Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

gorący temat

Podnoszenie kwalifikacji

34 minut temu

Sklep internetowy

godzinę temu

Biznes

godzinę temu

tabernakula sklep

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ja w ogóle za sieciówkami nie przepadam, zwykle fatalna jakość, wykonanie poniżej krytyki, ceny z kosmosu.

zgadzam się , sieciówki są przereklamowane - te nasze w Pl są kiepskie, mało już tam kupuję bo uważam , że nie warto kase wydawać na coś co po 3 - ech praniach to nawet podłogi tym nie mogę wytrzeć ... szkoda bo kiedyś można było kupić fajne ciuchy dobrej jakości. A teraz ani fajnych ubrań a nie wspomne już o jakości :(

w ogóle ostatnio zamiast szukać topów, idę na łatwiznę i zamawiam zwykłe t-shirty z fajnymi nadrukami, przynajmniej mam podaną gramaturę i nie martwię się że mi sie t-shirt zmechaci po 3 praniach. Mam parę sklepów i ich się trzymam. A sieciówkom mówię paaa.

Dobre jakościowo jak dla mnie są zara, river island, pull&bear, reserved
Słabsze: h&m, terranova, new yorker
Gdzies pośrodku umiescilabym Mango
:)

w Zarze rzeczywiscie bardzo dobra jakośc, no ale jak dla mnie niestety nie ten przedział cenowy

Wszystko jedno. I tak wszyscy importują z Chin, Bangladeszu czy Indii. Wszędzie jakość tak samo kiepska. Czasami trafi się jakaś porządna rzecz, ale ogólnie wszędzie jest taki sam chłam. Nie ma co się oszukiwać, że jest inaczej :) I tylko żal mnie ściska, kiedy kolejny raz wstępuję do Mohito z nadzieją, że trafię na coś porządnego i wychodzę z bluzką, która po dwóch praniach nadaje się najwyżej do spania :)

jeszcze dobre są koszulki FotL, z jajcarskimi nadrukami można kupić za parę groszy w sumie, a tych fafdziesiąt prań wytrzymają. o takie np czy takie

Cytat
babilonofobia
jeansy z bershki są fantastyczne

ale tylko przez pierwszy miesiac :)

Cytat
libellule20
Cytat
babilonofobia
jeansy z bershki są fantastyczne

ale tylko przez pierwszy miesiac :)

Jest taka firma, która odradza w ogóle pranie swoich dżinsów przez pół roku, może to tędy droga :D

Cytat
babilonofobia
jeansy z bershki są fantastyczne

dokładnie, idealne dla niskich osób, chyba pierwszy sklep z którego spodni nie muszę skracać :) czasem też są takie w stradivariusie

niezweryfikowana
Posty: 420
Ostrzeżenia: 1/5

Reserved, Cropp Stradivarius

Dobre jakościowo Reserved, Mohito, czasami nawet w Sinsay, spodnie z Bershki i h&mu nie narzekam, natomiast bluzki z h&m omijam szerokim łukiem!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wysokie Obcasy Zniżka do Pakamery