Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Przedszkole

11 minut temu

Podnoszenie kwalifikacji

51 minut temu

Sklep internetowy

godzinę temu

Biznes

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cześć! Może podzielimy się opiniami na temat jakości ubrań w sieciówkach. Piszcie w których sklepach waszym zdaniem ubrania są wytrzymałe, a w których 'szmaty'.

Możecie też poradzić z jakich materiałów ubrania najlepiej kupować...

zweryfikowana
Posty: 531
Ostrzeżenia: 2/5

moim zdaniem Reserved ma ubrania dobre jakościowo.
Płaszczyk trzy lata wytrzymał, a noszony zime w zimę i nie było śladów przetarć itp.

ja nie narzekam na jakość towaru z zary :) mam stamtąd płaszcz od dobrych kilku lat i pare innych rzeczy i nigdy nie załowałam:) za to rozpieprzaja mi sie ciuchy z pull&bear - może jakiegos pecha mam.

zweryfikowana
Posty: 6.040
Ostrzeżenia: 1/5

Uważam, że dobrej jakości ciuchy są w Zarze, Promodzie, Reserved i Bershce, chociaż i w H&M się zdarzy coś na serio trwałego. Wiadomo, że wszędzie bluzeczki z cieniutkiej bawełny są średniej jakości. Polecam nie kupować rzeczy wyprodukowanych w Chinach i wszystko powinno być w porządku :)

to zalezy od konkretnego ciucha raczej a nie od sklepu.. np. koszulki z reserved niektore sa ok, ale juz pasek mi sie rozwalil.. w berschce np. spodnie sa ok, ale koszulka np po praniu sie rozsciaga.. na to nie ma reguly.. najlepiej to samemu sprawdzic sklad na metce, pomacac itd. a nie kupowac cienkie szmatki

Ja dodam jeszcze moje ulubione Mohito ;)

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 5/5

ja czasami zaglądam do takiego klubu zakupowego Stilago w internecie i tam są ciuchy niezłych firm po dużo niższych cenach i lubię ciuchy Tommy Hilfinger i Benetton oraz Sisley. Można tam znaleźć takie perełki za całkiem niezłą kasę i wtedy wiadomo, że ciuchy są dobrej jakości

Moim zdaniem Mohito i Re :)

zweryfikowana
Posty: 2.806
Ostrzeżenia: 2/5

Reeserved, H&M, Cubus, vero moda, promod

spodnie z cubusa sa masakryczne!

jeżeli chcesz kupić sweter to polecam greenpoint po 3 latach wygląda tak samo wg nie zniszczony :)

Cytat
Anke7
spodnie z cubusa sa masakryczne!

mam spodnie z cubusa jeansy dokładnie i są one moimi ulubionymi.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-14 14:45 przez ChloeStore.

Ja tam najbardziej lubię Top secret, natomiast nie cierpię Moodo i New Yorkera.

Cytat
Anke7
spodnie z cubusa sa masakryczne!

nie tylko spodnie.. Kupiłam tam kiedyś taki śliczny sweterek, ale stał się szmatką po kilku praniach ;/
No i bokserki.. tak samo.

jeansy z bershki są fantastyczne

Ja nie polecam bluzek z Orsay, mimo, że to mój ulubiony sklep. Bardzo łatwo się mechacą, materiały są cienkie. Za to polecam żakiety, płaszcze i torebki. Zawiodłam się także na niektórych Amisu (New Yorker) Za to bardzo pasują mi Cubus, C&A, Reserved

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

kupiłam i juz żałuje