Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak nosić zakolanówki?!

17 wrz 2011 - 09:37:48

Ja noszę zakolanówki już od kilku lat. Zakładam je na kryjące rajstopy w tym samym/podobnym kolorze. Noszę je zarówno z botkami, jak i emu. Do tego dłuższy sweter/tunika. Dodaję fajną stylizację, która mi bardzo się podoba :)





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-17 09:40 przez _FashionGirl_.

Jak nosić zakolanówki?!

17 wrz 2011 - 09:38:12

mi osobiscie bardzo podobają się zakolanówki..ale nie wiem czy była bym taka odważna je założyć.. po tym jak ostatnio widziałam super ubranna panne, i wyglądała naprawde zaj*** w nich... a jakieś małolaty zupelnie na głos i bez ogródek zaczeły z niej szydzić ;/;/;/


a tu kilka propozycji:))





Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-17 11:30 przez pocahontas88.

Jak nosić zakolanówki?!

17 wrz 2011 - 09:40:43

Lub głupota

Jak nosić zakolanówki?!

17 wrz 2011 - 09:47:19

ja mam zakolanowki w serduszka w mojej szafie !

Jak nosić zakolanówki?!

17 wrz 2011 - 09:51:21

Ja mam wiele zakolanówek,gładkie w paski kropki itp.
Noszę je do krótkich spódniczek , botków , krótkich spodenek np jeansowych.
Do tego krt kurteczka skórzana wygląda to na prawdę fajnie to tylko kilka pomysłów.
Mogą być zakolanówki,do tego sweterek dłuższy np.oversize lub dopasowany i jest super :))))
Pozdrawiam

Jak nosić zakolanówki?!

17 wrz 2011 - 09:53:04

jesli już mowa o serduszkach... to zakolanówki+ rajstopy w serduszka.... ♥♥♥♥



zweryfikowana
Posty: 166
Ostrzeżenia: 2/5

Jak nosić zakolanówki?!

17 wrz 2011 - 09:53:07

mi sie podobaja te zakolanowki ale z racji tego ze jestem wysoka to do jakich plaskich butow by pasowaly ???????

Cytat
pocahontas88
jesli już mowa o serduszkach... to zakolanówki+ rajstopy w serduszka.... ♥♥♥♥
fajnie :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-17 09:54 przez marzenka538.

Jak nosić zakolanówki?!

17 wrz 2011 - 09:57:35

ja nosze w lecie do szortow do jakiejs sportowej stylizacji (spodenki, adidaski, t-shirt lub bokserka plus ew bluza), ale jednolite gladkie np biale. i generalnie mam gdzies , czy sie to jakiejsc lasce podoba czy nie, czy sie nabija, czy nazywa mnie dziw*ą. wali mnie zdanie innych na temat mojego ubioru:) wazne, ze mi sie podoba:)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 15.658

Jak nosić zakolanówki?!

17 wrz 2011 - 10:00:11

Cytat
meow-meow
Lubie zakolanowki, nawet je nosze, ale nie mylcie zazdrosci z brakiem umilowania do pewnych czesci, bo to jest smieszne. Stare baby, a gadaja glupoty. Skoro ja nie lubie makaronu i patrze z obrzydzeniem na ludzi, ktorzy go jedza, to oznacza, ze im zazdroszcze, ze jedza makaron?:D - to tylko przyklad. Same widzicie jak to smiesznie sie czyta te Wasze zazdrosci. Jakby potencjalny czlowiek zazdroscil wszystkiego, co Wam na mysl przyszlo, to by z jaskini nie wyszedl.

Co do zakolanowek, to rob tak, zeby bylo kolorystycznie zgrane. Ja nie jestem za spodenkami, rajstopami i zakolanowkami, bo to jest juz mega warstwa na uda. Spodnica takiego drastyznego ciecia nie robi, bo material jest dookola obu nog, a nie jednej.


dokładnie ;/ Rozwala mnie ten tekst o zazdrości. Laski często sobie pochlebiają w ten sposób :D

Jak nosić zakolanówki?!

17 wrz 2011 - 16:56:55

zakolanówki mix ;p



Jak nosić zakolanówki?!

17 wrz 2011 - 17:16:27

a teraz pytanie. bo tu na tych foteczkach to same chudzinki widnieją. Jak wyglądają na dziewczynach o NORMALNYCH wymiarach? znaczy się na załóżmy rozmiarze M. Wiadomo, że jeżeli zakolanówki mają ściągacze na górze to będą się troszeczkę wżynać w uda i tutaj jest problem, czy to nie będzie za bardzo podkreślało nadmiaru tłuszczyku, który akurat tam najbardziej lubi się odkładać?

Jak nosić zakolanówki?!

17 wrz 2011 - 17:18:42

Cytat
lasdeszczowy
Ja nosiłabym na nogach, ale możesz spróbować jako rękawiczki... ;]

Jak nosić zakolanówki?!

17 wrz 2011 - 17:23:21

Cytat
lolek24689
Cytat
maloonie

oo tuu pieknie

idealnie ;P

Jak nosić zakolanówki?!

11 sty 2012 - 18:33:27

hej ;) mam siwe zakolanówki, ale nie wiem do jakich butów mogę ję nosić ( i koloru), mógłby mi ktoś pomóc, doradzić ? ; > bardzo proszę o pomoć!
do jakich butów nosić siwe zakolanówki ? pomoże ktoś ?(rodzaj i kolor)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-11 18:35 przez xagaa95.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

długa sukienka/spódnica - jakie buty?