Obecnie rozmawiamy o:

informacje o żywieniu

gorący temat

regularne posiłki

37 minut temu

dieta organizacja

51 minut temu

przestrzeganie diety

godzinę temu

zalety diety pudełkowej

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 714
Ostrzeżenia: 3/5

Uważam, że Mohito jest świetne :)

c&a - zawsze ten sklep omijałam, a teraz kupiłam tam kilka rzeczy i jakościowo są bardzo dobre :)

stradivarius, pull&bear, mohito - jakość świetna

bershka, h&m, reserved - czasami trafiają im się jakieś 'felery', ale ogólnie też nie narzekam

new yorker, sinsay - popsuł się, czasami coś fajnego można wychaczyć ale większość bluzek/ sweterków jest kiepskiej jakości



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-17 10:16 przez avalershop.

Polecam Zarę, kupiony tam płaszcz miałam 7 lat.

Dla mnie jakościowo dobre są ubrania z Reserved i Greenpoint. W H&M to loteria - niektóre rzeczy świetne inne zaraz do wyrzucenia. Nie kupuję w NewYorkerze - tam wszystko co dostałam okazało się szmatą nie nadającą się nawet do mycia podłogi. Jednak każda może mieć inne odczucia względem tych sklepów. :)

no, musze przyznać że c&a ma niesamowitą jakośc przy tak niskich cenach. bawełóniany t-shirt basic, wyrzucony wczoraj po 4 latach... pozbyłam się bo rozdarłam o klamkę, ale kolor miał nadal idealny, fason też...

zara to pieniądze wyrzucone w płoto. Jedynie co mi się trzyma to sukienka z grubego materiału, chociaż podszewka pozostawia wiele do życzenia. Ja preferuje spodnie z P&B, a poza tym dobrez trzymają mi się rzeczy z Topshopu i New Looka i .... z Pepco.

Promod moim zdaniem ma bardzo dobrej jakości ubrania, są wytrzymałe i nie płowieją tak szybko

ja od podstawówki jestem zakochana w H&M, kurtkę mam już 5 rok, a dalej jak nowa się prezentuje, na to New Yorker poniżej poziomu z jakością - dwa, trzy prania i można kibel szmata czyścic ;/

.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-17 10:48 przez peytonsawyer.

Cytat
andziandzia
Moim zdaniem Mohito i Re :)
Cytat
misia1603
Cytat
19BaMbOoChA90
Hmmm nie kupuję praktycznie wgl w sieciówkach, ale mam torebkę H&M kupioną w SH i trzyma się pomimo tego, że noszę w niej nie raz pewnie z 5-6kg (; Wgl mam dużo rzeczy z H&M z SH i nie narzekam, dobre jakościowa ;)


dobra jakość H&M bo do sh przyjeżdża towar z zagranicy, a tam materiały są lepsze dla H&M niż w Polsce:) zależy dla jakiego kraju dana rzecz była produkowana;)

dokladnie,ja leggi z dunskiego HM mam 5 lat-mega gruby material



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-17 10:54 przez fuckoffmondays.

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 7/5

Torebka służy mi już od 4-5 lat (jak nie więcej) i nadal wygląda jak nowa. Mimo, że swego czasu była noszona codziennie i nie posiadam dla niej zamiennika (teraz biegam z plecakiem).
Moje ulubione buty mają już z 7 lat... i średnio biegam w nich przez pół roku.
Dodam, że nie dbam jakoś specjalnie o rzeczy. Buty pastuję, gdy mi się przypomni, ubrania piorę w 30-40 stopniach.
Niestety, to nie jest tak, że kupując produkt konkretnej marki na pewno będzie on wytrzymały. Wpadki się zdarzają. Znaczne spadki jakości także się zdarzają.

Warto jest szukać inspiracji na ubrania oraz buty w sieci. W wielu sklepach internetowych znajdziecie porządne polskie obuwie skórzane w dobrej cenie. https://www.modoweinspiracje.pl/2020/10/05/przepis-na-modny-look-botki-jesienne/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-11-03 13:06 przez marcy23.

Myśle, że trzeba wszędzie patrzeć po prostu na skład, bo nawet jak ktoś ci poleci sklep to i tak zdarzy się że bedzie bluzka z poliester

Ciężko stwierdzić, produkty sieci Inditex robione są w Chinach, nawet odzież sklepu Zara :) osobiście ja kupuje tam ciuchy, jednak nie ma co za dużo od tych produktów wymagać.. nie są to rzeczy, które przetrwają lata.

Jesteśmy marką, która tworzy własne i niepowtarzalne wzory odzieży damskiej. Wysoka jakość, polska produkcja. Naszymi odbiorcami są kobiety w wieku 18-45 lat, które tak jak My uwielbiają modę oraz wygodę! Wszystkie nasze produkty są tworzone przez Nas - dla Was. Wejdź do świata mody razem z Nami!

Zapraszam do zaobserwowania konta KARIKO BUTIK na facebooku oraz instagramie! Nowa moda w świetnym stylu! Znajdziesz u nas odzież damską tj.: Sukienki, Bluzy, Koszule i wiele wiele więcej! Nie czekaj dłużej, odwiedź nasze social-media i wejdź w magiczny świat mody stworzony przez polski zespół! #wspierampolskichprzedsiębiorców

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wasza WISHLISTA ;)