Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

gorący temat

motywacja na diecie

godzinę temu

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wiele z nas nosi stanik który jakoś leży , fajnie zbiera.. ale czy jest on dobrze dobrany , rozmiarem ,fasonem, krojem? Odpowiedni stanik formuje nasze piersi , a w połączeniu z ćwiczeniami daje fenomenalne efekty.
Nigdy się nad tym nie zastanawiałam i nie przykładałam do tego wagi, do czasu kiedy nie natrafiłam na pewne strony :

http://atlastravel.nazwa.pl/mini/


http://stanikarnia.blox.pl/2009/11/Czy-nosisz-prawidlowy-rozmiar-stanika.html


Bardzo pomogły mi odnaleźć swój idealny rozmiar i fason. Bo dobrze dobrany stanik to ZDROWE i PIĘKNE piersi :) !


Piszcie czy Wy znacie swój odpowiedni rozmiar , czy dobiera Wam brafiterka staniczki , i jakie ćwiczenia stosujecie na piękny i jędrny biust :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-12 09:42 przez moderator.

oczywiscie, ja inwestuje bardzo duzo kasy w bielizne, mam rozmiar E, mam idelanie dobry stanik,tak, ze piersi mam ladnie zebrane i nie czuje na sobie bielizny.

Znam swoj rozmiar ale ciężko jest go dostać z zwyklych sklepach, a z internetu boje sie zamawiać bo jak sie okaze, ze jest zly to mnie szlag trafi :)

Jasne, że znam :) tzn.. niedawno poznalam bo zmieniałam biustonosze wcześniej nie za dobrze miałam dobrane :P

wg tego pierwszego linku powinnam nosić 65D ;D
hahahahahaha niedługo to będę nosić A z powodu odchudzania a gdzie mi do D..
65-70 tu się zgodzę

Cytat
garderoba181
oczywiscie, ja inwestuje bardzo duzo kasy w bielizne, mam rozmiar E, mam idelanie dobry stanik,tak, ze piersi mam ladnie zebrane i nie czuje na sobie bielizny.
Gdybyś miała dobrze dobrany stanik to wiedziałabyś że rozmiar to nie tylko literka (miseczka) :P

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
Pssotkaa
wg tego pierwszego linku powinnam nosić 65D ;D
hahahahahaha niedługo to będę nosić A z powodu odchudzania a gdzie mi do D..
65-70 tu się zgodzę

Załóż sobie 65A i 65D poprawnie [czyli z wygarnianiem] to zobaczysz różnicę. 65D to bardzo mały biust, na 65A to musiałabyś mieć chyba z 3-5cm różnicy pomiędzy obwodem a biustem.
Tak, noszę. W tej chwili mam cztery w swoim rozmiarze i dwa całkiem dobre jednak z już za luźnym obwodem [dobra krawcowa by się przydała ): ].
Moje biustonosze były dobierane przez brafiterkę, choć sama wiem jak dobrać sobie odpowiedni rozmiar i które fasony są dla mnie dobre.Samej marzyłby mi się taki niewielki sklepik nastawiony na bra-fitting, jednak chyba mieszkam w za małym mieście, bo tu króluje albo Triumph albo bazar i oczywiście musowo staniki z grubą gąbką )zły/color]

Też kiedyś taką akcje przeprowadziłam na innym potralu.

Wiem,że mam zły stanik, powinnam nosić 65F, ale takie to tylko w sklepach bieliźniarskich za 100zl, no sorry za 100zł to wolę sobie buty kupić

Cytat
Pssotkaa
wg tego pierwszego linku powinnam nosić 65D ;D
hahahahahaha niedługo to będę nosić A z powodu odchudzania a gdzie mi do D..
65-70 tu się zgodzę

wejdź tu, matko dziewczyny miseczka D nie znaczy piersi wielkości arbuza!!
poczytaj sobie ten artykuł,proszę http://maheda.eu/index.php?option=com_content&view=article&id=152%3Aczy-miseczka-d-jest-bardzo-dua&catid=35%3Aartykuy&Itemid=71&lang=pl



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-12 12:05 przez ewela91.

Ja nie noszę odpowiedniego, bo nie mogę w moim mieście takiego dostać. A przez internet nie chcę zamawiać, bo wolę przymierzyć.
Niedługo będę mieszkała w Opolu, mam nadzieję, że tam znajdę porządny biustonosz.

o obliczylam z tego pierwszego
i dobrze mi wyszlo ;p
taki jaki nosze ;]

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
ewela91
Też kiedyś taką akcje przeprowadziłam na innym potralu.

Wiem,że mam zły stanik, powinnam nosić 65F, ale takie to tylko w sklepach bieliźniarskich za 100zl, no sorry za 100zł to wolę sobie buty kupić

Współczuję. Nie wiem ile masz biustonoszy, ale wolę jeden porządny niż pięć ch, wartych, a cenowo wychodzi na to samo [choć zazwyczaj tych pięć przekracza kwotę 100zł].

kto mi pomoże ? obwód pod piersiami 92, w piersiach 113

ja mam dobrze dobrany, pomagały mi panie w Triumphie :) wiadomo marzeniem każdej kobiety która ma małe piersi ( tak jak ja ) jest ich powiększenie przez stanik . Nosząc bazarkowe staniki z gąbkami na pewno będziesz mieć większe, ściśniete ale czy będzie ci w nim wygodnie? ja mam szeroki rozstaw piersi i niczym nie da się ich powiększyć :( nie wiem co lepsze nosić wygodny stanik wyglądać deskowato czy bazarkowy :d? HAHA



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-12 12:10 przez yourdarling.

nosze;) ale znalezc stanik w rozmiarze 75/80G graniczy z cudem;/ raz kupilam online to byl dobry na kolezanke z miseczka D;o

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

STYLIZACJE Z WORKERAMI