Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jakie kurtki modne tej zimy?

15 wrz 2011 - 10:07:04

Ja mam taką i najchętniej kupiłabym drugą- czarną. (Kupiłam na allegro- miała niby być bardziej granatowa, ale już nie robiłam dymu- ten kolor też spoko).

A co do tego, że jest ich pełno to się nie zgodzę (jeśli o tę kurtkę Wam chodzi)- widziałam tylko kilka dziewczyn w niej tylko w różnych kolorach (np. na uczelni). Raczej królują płaszcze- czarne. A musiałam właśnie przez neta kupić bo w żadnym sklepie nie było :/





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-15 10:10 przez Hrywna.

Jakie kurtki modne tej zimy?

15 wrz 2011 - 10:10:00

Cytat
Hrywna
Ja mam taką i najchętniej kupiłabym drugą- czarną. (Kupiłam na allegro- miała niby być bardziej granatowa, ale już nie robiłam dymu- ten kolor też spoko).

ciepla jest?
jestem straszny zmarzluch a nie mam kurtki i watek pasuje mi idealnie ;-)

Jakie kurtki modne tej zimy?

15 wrz 2011 - 10:14:22

Jak do mnie przyszła to byłam w szoku! Bo właśnie zależało mi na czymś b.ciepłym i ta kurtka była reklamowana jako cieplutka, a tu mi przyszło takie małe zawiniątko. Pomyślałam sobie, że 2stówy władowałam (może na kurtkę zimową to mało, ale ja zwykle kupuje tak za jakieś 150 zł, to dla mnie dużo) a i tak mi zimno będzie. No ale wbrew pozorom kurtka jest super, leciutka i ciepła. Przetrwałam ostatnią zimę, a do najlżejszych ona nie należała i nie mogę powiedzieć żebym zmarzła. I co dla mnie najważniejsze- zakrywa mi tyłek, mam ją tak prawie do połowy ud.

Jakie kurtki modne tej zimy?

15 wrz 2011 - 10:14:42

Kożuszki, ramoneskowe, dwurzędowe. To kupię, w sumie już kupiłam, mam alternatywę na te buty z futrami.

Jakie kurtki modne tej zimy?

15 wrz 2011 - 10:16:34

wię○cej foto dawajcie laseczki ;p

Jakie kurtki modne tej zimy?

15 wrz 2011 - 10:39:52

Cytat
Hrywna
Ja mam taką i najchętniej kupiłabym drugą- czarną. (Kupiłam na allegro- miała niby być bardziej granatowa, ale już nie robiłam dymu- ten kolor też spoko).

A co do tego, że jest ich pełno to się nie zgodzę (jeśli o tę kurtkę Wam chodzi)- widziałam tylko kilka dziewczyn w niej tylko w różnych kolorach (np. na uczelni). Raczej królują płaszcze- czarne. A musiałam właśnie przez neta kupić bo w żadnym sklepie nie było :/

o masz tą kurtke która chce kupić też przez all ;) powiedz mi czy jak się ja zasunie to jest ten kołnierz obcisły ? chciałabym nosić do niej komin ale nie wiem czy będzie pasować. też się obawiam troche, że dużo klonów będę miała na ulicy, ale w sumie ciężko teraz kupić coś czego nikt inny nie będzie nosił, na zakupy w mega drogich butikach mnie nie stać więc pozostają sieciówki i net ;)

Jakie kurtki modne tej zimy?

15 wrz 2011 - 10:40:30

Cytat
Hrywna
Jak do mnie przyszła to byłam w szoku! Bo właśnie zależało mi na czymś b.ciepłym i ta kurtka była reklamowana jako cieplutka, a tu mi przyszło takie małe zawiniątko. Pomyślałam sobie, że 2stówy władowałam (może na kurtkę zimową to mało, ale ja zwykle kupuje tak za jakieś 150 zł, to dla mnie dużo) a i tak mi zimno będzie. No ale wbrew pozorom kurtka jest super, leciutka i ciepła. Przetrwałam ostatnią zimę, a do najlżejszych ona nie należała i nie mogę powiedzieć żebym zmarzła. I co dla mnie najważniejsze- zakrywa mi tyłek, mam ją tak prawie do połowy ud.
mi tez juz przeszlo noszenie kurtek do pasa jak sobie pehez przeziebilam
ona chyba nie ma kaptura ?
dla mnie to koniecznosc jak sa zawieje


myslalam bardziej o takiej jak Wam sie podoba ?



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-15 10:48 przez madizorek.

Jakie kurtki modne tej zimy?

15 wrz 2011 - 10:48:13

ja mam kurtkę płaszczyk, kupiłam na szafie 2 płaszczyki takie za tyłek i na największe mrozy (-20) mam płaszczyk taki do kolan z przed 5 lat, prosty, puchowy ale taki bardziej elegancki:) jeśli chodzi o późną jesień i zimę to nie założę nic co mi przynajmniej pół tyłka nie zakrywa, już miałam jedna operację na jajniki i wiecej tego błędu nie popełnie:/ młode dziewczyny czasami nie spodziewają się jakie moga być konsekwencje chodzenia "z brzuchem na wierzchu":(

Jakie kurtki modne tej zimy?

15 wrz 2011 - 10:49:49

ja nie wiem jakie kurtki czy płaszcze będą modne tej zimy, zamierzam kupić płaszcz, ale nie będę się kierować modą, tylko po prostu wezmę jaki mi się spodoba.
Madizorek, moja koleżanka ma taką kurtkę jak pokazałaś, w rzeczywistości to wybrzuszenie z tyłu na dole jest jeszcze większe, a dziewczyna jest szczupła więc to nie jej wina i wygląda w niej jak taki muminek z dużym tyłkiem ;D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-15 10:52 przez patryszjaa.

Jakie kurtki modne tej zimy?

15 wrz 2011 - 10:49:57

Cytat
CarloRossi88
Na początku chciałabym powiedzieć coś od siebie, że nie należy patrzeć na to co modne a na to co cieplutkie:))
Dlaczego tak piszę?
Ponieważ muszę to zimę przeboleć bez auta, studiuję na dwóch kierunkach (jeden 3x w tyg, drugi co 2 weekend) i często bywa tak że czekam w nieskończoność na przystanku na autobus a wtedy liczy się ciepły ciuch! ;D
Polecam płaszczyki...eleganckie, sportowe itp
Fajne mają kurteczki np w Tally Weijl (cienki, ale ocieplone futerkiem ala misiu) - tam zresztą kupiłam już swoją
Oraz polecam się wybrać do Stradivariusa mają świetne płaszczyki puchowe:))
Co do eleganckich to na pewno New Yorker - mam stamtąd 2 i służą mi już 3 lata:))
I widziałam masę pięknych kożuszków min w H&M, oraz w Housie:))
Mam nadzieje że pomogłam|!
Pozdrawiam:))

Popieram w 10000% tyle ze ja mam taka kurteczkę z Adidasa (może nie modna , może nie kobieca ale cudownie ciepła), jeżeli jesteście mega zmarzluchem to tak ja ja będziecie marznąć w tych kurtkach z h&m house itp.

Miałam również kurteczkę z zary i .............. też nie była za ciepła.

Kurtka to indywidualna kwestia .

Jakie kurtki modne tej zimy?

15 wrz 2011 - 10:53:25

ja mam swoja czarna kurtke juz chyba 2 lata i nie zamienie jej na zadna inna

Jakie kurtki modne tej zimy?

15 wrz 2011 - 10:54:25

Cytat
madizorek
Cytat
Hrywna
Jak do mnie przyszła to byłam w szoku! Bo właśnie zależało mi na czymś b.ciepłym i ta kurtka była reklamowana jako cieplutka, a tu mi przyszło takie małe zawiniątko. Pomyślałam sobie, że 2stówy władowałam (może na kurtkę zimową to mało, ale ja zwykle kupuje tak za jakieś 150 zł, to dla mnie dużo) a i tak mi zimno będzie. No ale wbrew pozorom kurtka jest super, leciutka i ciepła. Przetrwałam ostatnią zimę, a do najlżejszych ona nie należała i nie mogę powiedzieć żebym zmarzła. I co dla mnie najważniejsze- zakrywa mi tyłek, mam ją tak prawie do połowy ud.
mi tez juz przeszlo noszenie kurtek do pasa jak sobie pehez przeziebilam
ona chyba nie ma kaptura ?
dla mnie to koniecznosc jak sa zawieje


myslalam bardziej o takiej jak Wam sie podoba ?
Fajny tylek :D

Jakie kurtki modne tej zimy?

15 wrz 2011 - 10:54:53

jeśli chodzi o zdjecie, to ja mam taką (w rzeczywistości wygląda lepiej niż na zdjęciu), a raczej miałam bo teraz jest mi już za duża (może ktoś chętny? :P)
a te pikowane mi się nie podobają
ale wszyscy mi zawsze mówili, że ja mam specyficzny gust... :P



Jakie kurtki modne tej zimy?

15 wrz 2011 - 10:56:36

Cytat
patryszjaa
ja nie wiem jakie kurtki czy płaszcze będą modne tej zimy, zamierzam kupić płaszcz, ale nie będę się kierować modą, tylko po prostu wezmę jaki mi się spodoba.
Madizorek, moja koleżanka ma taką kurtkę jak pokazałaś, w rzeczywistości to wybrzuszenie z tyłu na dole jest jeszcze większe, a dziewczyna jest szczupła więc to nie jej wina i wygląda w niej jak taki muminek z dużym tyłkiem ;D


wlasnie ...
ja jestem raczej duzym muminkiem wiec pewnie bym wygladala w takiej jak szynka owinieta sznurkiem ;-((((((

Jakie kurtki modne tej zimy?

15 wrz 2011 - 10:57:48

Ja szukam kurteczki parki PILNIE :) Wiec jesli ktos ma takową na wymiane to prosze pisac:) Chwilowo nie chce kupic bo brak funduszy ale mam sporo rzeczy na wymiane, moze ktos cos znajdzie:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

nieziemskie cudo gdzie dostane