Obecnie rozmawiamy o:

Angielski

gorący temat

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak nosić zakolanówki?!

15 wrz 2011 - 10:36:40

2 opcja fajniejsza :)



Jak nosić zakolanówki?!

15 wrz 2011 - 10:40:03

Też bym chciała sobie sprawić zakolanówki ale chyba mam za krzywe nogi i jestem za gruba :/ I za mało odważna.. A szkoda,bo bardzo mi się podobają (na kimś).

Jak nosić zakolanówki?!

16 wrz 2011 - 16:03:03

Dziewczyny a założyłyście zakolanówki czarne np na fioletowe rajstopy? :)

Jak nosić zakolanówki?!

17 wrz 2011 - 07:25:45

Cześć dziewczyny. Ze względu na to, że w poprzednim wątku laski wykazały się ignorancją i zamiast odpowiadać jak ludzie, nabijały się, to teraz piszę: JEŚLI MASZ SIĘ NABIJAĆ W OGÓLE NIC NIE PISZ!!


Kupiłam ostatnio zakolanówki, w granatowo-szaro-czarne paski. Ale do czego je nosić? Jeśli jesteś odważna, pokaz swoją stylizację, bo ja nie mam w ogóle pomysłu.. Myślalam, ze mam, jednak sie mylilam:)


Czekam na odpowiedzi:)

zweryfikowana
Posty: 1.380
Ostrzeżenia: 1/5

Jak nosić zakolanówki?!

17 wrz 2011 - 07:33:00

Do długiego szarego bądź czarnego swetra i rajstop :)

Jak nosić zakolanówki?!

17 wrz 2011 - 07:35:12

A jak nie mam takiego swetra? Myślisz, że do krótkich spodenek, szarych rajstop i szarego ale krótkiego swetra by pasowało? A jakie buty do tego?

zweryfikowana
Posty: 1.380
Ostrzeżenia: 1/5

Jak nosić zakolanówki?!

17 wrz 2011 - 07:44:12

Też by pasowało, ale wpuść sweter w spodnie :) Buty mogą być jakieś kozaczki :)

Jak nosić zakolanówki?!

17 wrz 2011 - 07:44:18

ja tam wole klasyczne czarne+ szory+top+sweterek, jakiś naszyjnik , + trampki atmosphere albo jezzówki, a i super wygląda z kokiem do góry i nawet bandamką, i okulary pilotki+ miała karmelową bodajże torebkę. ;)ostatnio tak dziewczyna w szkole była ubrana, wyglądała wspaniale :)

Jak nosić zakolanówki?!

17 wrz 2011 - 07:46:03

Nie mam ani jazzowek, ani butow atmosphere... Mam botki czarne wiązane...

zweryfikowana
Posty: 1.380
Ostrzeżenia: 1/5

Jak nosić zakolanówki?!

17 wrz 2011 - 07:48:12

Botki są spoko, dobrze, że nie masz trampek atmosphere, bo są oklepane i brzydkie. :P Jak pisała koleżanka, daj jeszcze naszyjnik i zwiąż włosy w wysoooki kok :))

Jak nosić zakolanówki?!

17 wrz 2011 - 07:51:23

Troszkę za krótkie włosy mam na kok.. Mam ciut za ramiona, ledwo kitkę związuję, przez cieniowanie... Wszędzie mi wyłażą włosy :/

zweryfikowana
Posty: 1.380
Ostrzeżenia: 1/5

Jak nosić zakolanówki?!

17 wrz 2011 - 07:53:20

To zrób coś takiego :) Niedbałe koki wyglądają super :)
[embed_image 8294d19360347a7f973dba5f18d35a82]

Jak nosić zakolanówki?!

17 wrz 2011 - 07:58:39

ja to juz sie boje zakolanowek :/ ale nareszcie zaczeli je i pokazywac w sklepach na amanekinach to moze ludzie juz nie beda krzywo patrzec. ja kiedys ubralam sie w zakolanowki na juwenalia, mialam sweterek czarny, czarne krokie podenki i granatowa dluzsza bluzke , czarne jazzowki i zakolanowki wlasnie. niektorzy widzialam ze patrzyli sie bo sie podobalo, ale kilka dziewczyn mnie wysmialo chamsko eh ;/

Jak nosić zakolanówki?!

17 wrz 2011 - 08:17:29

Dlatego obawiam się ich nosić, bo zazdrość innych skłania ich do wyśmiewania...

Jak nosić zakolanówki?!

17 wrz 2011 - 08:24:37

Lubie zakolanowki, nawet je nosze, ale nie mylcie zazdrosci z brakiem umilowania do pewnych czesci, bo to jest smieszne. Stare baby, a gadaja glupoty. Skoro ja nie lubie makaronu i patrze z obrzydzeniem na ludzi, ktorzy go jedza, to oznacza, ze im zazdroszcze, ze jedza makaron?:D - to tylko przyklad. Same widzicie jak to smiesznie sie czyta te Wasze zazdrosci. Jakby potencjalny czlowiek zazdroscil wszystkiego, co Wam na mysl przyszlo, to by z jaskini nie wyszedl.

Co do zakolanowek, to rob tak, zeby bylo kolorystycznie zgrane. Ja nie jestem za spodenkami, rajstopami i zakolanowkami, bo to jest juz mega warstwa na uda. Spodnica takiego drastyznego ciecia nie robi, bo material jest dookola obu nog, a nie jednej.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

nieziemskie cudo gdzie dostane