Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 714
Ostrzeżenia: 3/5

Uważam, że Mohito jest świetne :)

c&a - zawsze ten sklep omijałam, a teraz kupiłam tam kilka rzeczy i jakościowo są bardzo dobre :)

stradivarius, pull&bear, mohito - jakość świetna

bershka, h&m, reserved - czasami trafiają im się jakieś 'felery', ale ogólnie też nie narzekam

new yorker, sinsay - popsuł się, czasami coś fajnego można wychaczyć ale większość bluzek/ sweterków jest kiepskiej jakości



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-17 10:16 przez avalershop.

Polecam Zarę, kupiony tam płaszcz miałam 7 lat.

Dla mnie jakościowo dobre są ubrania z Reserved i Greenpoint. W H&M to loteria - niektóre rzeczy świetne inne zaraz do wyrzucenia. Nie kupuję w NewYorkerze - tam wszystko co dostałam okazało się szmatą nie nadającą się nawet do mycia podłogi. Jednak każda może mieć inne odczucia względem tych sklepów. :)

no, musze przyznać że c&a ma niesamowitą jakośc przy tak niskich cenach. bawełóniany t-shirt basic, wyrzucony wczoraj po 4 latach... pozbyłam się bo rozdarłam o klamkę, ale kolor miał nadal idealny, fason też...

zara to pieniądze wyrzucone w płoto. Jedynie co mi się trzyma to sukienka z grubego materiału, chociaż podszewka pozostawia wiele do życzenia. Ja preferuje spodnie z P&B, a poza tym dobrez trzymają mi się rzeczy z Topshopu i New Looka i .... z Pepco.

Promod moim zdaniem ma bardzo dobrej jakości ubrania, są wytrzymałe i nie płowieją tak szybko

ja od podstawówki jestem zakochana w H&M, kurtkę mam już 5 rok, a dalej jak nowa się prezentuje, na to New Yorker poniżej poziomu z jakością - dwa, trzy prania i można kibel szmata czyścic ;/

.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-17 10:48 przez peytonsawyer.

Cytat
andziandzia
Moim zdaniem Mohito i Re :)
Cytat
misia1603
Cytat
19BaMbOoChA90
Hmmm nie kupuję praktycznie wgl w sieciówkach, ale mam torebkę H&M kupioną w SH i trzyma się pomimo tego, że noszę w niej nie raz pewnie z 5-6kg (; Wgl mam dużo rzeczy z H&M z SH i nie narzekam, dobre jakościowa ;)


dobra jakość H&M bo do sh przyjeżdża towar z zagranicy, a tam materiały są lepsze dla H&M niż w Polsce:) zależy dla jakiego kraju dana rzecz była produkowana;)

dokladnie,ja leggi z dunskiego HM mam 5 lat-mega gruby material



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-17 10:54 przez fuckoffmondays.

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 7/5

Torebka służy mi już od 4-5 lat (jak nie więcej) i nadal wygląda jak nowa. Mimo, że swego czasu była noszona codziennie i nie posiadam dla niej zamiennika (teraz biegam z plecakiem).
Moje ulubione buty mają już z 7 lat... i średnio biegam w nich przez pół roku.
Dodam, że nie dbam jakoś specjalnie o rzeczy. Buty pastuję, gdy mi się przypomni, ubrania piorę w 30-40 stopniach.
Niestety, to nie jest tak, że kupując produkt konkretnej marki na pewno będzie on wytrzymały. Wpadki się zdarzają. Znaczne spadki jakości także się zdarzają.

Warto jest szukać inspiracji na ubrania oraz buty w sieci. W wielu sklepach internetowych znajdziecie porządne polskie obuwie skórzane w dobrej cenie. https://www.modoweinspiracje.pl/2020/10/05/przepis-na-modny-look-botki-jesienne/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-11-03 13:06 przez marcy23.

Myśle, że trzeba wszędzie patrzeć po prostu na skład, bo nawet jak ktoś ci poleci sklep to i tak zdarzy się że bedzie bluzka z poliester

Ciężko stwierdzić, produkty sieci Inditex robione są w Chinach, nawet odzież sklepu Zara :) osobiście ja kupuje tam ciuchy, jednak nie ma co za dużo od tych produktów wymagać.. nie są to rzeczy, które przetrwają lata.

Jesteśmy marką, która tworzy własne i niepowtarzalne wzory odzieży damskiej. Wysoka jakość, polska produkcja. Naszymi odbiorcami są kobiety w wieku 18-45 lat, które tak jak My uwielbiają modę oraz wygodę! Wszystkie nasze produkty są tworzone przez Nas - dla Was. Wejdź do świata mody razem z Nami!

Zapraszam do zaobserwowania konta KARIKO BUTIK na facebooku oraz instagramie! Nowa moda w świetnym stylu! Znajdziesz u nas odzież damską tj.: Sukienki, Bluzy, Koszule i wiele wiele więcej! Nie czekaj dłużej, odwiedź nasze social-media i wejdź w magiczny świat mody stworzony przez polski zespół! #wspierampolskichprzedsiębiorców

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wasza WISHLISTA ;)