Obecnie rozmawiamy o:

Sklep internetowy

15 minut temu

Biznes

19 minut temu

tabernakula sklep

39 minut temu

zakupy internetowe

godzinę temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

TOREBKA NEW YORKER REKLAMACJA?

14 wrz 2011 - 16:12:59

Witam :)
W marcu zakupiłam sobie w NY beżowy kuferek za 69,95.. Po pół roku generalnie nawet wcześniej z torebki zaczęła schodzić farba przez co nie nadaje się już ona zbytnio do noszenia bo wygląda jak stara i zniszczona.. Od miesiąca zastanawiam się czy oddać tą torebkę na reklamacje.. Mam kawałek do miasta w którym jest NY i nie wiem czy po prostu jest sens jechać tam żeby usłyszeć że to "wina złego użytkowania".. Co wy o tym myślicie? Co byście zrobiły?
Wiem, że NY to sieciówka która nie ma zbyt wygórowanej jakości ale czy to oznacza, że każda zakupiona tam rzecz po pół roku ma nadawać się tylko do wyrzucenia? Macie jakieś doświadczenia z reklamacjami w tym sklepie?



TOREBKA NEW YORKER REKLAMACJA?

14 wrz 2011 - 16:15:14

raczej t akie sklepy jak NY nie udzielają gwarancji

TOREBKA NEW YORKER REKLAMACJA?

14 wrz 2011 - 16:15:18

sądzę, że nie warto jechać w końcu torebka zniszczyła się po prostu od użytkowania i to nie jest wina złego wykonania

zweryfikowana
Posty: 1.284
Ostrzeżenia: 1/5

TOREBKA NEW YORKER REKLAMACJA?

14 wrz 2011 - 16:15:56

pewnie ze idz tam masz prawo do reklamacji.. nie moze tak byc ze za cos placimy a to zaraz sie rozwala no bez przesady

TOREBKA NEW YORKER REKLAMACJA?

14 wrz 2011 - 16:15:57

Raczej nie opłaca się jechać, bo widać ze te starcia są spowodowane użytkowaniem. A tak w ogóle to NY daje jakąś "gwarancję" na ciuchy?? bo wydaje mi się, że chyba nie

TOREBKA NEW YORKER REKLAMACJA?

14 wrz 2011 - 16:16:17

ja bym zgłosiła... ale też nie licz na jakieś rezultaty z tym związane... niestety teraz nic nie jest warte tyle ile kosztuje ;/

TOREBKA NEW YORKER REKLAMACJA?

14 wrz 2011 - 16:17:28

uu faktycznie kiepsko... ale nie wiem czy przyjma szczerze wątpie niestety ;/

TOREBKA NEW YORKER REKLAMACJA?

14 wrz 2011 - 16:18:12

Reklamacja po pół roku? Chyba trochę za długo...

TOREBKA NEW YORKER REKLAMACJA?

14 wrz 2011 - 16:18:40

Pewnie gdybym przez te pół roku użytkowała tą torebkę dzień w dzień to nie miała bym żalu i pretensji.. Ale szczerze mówiąc to jeśli przez te pół roku używałam jej raz na dwa tygodnie to jest dobrze.. Kiedyś jak rozwaliły mi się baletki z House to zwrócili mi pieniążki ale.. czy w New Yorkerze mogła bym liczyć chociaż na wymianę towaru też wątpię :(

TOREBKA NEW YORKER REKLAMACJA?

14 wrz 2011 - 16:19:00

warto spróbować

TOREBKA NEW YORKER REKLAMACJA?

14 wrz 2011 - 16:19:16

ja kiedys oddałam bbuty po 3 miesiacach, rozkleiły sie całkowicie, i na miejscu oddali mi kase;)

TOREBKA NEW YORKER REKLAMACJA?

14 wrz 2011 - 16:19:48

Cytat
Olinek_97
raczej t akie sklepy jak NY nie udzielają gwarancji
Nic bardziej błędnego, każdy sklep ma obowiązek przyjęcia reklamacji, bez względu na to, czy dana rzecz kosztowała 5 czy 500 zł. Podstawą reklamacji jest paragon.

TOREBKA NEW YORKER REKLAMACJA?

14 wrz 2011 - 16:19:49

Do roku możecie WSZĘDZIE reklamować rzecz
Czemu niby nie? Kupuje nową 1 wartościowo i jakościowo rzecz nie 2 gatunku i reklamacja MUSI BYĆ

zweryfikowana
Posty: 577
Ostrzeżenia: 1/5

TOREBKA NEW YORKER REKLAMACJA?

14 wrz 2011 - 16:20:10

KAŻDY sklep powinien dawać gwarancję na swoje produkty i daje, tylko nie wszyscy o tym wiedzą- chwyt marketingowy. Im mniej osób wie tym lepiej, że takie jest prawo. Aczkolwiek w tym przypadku trudno ocenić czy to rzeczywiście wina producenta. Torebka po prostu się znosiła a że już po pol roku- takie użytkowanie.

TOREBKA NEW YORKER REKLAMACJA?

14 wrz 2011 - 16:20:48

Cytat
malenka090
Reklamacja po pół roku? Chyba trochę za długo...
A według Ciebie po jakim okresie należałoby rozpatrzec reklamację? Po miesiącu?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

za krótka sukienka - pomocy:(