Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 265
Ostrzeżenia: 6/5

dobre buty - mały przewodnik

05 cze 2020 - 07:25:35

Ja mam bardzo duze klopoty z kregoslupem rowniez, dlatego nie uzywam butow na obcasie do chodzenia a do...siedzenia :-D . jezeli mam przejsc dalej niz z samochodu gdzies gdzie bede siedziec to niestety zostaja buty plaskie lub na nizyszym obcasie ;)

Jesli ktoś również ma taką sporą stopę jak ja, polecam szukać butów w sklepach internetowych, znacznie większy wybór i lepsze ceny. Ciekawe buty damskie rozmiar 43 można znaleźć w tym miejscu.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-06-09 10:54 przez jumkaa.

niezweryfikowana
Posty: 206
Ostrzeżenia: 5/5

dobre buty - mały przewodnik

17 cze 2020 - 07:41:45

Ja mam dodatkowo problem z piętami i nie powinnam mieć totalnie płaskich butów jak trampki czy baleriny. I weź tu bądź mądry :< na razie powiedziałam cóż, śmigam w butach sportowych, jako, że mam ważniejsze teraz rzeczy na głowie niż strojenie. A za rok mam nadzieję, że będę już zdrowa w zupełności XD.

W trampkach na długich trasach bolą mnie nogi, w sportowych jest lepiej.

Jesli chodzi o miejsca w jakich kupuję buty to są to głównie sklepy internetowe. Polubiłam stronę z kuponami rabatowymi Coupondojo.com https://coupondojo.com/pl - mozna tam znaleźć aktualne zniżki do sklepów.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-07-02 12:45 przez jalenka.

dobre buty - mały przewodnik

26 sie 2020 - 13:45:06

Ja na butach nie oszczędzam, ponieważ mam problemy ze stopami. Na obcasie też nie bardzo mogę chodzić (jedynie na małym) ale już się przyzwyczaiłam. Do pracy kupuję buty tylko firmy DrLeon ponieważ są świetnej jakości i bardzo wygodne. Nogi się nie męczą i nie puchną. To typowe buty dla medyków, ale jeśli dla kogoś najważniejsza jest wygoda to bardzo polecam.

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 7/5

dobre buty - mały przewodnik

22 wrz 2020 - 09:52:05

Kiedyś miałam dużo bo mogłam mieć byle jakie i okej. A od jakiś 3l moje stopy powiedziały koniec. Muszę mieć skórzane bo inaczej moje stopy PŁONĄ ;) albo przewiewne sportowe jak nike run, chociaż w nich też mam skórzaną wkładkę.
Butów mam dosłownie kioka par, których używam. Jasne i czarne baleriny. Jasne cieliste/bezowej coś takiego głównie na lato. Noszę na zmianę z jasnymi sandałami. No i życie ogrodnika - crocsy.
Jesienią czarne baleriny do czarnych rajstop. + czarne botki. I przez lata brakowało mi czarnych butów sportowych. Teraz sobie zamówiłam, wraz z pierwszymi skórzanymi botkami, które upolowałam za mega cenę i mam nadzieję, że będą dobre https://mrfashion.pl/szukasz-obuwia-na-kazda-okazje-sprawdz-polbuty-damskie/



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-10-02 10:47 przez marcy23.

dobre buty - mały przewodnik

29 wrz 2020 - 20:05:10

Jeśli lubicie obuwie sportowe, to na pewno czujecie różnice między oryginalnymi butami a tzw. no name - i nie mam na myśli marki, ale jednak pewną jakość. Ja osobiście najbardziej lubię i najczęściej kupuję buty Nike, super ceny na tę markę mają na Perfektsport.pl, polecam zajrzeć :)

niezweryfikowana
Posty: 78
Ostrzeżenia: 10/5

dobre buty - mały przewodnik

16 gru 2020 - 13:12:17

Ja polecam crocsy - mam kilka modeli - od klasycznych chodaków, przez baleriny i sandały - większość normalnie zakładam do pracy do sukienek. Żaden deszcz mi nie straszny ;)

Lubię na nogach równiez sportowe buty. Na jesień i zime polecam skórzane sneakersy, szczególnie, żę w ostatnich latach zimowe miesiące stają się coraz cieplejsze.

W poszukiwaniu sugeruje zajrzeć sobie do sklepu Suzana. W sklepie obecnie mają dobre promocje na porządne obuwie. https://suzana.pl/category/buty-damskie-buty-sportowe



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-12-31 09:07 przez loenila.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Buty na platformie