Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cześć! Może podzielimy się opiniami na temat jakości ubrań w sieciówkach. Piszcie w których sklepach waszym zdaniem ubrania są wytrzymałe, a w których 'szmaty'.

Możecie też poradzić z jakich materiałów ubrania najlepiej kupować...

zweryfikowana
Posty: 531
Ostrzeżenia: 2/5

moim zdaniem Reserved ma ubrania dobre jakościowo.
Płaszczyk trzy lata wytrzymał, a noszony zime w zimę i nie było śladów przetarć itp.

ja nie narzekam na jakość towaru z zary :) mam stamtąd płaszcz od dobrych kilku lat i pare innych rzeczy i nigdy nie załowałam:) za to rozpieprzaja mi sie ciuchy z pull&bear - może jakiegos pecha mam.

zweryfikowana
Posty: 6.040
Ostrzeżenia: 1/5

Uważam, że dobrej jakości ciuchy są w Zarze, Promodzie, Reserved i Bershce, chociaż i w H&M się zdarzy coś na serio trwałego. Wiadomo, że wszędzie bluzeczki z cieniutkiej bawełny są średniej jakości. Polecam nie kupować rzeczy wyprodukowanych w Chinach i wszystko powinno być w porządku :)

to zalezy od konkretnego ciucha raczej a nie od sklepu.. np. koszulki z reserved niektore sa ok, ale juz pasek mi sie rozwalil.. w berschce np. spodnie sa ok, ale koszulka np po praniu sie rozsciaga.. na to nie ma reguly.. najlepiej to samemu sprawdzic sklad na metce, pomacac itd. a nie kupowac cienkie szmatki

Ja dodam jeszcze moje ulubione Mohito ;)

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 5/5

ja czasami zaglądam do takiego klubu zakupowego Stilago w internecie i tam są ciuchy niezłych firm po dużo niższych cenach i lubię ciuchy Tommy Hilfinger i Benetton oraz Sisley. Można tam znaleźć takie perełki za całkiem niezłą kasę i wtedy wiadomo, że ciuchy są dobrej jakości

Moim zdaniem Mohito i Re :)

zweryfikowana
Posty: 2.806
Ostrzeżenia: 2/5

Reeserved, H&M, Cubus, vero moda, promod

spodnie z cubusa sa masakryczne!

jeżeli chcesz kupić sweter to polecam greenpoint po 3 latach wygląda tak samo wg nie zniszczony :)

Cytat
Anke7
spodnie z cubusa sa masakryczne!

mam spodnie z cubusa jeansy dokładnie i są one moimi ulubionymi.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-14 14:45 przez ChloeStore.

Ja tam najbardziej lubię Top secret, natomiast nie cierpię Moodo i New Yorkera.

Cytat
Anke7
spodnie z cubusa sa masakryczne!

nie tylko spodnie.. Kupiłam tam kiedyś taki śliczny sweterek, ale stał się szmatką po kilku praniach ;/
No i bokserki.. tak samo.

jeansy z bershki są fantastyczne

Ja nie polecam bluzek z Orsay, mimo, że to mój ulubiony sklep. Bardzo łatwo się mechacą, materiały są cienkie. Za to polecam żakiety, płaszcze i torebki. Zawiodłam się także na niektórych Amisu (New Yorker) Za to bardzo pasują mi Cubus, C&A, Reserved

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

kupiłam i juz żałuje