Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Też odnosicie takie wrażenie?

15 wrz 2011 - 10:05:06

Piszę w takiej sprawie, bo już mnie to ostro wkurza. Wystawię coś na wymianę/sprzedaż, jak już to robię to się staram żeby ciuch komuś się faktycznie przydał, był modny albo ciekawy, no żebym też miała coś z tego.
Cudów nie chcę jeśli chodzi o cenę czy coś w zamian, powiedzmy za kurtkę, jakieś leggi fajne albo rurki czy bluzkę.
Dostaję bardzo dużo "ofert" ale co przeglądam to kompletnie nic nie znajduję, jak można wystawić 150 ciuchów i nawet głupiego balsamu czy bluzki nie mogę wybrać tylko albo cuda do pępka albo sweterki w serek (choć i to rzadko bywa).
Może kogoś urażę ale laski, Szafa to chyba nie PCK przecież, są rzeczy, które po prostu się już nie nadają.
Albo nagminnie, skończyło się lato to dawaj sukienki, stroje itp., trochę niefajnie wymieniać się za odzież "na teraz" za coś co ubiorę dopiero za rok...
O cenach nie wspomnę, że są nieadekwatne i to w obie strony, czasem jak patrzę, że ktoś wystawia fajne, modne buciki za 20zł a chętnych brak to aż przykro się robi, bo co, ta osoba ma za darmo oddać? Albo na odwrót używana torebka, powycierana, bazarkowa za 35-40zł, no ludzie. Jak one nowe może z 10zł więcej kosztują.

Zaraz mnie zbesztacie, że wymieniać się nie muszę, niby tak ale już nadzieję tracę, chcę przejrzeć jak mi ktoś coś wyśle i na prawdę chcę coś znaleźć dla siebie a marnuję tylko czas. Staram się być uprzejma i odpisać zawsze "przepraszam ale nic nie znalazłam" no ale liczta czasem siły na zamiary.

Też odnosicie takie wrażenie?

15 wrz 2011 - 13:43:04

dlatego ja się nie wymieniam

Też odnosicie takie wrażenie?

15 wrz 2011 - 13:44:45

życie
trzeba się do tego przyzwyczaić

Też odnosicie takie wrażenie?

15 wrz 2011 - 13:46:02

ogólnie się zgadzam z tobą :-)

zweryfikowana
Posty: 1.011
Ostrzeżenia: 1/5

Też odnosicie takie wrażenie?

15 wrz 2011 - 13:46:43

dlatego nie ma co się wymieniać

Też odnosicie takie wrażenie?

15 wrz 2011 - 13:47:04

]Mnie też denerwują te szmaty które są na sprzedaż. Zastanawiam się czy ktoś to w ogóle kupuje! Szkoda zaśmiecać takimi łachmanami szafy

Też odnosicie takie wrażenie?

15 wrz 2011 - 13:47:38

no to jest najlepsze. Wchodze na konto laski ktora ma 150-300 rzeczy ogladam i w polowie zaprzestaje bo mam wrazenie ze labo to jest z szafy mojej babci, albo z pomocy dla powodzian. Świetnie sobie zdaje sprawę że nie każdego stać na coroczną wymianę szafy (stąd ubrania z zeszłej dekady) ale trochę realizmu, kto weźmie na wymianę ubranie z tamtego roku za bazarową koszulkę sprzed dekady? wariacja...

Też odnosicie takie wrażenie?

15 wrz 2011 - 13:47:46

zgadzam się w zupełności :)

Też odnosicie takie wrażenie?

15 wrz 2011 - 13:49:42

I DLATEGO JA SIE NIE WYMIENIAM - na poczqtku wstawialam na wymiane reczy, ale jak mi ktos proponowal wymiane to wlasnie rzeczy pokroju PCK mial u siebie

Też odnosicie takie wrażenie?

15 wrz 2011 - 13:50:12

Cytat
WacPanna
no to jest najlepsze. Wchodze na konto laski ktora ma 150-300 rzeczy ogladam i w polowie zaprzestaje bo mam wrazenie ze labo to jest z szafy mojej babci, albo z pomocy dla powodzian. Świetnie sobie zdaje sprawę że nie każdego stać na coroczną wymianę szafy (stąd ubrania z zeszłej dekady) ale trochę realizmu, kto weźmie na wymianę ubranie z tamtego roku za bazarową koszulkę sprzed dekady? wariacja...

heh może liczą na to że ktoś się jeszcze tak ubiera?

Też odnosicie takie wrażenie?

15 wrz 2011 - 13:50:14

Ja już straciłam nadzieje na wymiany, co dojdzie do już do wymiany to zawsze jestem rozczarowana , a jeśli chodzi na sprzedaż to nie narzekam wręcz przeciwnie , a co do ciuchów jak z pck, wiesz dla Ciebie mogą to być szmaty a dla innych może to być perełka - dlatego nie ma co oceniać .

Ale co do cen do całkowicie się zgadza ale cóż poradzić , każdy wycenia jak uważa

zweryfikowana
Posty: 594
Ostrzeżenia: 1/5

Też odnosicie takie wrażenie?

15 wrz 2011 - 13:52:41

zgadzam się, chociaż nie dokońca, jeśli chodzi o ceny, bo tak:
czasmi kupi się coś za np 100zł(sweterek) i ubierzesz go raz stwierdzasz , że nie czujesz się czy coś i chcesz sprzedać - nowa rzecz kupiona za duze pieniadze i co wystawiasz to za 15zł? raczej nie... moze się uda sprzedać za te 60zl, a jak nie to się obniza ceny i juz. ;)

Też odnosicie takie wrażenie?

15 wrz 2011 - 13:52:46

Też zdaję sobie sprawę że szału nie mam, i dlatego wystawiam na wymianę, a nie sprzedaż bo czasem można dokonać fajnej transakcji. Mnie się wydaje już coś niemodne ale dla innej to jest fajne. Ale też czasem łapie się za głowę jak widze ceny np. T-shirtów, totalnie złachanych, za które dziewczyny liczą sobie niezłą kasę. To jest aż śmieszne, bo w sh takie rzeczy kupuje się za 2-3 zł...

Też odnosicie takie wrażenie?

15 wrz 2011 - 13:54:22

Cytat
j_ulka
Cytat
WacPanna
no to jest najlepsze. Wchodze na konto laski ktora ma 150-300 rzeczy ogladam i w polowie zaprzestaje bo mam wrazenie ze labo to jest z szafy mojej babci, albo z pomocy dla powodzian. Świetnie sobie zdaje sprawę że nie każdego stać na coroczną wymianę szafy (stąd ubrania z zeszłej dekady) ale trochę realizmu, kto weźmie na wymianę ubranie z tamtego roku za bazarową koszulkę sprzed dekady? wariacja...

heh może liczą na to że ktoś się jeszcze tak ubiera?

na to wygląda... z tym że problem polega na tym, że moja mam czy babcia nie ma konta na szafie... Zapewne wybrałaby sobie jakieś ciuchy od takiej klientki żeby mieć co ubrac do ogródka czy działkę, ale tu rodzi się nowy problem, za darmo moja mama by taki syf wzięła, ale te panie życzą sobie nie małe kwoty za te szmaciochy :)

Też odnosicie takie wrażenie?

15 wrz 2011 - 13:54:44

dokładnie!!!
Już mnie wkurza to, że niczego fajnego i modnego nie idzie znaleźć... :S
A mam wyraźnie napisane w profilu, że nie proponować mi rzeczy, które są jakimiś drachami...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

nieziemskie cudo gdzie dostane