Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ludzie zastanówcie się nad cenami!

07 paź 2011 - 13:45:01

Witam,
właśnie zobaczyłam kozaczki na zimę takie same jak moje.
Gdy spoglądnęłam na cenę zaszokowała mnie!!!!
Na szafie one kosztują 79zł! bez wysyłki!!
A jak takie same identyczne kupiłam za 59zł w ccc



Ludzie zastanówcie się nad cenami!

07 paź 2011 - 13:46:11

No i co z tego? Ktoś wystawił za taką cenę, ktoś może chce za taką cenę kupić.

Ludzie zastanówcie się nad cenami!

07 paź 2011 - 13:47:31

Rozumiem, każdy daje cenę jak uważa ale czasami to już przesada jest....

Ludzie zastanówcie się nad cenami!

07 paź 2011 - 13:47:39

a ja uwazam, ze to oszustwo. Jezeli by mi sie one podobaly to pewnie kupilabym je na szafie ale gdybym pozniej zobaczyla je taniej w ccc to bylabym zla..

Ludzie zastanówcie się nad cenami!

07 paź 2011 - 13:47:53

Czym się przejmujesz, skoro już masz takie buty? Rozumiałabym jeszcze Twoje "oburzenie", gdybyś chciała takie od Szafowiczki kupić. Każdy sprzedaje ciucha za tyle, za ile go sobie wyceni i tyle. I nic Tobie do tego, w jakiej cenie są one wystawione i nawet to, czy rozejdą się jak świeże bułeczki, czy nikt się nimi nie zainteresuje... Trochę luzu.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-07 13:49 przez komiczka.

Ludzie zastanówcie się nad cenami!

07 paź 2011 - 13:48:47

takich watkow bylo wiele i jak grochem o sciane , niczego nie zmienimy a szkoda :( . owszem prawo rynku prawem rynku ale bez przesady . te same dziewczyny co licza na naiwnosc i ze ktos im kupi za taka cene same pewnie nie kupia tego typu rzeczy za cene ktore oferuja.

Ludzie zastanówcie się nad cenami!

07 paź 2011 - 13:49:16

Ale zastanówcie się jak byście kupiły je tu za taką cenę a potem w sklepie zobaczyły że są tańsze... Każda by się wkurzyła

zweryfikowana
Posty: 665
Ostrzeżenia: 3/5

Ludzie zastanówcie się nad cenami!

07 paź 2011 - 13:50:00

'spoglądnęłam' ? śmieszne :)

Ludzie zastanówcie się nad cenami!

07 paź 2011 - 13:50:09

każdy sam ustala ceny
ja robię dla niektórych drogo, ale mnie to kosztuje mnóstwo pracy...nie jestem pośrednikiem tylko, który taniej kupi a drożej sprzeda...
a nie powiem-też niektóre nierozumne osobniczki chcą za pół darmo...

Ludzie zastanówcie się nad cenami!

07 paź 2011 - 13:52:42

A może ona niekoniecznie kupiła je za 59zł jak Ty?
Może wcześniej były droższe, albo kupiła na allegro za znacznie wyższą cenę?
Oczywiście są i naciągaczki, ale wg mnie 20zł to nie powód, żeby zakładać wątek

Ludzie zastanówcie się nad cenami!

07 paź 2011 - 13:54:05

Cytat
AniaN
a ja uwazam, ze to oszustwo. Jezeli by mi sie one podobaly to pewnie kupilabym je na szafie ale gdybym pozniej zobaczyla je taniej w ccc to bylabym zla..

Oszustwo to byłoby gdyby szafiarka Ci tych butów nie wysłała lub gdyby stan nie był zgodny z opisem. Mylisz pojęcia.
Jeśli chodzę sobie po bazarku (dla przykładu) i w jednym miejscu znajdę fajną sukienkę z 55 zł, a u innego sprzedawcy taką samą za 65 to znaczy, że ten drugi jest oszustem? Mam przyjść, nawrzeszczeć na niego i mu nakopać? ;> No bo przecież kupili w tej samej hurtowni za tę samą cenę, więc dlaczego jeden sprzedaje drożej? Hańba!

Ludzie zastanówcie się nad cenami!

07 paź 2011 - 13:54:39

TU NA TEJ SZAFIE TO SA W OGOLE SMIESZNE CENY....IDE DO CENTRUM A TAM NIZSZE CENY...I NIE WIERZE ZE GDZIES KUPILY DROZEJ BO NP SKLEPY TYPU C&A , TROLL ITP MAJA SWOJA GAZETKE WEDLUG KTOREJ MUSZA SIE TRZYMAC I CENY MAJA TAKIE SAME.......ale tu wiekszosc to dzieci i mysla ze powystawiaja sobie a kupuja glupcy....tak jak np chce isc na wymiane a ktos mi pisze ze moja bluza za mniej jest wystawiona to mam doplaca!!!to ze jest za mniej nie oznacza ze tyle kosztuje...wystawilam rzeczy za grosze bo w nich nie chodze...i tyle...a wystawie drozej to i tak bedzie lezalo bo nikt nie kupi...nie kazdy ma kase by wydawac tyle.....chce sie pozbyc wiec wystawiam za grosze...co mi zalezy.....
ja tez mam te buty...kupilam w tamtym roku za 80zl...moze i teraz kosztuja w ccc za 59 czy iles tam ale nie oznacza ze po 100zl prawie tu chodza te buty...zalezy u kogo...a ja mialam je wystawic za 20zl bo wydawaly mi sie straszne hehhe



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-07 13:56 przez niunia8821.

Ludzie zastanówcie się nad cenami!

07 paź 2011 - 13:54:43

Nie założyłam wątku akurat przez te buty...
Ale dużo jest takich rzeczy które w sklepie można taniej kupić i to czasami nie chodzi o 20zł....

Ludzie zastanówcie się nad cenami!

07 paź 2011 - 13:54:52

może to inny producent ja osobiście butów z ccc nie lubię są na 2 -mce góra

Ludzie zastanówcie się nad cenami!

07 paź 2011 - 13:55:25

okej obniże ceny-.-

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

STUDNIÓWKA 2012!!!!! :***