Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

transportery taśmowe

51 minut temu

sprawdzony stomatolog

54 minut temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jakie kurtki modne tej zimy?

15 wrz 2011 - 09:38:30

Dziewczyny wiem że może troche jeszcze czasu do zimy,ale tak sie zastanawiam jakie kurtki będą modne tej zimy,a może macie już jakieś w których będziecie chodzić pokażcie,ja nie mam jeszcze nic dopiero zamierzam kupić.Z góry dzięki

Jakie kurtki modne tej zimy?

15 wrz 2011 - 09:40:07

Kurtki to nie bardzo, ale plaszcze tak.
Aczkolwiek dzis mialam sen, byla w nim karmelowa kurtka z kozuchem, chyba zamszowa.

Jakie kurtki modne tej zimy?

15 wrz 2011 - 09:40:21

Właśnie sama jestem ciekawa...

Jakie kurtki modne tej zimy?

15 wrz 2011 - 09:40:58

ja tez zamierzam kupic xD mi sie wydaje ze wszelakie i plaszcze i pikowane i takie wiazane w tali - przede wszystkim bardzo kobiece:) nie takie worki byle ciepłe:)

Jakie kurtki modne tej zimy?

15 wrz 2011 - 09:42:53

Cytat
meow-meow
Kurtki to nie bardzo, ale plaszcze tak.
Aczkolwiek dzis mialam sen, byla w nim karmelowa kurtka z kozuchem, chyba zamszowa.

mi też śnią się często inspiracje modowe :P chociaż dzisiaj śniło mi się, że podczas IIWŚ zostałam wywieziona do Niemiec... -.-

a kurtki też jeszcze nie mam ;) niby mam te z zeszłego roku, ale schudłam i trochę na mnie teraz wiszą

zweryfikowana
Posty: 684
Ostrzeżenia: 2/5

Jakie kurtki modne tej zimy?

15 wrz 2011 - 09:47:03

jeżeli będą pikowane, jak mówi poprzedniczka, to super, bo mam w ubiegłego roku;D chociaż nie powiem że nie myślałam nad płaszczem....

zweryfikowana
Posty: 1.284
Ostrzeżenia: 1/5

Jakie kurtki modne tej zimy?

15 wrz 2011 - 09:47:06

Cytat
santanka
Cytat
meow-meow
Kurtki to nie bardzo, ale plaszcze tak.
Aczkolwiek dzis mialam sen, byla w nim karmelowa kurtka z kozuchem, chyba zamszowa.


mi też śnią się często inspiracje modowe :P chociaż dzisiaj śniło mi się, że podczas IIWŚ zostałam wywieziona do Niemiec... -.-

a kurtki też jeszcze nie mam ;) niby mam te z zeszłego roku, ale schudłam i trochę na mnie teraz wiszą

no a mi sie sni cigla babka z rozmow w toku :D
a co do kurtki te pikowane z paskiem to tak mi sie nie widza.. a w sklepach ich pelno..moze cos pozniej bedzie lepszego:)
ps a jaka diete stosowalas ze kurtki wisza na tobie?:)

Jakie kurtki modne tej zimy?

15 wrz 2011 - 09:47:33

Na początku chciałabym powiedzieć coś od siebie, że nie należy patrzeć na to co modne a na to co cieplutkie:))
Dlaczego tak piszę?
Ponieważ muszę to zimę przeboleć bez auta, studiuję na dwóch kierunkach (jeden 3x w tyg, drugi co 2 weekend) i często bywa tak że czekam w nieskończoność na przystanku na autobus a wtedy liczy się ciepły ciuch! ;D
Polecam płaszczyki...eleganckie, sportowe itp
Fajne mają kurteczki np w Tally Weijl (cienki, ale ocieplone futerkiem ala misiu) - tam zresztą kupiłam już swoją
Oraz polecam się wybrać do Stradivariusa mają świetne płaszczyki puchowe:))
Co do eleganckich to na pewno New Yorker - mam stamtąd 2 i służą mi już 3 lata:))
I widziałam masę pięknych kożuszków min w H&M, oraz w Housie:))
Mam nadzieje że pomogłam|!
Pozdrawiam:))

Jakie kurtki modne tej zimy?

15 wrz 2011 - 09:49:22

ja mam szary płaszczyk z tamtego roku i nie zamierzam ślepo podążać za modą która zmienia się co 2 miesiące

Jakie kurtki modne tej zimy?

15 wrz 2011 - 09:52:13

Hmm no właśnie będe chciała kupić raczej jakąś kurteczke taką kobiecą taliowaną żeby pasowała do większości moich rzeczy.Ale nie mam pojęcia jaką,a co myślicie o tekiej ma może któraś z was?doradźcie mi coś....dzięki

Cytat
CarloRossi88
Na początku chciałabym powiedzieć coś od siebie, że nie należy patrzeć na to co modne a na to co cieplutkie:))
Dlaczego tak piszę?
Ponieważ muszę to zimę przeboleć bez auta, studiuję na dwóch kierunkach (jeden 3x w tyg, drugi co 2 weekend) i często bywa tak że czekam w nieskończoność na przystanku na autobus a wtedy liczy się ciepły ciuch! ;D
Polecam płaszczyki...eleganckie, sportowe itp
Fajne mają kurteczki np w Tally Weijl (cienki, ale ocieplone futerkiem ala misiu) - tam zresztą kupiłam już swoją
Oraz polecam się wybrać do Stradivariusa mają świetne płaszczyki puchowe:))
Co do eleganckich to na pewno New Yorker - mam stamtąd 2 i służą mi już 3 lata:))
I widziałam masę pięknych kożuszków min w H&M, oraz w Housie:))
Mam nadzieje że pomogłam|!
Pozdrawiam:))
Dzięuje pomogłaś mi bardzo,powodzenia



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-15 09:55 przez morena31.

Jakie kurtki modne tej zimy?

15 wrz 2011 - 09:54:44

ja mam plaszczyk Zary z tamtego roku. Mam chrapke na jasno karmelowy kozuszek, ale z finanasmi chyba nie podolam i zostaen przy zeszlorocznej kurtce. mam jescze kurteczke z ambercombi & fitch rozowa, ale jest stanowczo za krotka... co z tego , ze sliczna jak cale plecy na wierzchu ;/

Jakie kurtki modne tej zimy?

15 wrz 2011 - 09:55:38

ja bede chodziła w mojej ukochanej zeszłorocznej długiej ciemno fioletowej o i walic czy to modne czy nie ;)

Jakie kurtki modne tej zimy?

15 wrz 2011 - 09:56:13

Cytat
MalwiLove
Cytat
santanka
Cytat
meow-meow
Kurtki to nie bardzo, ale plaszcze tak.
Aczkolwiek dzis mialam sen, byla w nim karmelowa kurtka z kozuchem, chyba zamszowa.


mi też śnią się często inspiracje modowe :P chociaż dzisiaj śniło mi się, że podczas IIWŚ zostałam wywieziona do Niemiec... -.-

a kurtki też jeszcze nie mam ;) niby mam te z zeszłego roku, ale schudłam i trochę na mnie teraz wiszą

no a mi sie sni cigla babka z rozmow w toku :D
a co do kurtki te pikowane z paskiem to tak mi sie nie widza.. a w sklepach ich pelno..moze cos pozniej bedzie lepszego:)
ps a jaka diete stosowalas ze kurtki wisza na tobie?:)

chyba nie zaimponuję jak powiem, że Dukana :D

Jakie kurtki modne tej zimy?

15 wrz 2011 - 10:01:59

Cytat
morena31
Hmm no właśnie będe chciała kupić raczej jakąś kurteczke taką kobiecą taliowaną żeby pasowała do większości moich rzeczy.Ale nie mam pojęcia jaką,a co myślicie o tekiej ma może któraś z was?doradźcie mi coś....dzięki
Cytat
CarloRossi88
Na początku chciałabym powiedzieć coś od siebie, że nie należy patrzeć na to co modne a na to co cieplutkie:))
Dlaczego tak piszę?
Ponieważ muszę to zimę przeboleć bez auta, studiuję na dwóch kierunkach (jeden 3x w tyg, drugi co 2 weekend) i często bywa tak że czekam w nieskończoność na przystanku na autobus a wtedy liczy się ciepły ciuch! ;D
Polecam płaszczyki...eleganckie, sportowe itp
Fajne mają kurteczki np w Tally Weijl (cienki, ale ocieplone futerkiem ala misiu) - tam zresztą kupiłam już swoją
Oraz polecam się wybrać do Stradivariusa mają świetne płaszczyki puchowe:))
Co do eleganckich to na pewno New Yorker - mam stamtąd 2 i służą mi już 3 lata:))
I widziałam masę pięknych kożuszków min w H&M, oraz w Housie:))
Mam nadzieje że pomogłam|!
Pozdrawiam:))
Dzięuje pomogłaś mi bardzo,powodzenia


zapewne te kurtki będą jeszcze modne, ale są już tak oklepane, że ja na taką bym się już nie zdecydowała

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

Jakie kurtki modne tej zimy?

15 wrz 2011 - 10:03:19

Ja mam na zimę snowboardową kurtkę z Hi-Teca. Ma 11 kieszeni i jest mega ciepła, więc pretenduje na najzajebistszą kurtkę zimowa, ot co [;
Modna to ja sobie będę na wiosnę, zimą po prostu ma mi być ciepło.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Też odnosicie takie wrażenie?