Obecnie rozmawiamy o:

Projekt wnętrza

gorący temat

Sklep internetowy

9 minut temu

Biznes

13 minut temu

tabernakula sklep

32 minut temu

zakupy internetowe

57 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Gdzie kupujecie bieliznę?

28 wrz 2011 - 21:50:24

Jak jest u Was? czy na bieliznę (majtki, biustonosze) wydajecie większe pieniądze? Gdzie najczęściej kupujecie w sieciówkach, na bazarach czy może w specjalnych sklepach?
Ja niedawno doszłam do wniosku, że biustonosz jest bardzo ważny w doborze i tylko te lepszych firm leżą najlepiej i są najbardziej wygodne a nie wspomnę juz o materiale i wykończeniu.. Czytałam gdzieś,że biustonosz ma także wpływ na profilaktykę antyrakową co my, jako kobiety, powinniśmy wziąć pod uwagę!!

Gdzie kupujecie bieliznę?

28 wrz 2011 - 21:52:37

uwielbiam Intimissimi, zanim zaszłam w ciąże tylko tam kupowałam bieliznę, niestety teraz już prawie nigdzie nie ma dla mnie rozmiaru :/

Gdzie kupujecie bieliznę?

28 wrz 2011 - 21:53:20

ja kupuję biustonosze w lepszych sklepach bo nie mam wyboru :)

Gdzie kupujecie bieliznę?

28 wrz 2011 - 21:53:56

Biustonosze kupuje w esotiq, etam, h&m czasem reserved nigdy na rynku.Natomiast figi, stringi czy bokserki najczęściej w h&m lub w małych sklepikach z bielizną.

Cytat
Gabulek
uwielbiam Intimissimi, zanim zaszłam w ciąże tylko tam kupowałam bieliznę, niestety teraz już prawie nigdzie nie ma dla mnie rozmiaru :/
a z ciekawosci jaki nosisz rozmiar



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-28 21:54 przez beatka876.

Gdzie kupujecie bieliznę?

28 wrz 2011 - 21:54:27

ja zaś czytałam, że źle dobrany biustonosz może powodować powstawanie torbieli, ale nie ma badań, które potwierdzałyby większe ryzyko zachorowań na raka..

co do głównego zapytania, kupuję w różnych miejscach, tylko nie przez internet, bo zawsze muszę przymierzyć czy mi odpowiada.. szczęście w nieszczęściu mam 'młodzieżowy' rozmiar więc mogę przebierać w fasonach za niewygórowaną cenę heh;]

Gdzie kupujecie bieliznę?

28 wrz 2011 - 21:54:32

Ja ostatnio kupiłam w esitiq i intimissini - rewelacja :) spoko jest tez bielizna z h&m i Konrada - jednak jeśli chodzi i komfort to zdecydowanie intimissini :D

Gdzie kupujecie bieliznę?

28 wrz 2011 - 21:54:39

majtki w h&m staniki zwykle też tam lub na targu. po ostatnich czystkach zostało mi pare z hm bo reszta się rozwaliła lub wogóle nie nadawała do chodzenia. a ostatnio postawiłam na droższy zakup w sklepie etam. kupiłam piękny biały staniczek z pomoca miłej pani ekspedientki

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie kupujecie bieliznę?

28 wrz 2011 - 21:54:50

Biustonosze w stacjonarnym lub internetowym sklepie z bra-fittingiem, natomiast majtki tam gdzie mi się spodobają. Nie kompletuję bielizny, bo o ile za biustonosz jestem w stanie dać do 150zł o tyle nie będę za majtki do niego płaciła 50-80zł. Tyle mogę dać za normalne ubranie. Biustonosz ma rolę strategiczną, majty mają tylko dupsko zasłaniać :D

Gdzie kupujecie bieliznę?

28 wrz 2011 - 21:55:03

oysho, intimissimi najchętniej :-)

Gdzie kupujecie bieliznę?

28 wrz 2011 - 21:57:59

W moim ukochanym outlecie intimissimi i calzedonii - staniki po 19,90 , majtki w granicach 10 (spora część nawet taniej), góry i doły od kostiumów kąpielowych po 10,90 - uwielbiam :D

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie kupujecie bieliznę?

28 wrz 2011 - 21:59:34

heh to patrząc na marki pewnie większość z Was nosi 75B :D

Gdzie kupujecie bieliznę?

28 wrz 2011 - 22:01:58

Cytat
matra
Biustonosze w stacjonarnym lub internetowym sklepie z bra-fittingiem, natomiast majtki tam gdzie mi się spodobają. Nie kompletuję bielizny, bo o ile za biustonosz jestem w stanie dać do 150zł o tyle nie będę za majtki do niego płaciła 50-80zł. Tyle mogę dać za normalne ubranie. Biustonosz ma rolę strategiczną, majty mają tylko dupsko zasłaniać :D
Hmm dobre podejście:D W biustonosz jednak warto zainwestować, można poczuć się niekiedy pewniej nosząc taki idealnie dobrany, chociaz te z hm, reserved itp to typowe sieciówki produkujące dla masy- to my musimy sie im podporządkowac a nie biustonosz nam. Najlepsze sa te z wyższych półek i do tego dobrane z pomocą bra- fitterki.......

Gdzie kupujecie bieliznę?

28 wrz 2011 - 22:02:47

Ava,Konrad itp...tylko tam mają dla mnie dobrze dobrane staniki i w moim rozmiarze,,,na szczęsce ostatnio troche mi cycuchy zmalały:D

Gdzie kupujecie bieliznę?

28 wrz 2011 - 22:04:11

Cytat
matra
heh to patrząc na marki pewnie większość z Was nosi 75B :D
hehe pewnie masz racje:) tez tak kiedys sadzilam od 2 lat nosze 65C lub 60D zalezy od producenta

Gdzie kupujecie bieliznę?

28 wrz 2011 - 22:04:51

ja kupuję przeważnie na allegro, bo stacjonarnie mój rozmiar to koszt ok. 150 zł za zwykły stanik :(

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Chrzest :)