to wybiera z nich np 3, dowolne jakie chce, ale myśle, że z tym za duzo zachodu znowu

Mega paka

14 paź 2011 - 22:11:17

Cytat
ninna
ale jak masz tak dużo rzeczy to musisz to rozdzielić! conajmniej na dwie paki :)
ja raz chciałam wystawić, ale się strasznie wkurzyłam, bo się napracowałam a zdjęcia się nie wyświetlały, więc usunęłam aukcję...

Ale co zdjęcia nie wyświetlały się bo było ich za dużo ? ;-)
A co myślicie o tym aby wystawić wszystkie rzeczy i może ktoś proponował by cenę i jakie ubrania chce poprzez kontakt telefoniczny, albo email ? Czy to w ogóle jest dozwolone? chyba nie... :(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-14 22:13 przez maliinka.

Mega paka

14 paź 2011 - 22:12:16

Uwaga bo zaraz natrętna kolezanka od fioletowych legginsow z camel toe, napisze ze tez sie zastanawia i że znalazła super pake na all, wklejajac nam linka do swoich szmat :D
Ja myśle, że jak sie wystawia takie coś to warto zaznaczyc cene minimalna, lub zaczac licytacje od takiej kwoty jaka by Cie satysfakcjonowała. Bo jak sie od 1 zl wystawi, bez ceny minimalnej to moze pojsc za 150, a moze pojsc za 2 zl, nigdy nie wiadomo.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-14 22:13 przez BlueOrchid.

Mega paka

14 paź 2011 - 22:12:59

ja zawsze na allegro sprzedaję jako paki. Fajne rzeczy wystawiam tutaj, a na allegro takie hmm gorszej jakości, w których ja juz napewno nie będę chodzić (oczywiście wszystko opisuje). ostatnio paczka 58 sztuk poszła mi za 255zl, a paczka 36 za 198:) więc mysle ze się opłaca.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Skąd brać pieniądze na ubrania ?