Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

kosmetyki samochodowe

37 minut temu

dresy na ulice

48 minut temu

Studia online

godzinę temu

wyposazenie gastronomi

wczoraj o 21:40

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Moim zdaniem najlepsze w Vero Modzie i reserved. Często kupuje np w Top Secret jak coś szybko potrzebuję bo mam blisko i szczerze mowiąc nie polecam dzianiny-kulkuje sie jeszcze przed pierwszym praniem

Cytat
Modonistka
ja czasami zaglądam do takiego klubu zakupowego Stilago w internecie i tam są ciuchy niezłych firm po dużo niższych cenach i lubię ciuchy Tommy Hilfinger i Benetton oraz Sisley. Można tam znaleźć takie perełki za całkiem niezłą kasę i wtedy wiadomo, że ciuchy są dobrej jakości
Racja:D
Ja preferuje adidas, nike, puma, hummel, River Island i jeszcze pare innych;D

RE, Zara,Cubus, Bershka są ok, niestety co bym nie kupiła w H&M to albo się rozciągnie lub zrobi się z tego szmatka :(

Hmmm nie kupuję praktycznie wgl w sieciówkach, ale mam torebkę H&M kupioną w SH i trzyma się pomimo tego, że noszę w niej nie raz pewnie z 5-6kg (; Wgl mam dużo rzeczy z H&M z SH i nie narzekam, dobre jakościowa ;)

niezweryfikowana
Posty: 370
Ostrzeżenia: 2/5

no właśnie ja się przekonuję, że nie bardzo, założę kilaka razy i się naciągają. Znacznie lepiej jest kupować ubrania w necie, jest taniej a można znaleźć super rzeczy, ja ostatnio polubiłam bardzo ten sklep http://ragazzafashion.pl/

Ja uważam że w każdej sieciówce typu Zara Reserved, da się trafić na ciuchy świetnej jakości jaki na szmaty nie warte zakupu.

Reserved ma dobre jakościowo ubrania.
Spodnie najczęściej kupuje w Stradivariusie,jeansy na gumce...niestety po praniu rozciągają się i każde robią się na mnie za duże,albo na nogawce ściąga mi szew do środka po praniu,ale jakoś spodni dobra jeżeli chodzi o materiał.
Bershka ma wręcz FATALNE LEGINSY !!! Po 1. straciły swój czarny kolor,są jakieś takie wypłowiałe a po 2. poszły mi w nich oczka,popruły się po paru miesiącach i poszły do kosza...dałam za parę 40 zł w błoto,nie miałam już paragony żeby oddać.

Dla mnie totalnie nietrafione były ciuchy z h&m (poza jedna sukienką) i ny. Są kiepskie jakościowo, po praniu robią się okropne, a ceny mają stosunkowo wysokie do jakości.

reserved, bershka -jakościowo dla mnie super
natomiast jeśli chodzi o zarę to szybko rozwalają się zamki i odrywają napy już miałam kilka kurtek i w każdej wysiadł mi zamek :| ale oprócz tych zamków to ok :)

topshop , kazdy ciuch jest dla mnie porazka, mechaca sie, pruja i nie sa na dluzsza mete, a ceny sa kosmiczne. zara i h&m jak dla mnie sa ok ;)

Wszedzie są szmaty i ciuchy lepszej jakości. Trzeba dobrze poszukać, a przede wszystkim dbać o swoje ubrania. Ja np. nie moge przeżyć jak u niektórych ciuchy walają się po podłodze :D ja nie mogłąbym tak potraktowac swoich:D

niezweryfikowana
Posty: 123
Ostrzeżenia: 6/5

Dobre jakościowo ciuchy znajdziesz w Reserved oraz H&M, choć ich cena również pozostawia wiele do życzenia. Najmniej wytrwałe ubrania zakupiłam w Sinsay i Terranowie. Nie żałuję jednak zakupu, ponieważ zapłaciłam 1/3 ceny w stosunku do innych sklepów, a posłużyły mi dobre dwa lata.

zweryfikowana
Posty: 1.065
Ostrzeżenia: 1/5

reserved, stradivarius.

Cytat
19BaMbOoChA90
Hmmm nie kupuję praktycznie wgl w sieciówkach, ale mam torebkę H&M kupioną w SH i trzyma się pomimo tego, że noszę w niej nie raz pewnie z 5-6kg (; Wgl mam dużo rzeczy z H&M z SH i nie narzekam, dobre jakościowa ;)


dobra jakość H&M bo do sh przyjeżdża towar z zagranicy, a tam materiały są lepsze dla H&M niż w Polsce:) zależy dla jakiego kraju dana rzecz była produkowana;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

TOREBKA NEW YORKER REKLAMACJA?