Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ja ostatni stanik kupowałam w zeszłym roku i od tego czasu troszkę mi piersi urosły :P zmienił mi sie rozmiar i nie bardzo wiem na jaki bo co przymierzam to nie pasuje xP ale kupiłam sobie na group onie kupon na stanik z profesjonalnym brafittingiem więc liczę że dowiem się jaki rozmiar teraz powinnam nosić :)

zweryfikowana
Posty: 687
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
edytka86
Znam swoj rozmiar ale ciężko jest go dostać z zwyklych sklepach, a z internetu boje sie zamawiać bo jak sie okaze, ze jest zly to mnie szlag trafi :)

to tak jak ja. Nie dość, że zajebiści*e drogi to jeszcze ciężko dostać w jakimkolwiek sklepie ;/

Mi wyszło że powinnam nosic 70D, a noszę 80C :P Ciężko jest znalezc odpowiedni i wygodny stanik;/;/;/

Cytat
jolieetolie

ja kupilam 75g, 75f tez mialam ;)

a w jakim mieście tesco?

mi to dopiero wychodzi kosmici rozmiar 60I. Niestety świadomie kupuje źle dobrany, bo kupuje np. 80C i przerabiam obwód, u mnie w mieście cięzko dostać nawet biustonosz 75D! Ale na pewno bede dalej szukać, bo to również dbanie o zdrowie :)

Ja mam 65 dd od niedawna xDD I na razie kupiłam kilka przez internet z la senzy i są bardzo dobre. Z rozmiarem też zawsze udaję mi się trafić.

zweryfikowana
Posty: 687
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
slodka_istotka91
Cytat
takaona
Cytat
slodka_istotka91
zreszta jak juz ktos pisal.. jak mam wydac ponad 100zl na stanik to wole kupic buty albo kurtke..i nie gadajcie ze lepiej miec jeden niz 5 ja sobie nie wyobrazam chodzenia dzien w dzien w jednym tym samych staniku zreszta bielizne mam w kilku kolorach i co mam laczyc potem bialy stanik np z czerwona koronka itd? no bardzo seksi... nosze od lat zwykle staniki i mam zaje.....biste piersi... i naprawde niektorych nie stac na to zeby takie pieniadze na stanik wydawac ale szkoda ze nie wszytskie to rozumieja i od razu naskakuja;/

To jeszcze nie wiesz, że w dobry biustonosz warto zainwestować tak samo jak w dobre buty.... I tak, lepiej mieć jeden, który piersiom nie szkodzi (bo inaczej długo one zajebiste nie będą, a poza tym złe staniki pewnie i tak nawet połowy ich zajebistości nie wydobywają) i co wieczór go prać niż 10 niedopasowanych. A kolor na początku to rzecz najmniej istotna (zresztą, do sytuacji łóżkowych na te 5 minut możesz zakładać swoje stare kolorowe "pusiapki" ;), zdrowie piersi jest priorytetowe, i 100 zł w nie zainwestowane to naprawdę nie jest dużo...
no wiesz co nie chodze ze stanikami w torebce i 5 minut przed bede uciekac gdzies do lazienki i zmieniac bielizne... no fajnie tak samo wazne dobre buty jak i dobry stanik ale jak mam 100zl i mam do wyboru albo stanik albo kurtke czy buty na jesien to nigdy nie kupie stanika... bo mi poprostu szkoda tyle pieniedzy... co z tego ze mam idealny stanik i co bede cala jesien w klapkach chodzic? nie kazdy ma tyle kasy... uzbierac tez nie jest tak latwo jak sie ma jeszcze inne wydatki i sie nie zarabia albo zarabia 400zl to tez bys sie zastanowila tysiac razy nad zakupem owego stanika...

to po co się tyle ruch@sz? Bo rozumiem, że problem dla Ciebie tak ciągle, spontanicznie zmieniać biustonosz? Zamiast inwestować w tyle gumek zainwestuj w dobry biustonosz. I wtedy może już nie będziesz musiała zakładać tych "seksi koronkowych" i tuszować nimi swoich piersi. Jak bedziesz miała ładniejsze piersi nie będziesz musiała się zasłaniać piękną bielizną bo same w sobie będą zgrabne i apetyczne ;))

zweryfikowana
Posty: 492
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
anussia92
Cytat
slodka_istotka91
Cytat
takaona
Cytat
slodka_istotka91
zreszta jak juz ktos pisal.. jak mam wydac ponad 100zl na stanik to wole kupic buty albo kurtke..i nie gadajcie ze lepiej miec jeden niz 5 ja sobie nie wyobrazam chodzenia dzien w dzien w jednym tym samych staniku zreszta bielizne mam w kilku kolorach i co mam laczyc potem bialy stanik np z czerwona koronka itd? no bardzo seksi... nosze od lat zwykle staniki i mam zaje.....biste piersi... i naprawde niektorych nie stac na to zeby takie pieniadze na stanik wydawac ale szkoda ze nie wszytskie to rozumieja i od razu naskakuja;/

To jeszcze nie wiesz, że w dobry biustonosz warto zainwestować tak samo jak w dobre buty.... I tak, lepiej mieć jeden, który piersiom nie szkodzi (bo inaczej długo one zajebiste nie będą, a poza tym złe staniki pewnie i tak nawet połowy ich zajebistości nie wydobywają) i co wieczór go prać niż 10 niedopasowanych. A kolor na początku to rzecz najmniej istotna (zresztą, do sytuacji łóżkowych na te 5 minut możesz zakładać swoje stare kolorowe "pusiapki" ;), zdrowie piersi jest priorytetowe, i 100 zł w nie zainwestowane to naprawdę nie jest dużo...
no wiesz co nie chodze ze stanikami w torebce i 5 minut przed bede uciekac gdzies do lazienki i zmieniac bielizne... no fajnie tak samo wazne dobre buty jak i dobry stanik ale jak mam 100zl i mam do wyboru albo stanik albo kurtke czy buty na jesien to nigdy nie kupie stanika... bo mi poprostu szkoda tyle pieniedzy... co z tego ze mam idealny stanik i co bede cala jesien w klapkach chodzic? nie kazdy ma tyle kasy... uzbierac tez nie jest tak latwo jak sie ma jeszcze inne wydatki i sie nie zarabia albo zarabia 400zl to tez bys sie zastanowila tysiac razy nad zakupem owego stanika...

to po co się tyle ruch@sz? Bo rozumiem, że problem dla Ciebie tak ciągle, spontanicznie zmieniać biustonosz? Zamiast inwestować w tyle gumek zainwestuj w dobry biustonosz. I wtedy może już nie będziesz musiała zakładać tych "seksi koronkowych" i tuszować nimi swoich piersi. Jak bedziesz miała ładniejsze piersi nie będziesz musiała się zasłaniać piękną bielizną bo same w sobie będą zgrabne i apetyczne ;))
Tu juz chyba przegięłaś dziewczyno. w którym momencie ona napisała ze kryje swoje piersi, ładnymi stanikami? i co Cię w ogóle obchodzi jak często uprawia ona sex. a tak w ogóle to ludzie mają różne priorytety. Niektórzy za tą stówę muszą nakarmić rodzine, kupić ciepłe buty czy cokolwiek innego, naprawdę ważnego i oczywiście uważam że zdrowe piersi to szczęsliwa kobieta ale niektórych POPROSTU NIE STAĆ na zakup biustonosza za kwote powyżej 100 zł.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-12 16:44 przez mario91.

Cytat
anussia92
Cytat
edytka86
Znam swoj rozmiar ale ciężko jest go dostać z zwyklych sklepach, a z internetu boje sie zamawiać bo jak sie okaze, ze jest zly to mnie szlag trafi :)

to tak jak ja. Nie dość, że zajebiści*e drogi to jeszcze ciężko dostać w jakimkolwiek sklepie ;/

Jak okaże się, że jest zły to wymienisz czy odeślesz, w czym problem? ;)



Cytat
mario91
Cytat
anussia92
Cytat
slodka_istotka91
Cytat
takaona
Cytat
slodka_istotka91
zreszta jak juz ktos pisal.. jak mam wydac ponad 100zl na stanik to wole kupic buty albo kurtke..i nie gadajcie ze lepiej miec jeden niz 5 ja sobie nie wyobrazam chodzenia dzien w dzien w jednym tym samych staniku zreszta bielizne mam w kilku kolorach i co mam laczyc potem bialy stanik np z czerwona koronka itd? no bardzo seksi... nosze od lat zwykle staniki i mam zaje.....biste piersi... i naprawde niektorych nie stac na to zeby takie pieniadze na stanik wydawac ale szkoda ze nie wszytskie to rozumieja i od razu naskakuja;/

To jeszcze nie wiesz, że w dobry biustonosz warto zainwestować tak samo jak w dobre buty.... I tak, lepiej mieć jeden, który piersiom nie szkodzi (bo inaczej długo one zajebiste nie będą, a poza tym złe staniki pewnie i tak nawet połowy ich zajebistości nie wydobywają) i co wieczór go prać niż 10 niedopasowanych. A kolor na początku to rzecz najmniej istotna (zresztą, do sytuacji łóżkowych na te 5 minut możesz zakładać swoje stare kolorowe "pusiapki" ;), zdrowie piersi jest priorytetowe, i 100 zł w nie zainwestowane to naprawdę nie jest dużo...
no wiesz co nie chodze ze stanikami w torebce i 5 minut przed bede uciekac gdzies do lazienki i zmieniac bielizne... no fajnie tak samo wazne dobre buty jak i dobry stanik ale jak mam 100zl i mam do wyboru albo stanik albo kurtke czy buty na jesien to nigdy nie kupie stanika... bo mi poprostu szkoda tyle pieniedzy... co z tego ze mam idealny stanik i co bede cala jesien w klapkach chodzic? nie kazdy ma tyle kasy... uzbierac tez nie jest tak latwo jak sie ma jeszcze inne wydatki i sie nie zarabia albo zarabia 400zl to tez bys sie zastanowila tysiac razy nad zakupem owego stanika...

to po co się tyle ruch@sz? Bo rozumiem, że problem dla Ciebie tak ciągle, spontanicznie zmieniać biustonosz? Zamiast inwestować w tyle gumek zainwestuj w dobry biustonosz. I wtedy może już nie będziesz musiała zakładać tych "seksi koronkowych" i tuszować nimi swoich piersi. Jak bedziesz miała ładniejsze piersi nie będziesz musiała się zasłaniać piękną bielizną bo same w sobie będą zgrabne i apetyczne ;))
Tu juz chyba przegięłaś dziewczyno. w którym momencie ona napisała ze kryje swoje piersi, ładnymi stanikami? i co Cię w ogóle obchodzi jak często uprawia ona sex. a tak w ogóle to ludzie mają różne priorytety. Niektórzy za tą stówę muszą nakarmić rodzine, kupić ciepłe buty czy cokolwiek innego, naprawdę ważnego i oczywiście uważam że zdrowe piersi to szczęsliwa kobieta ale niektórych POPROSTU NIE STAĆ na zakup biustonosza za kwote powyżej 100 zł.

Jak naprawdę nie można zainwestować trzeba poszukać, bo kupić dobry biustonosz można też za znacznie mniej. Jest ich masa na allegro, na ebay.co.uk, na bazarku Lobby Biuściastych, na bra-swapie Balkonetki, na Lobby jest nawet wątek, gdzie dziewczyny oddają biustonosze za koszt przesyłki tylko ;)



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-12 17:06 przez takaona.

jakos ja mam 65 E i ostatnio w esotiq kupilam za 60zl cudowna bardotke cielista. Po prostu przepieknie lezy :)
Nie wiem czemu ale jakos leza mi bardzo bardotki. Lepiej od razu dekolt wyglada :)

zweryfikowana
Posty: 215
Ostrzeżenia: 1/5

zgadza się ;d

Jeżeli nie wiecie jak dobrać sobie stanik koniecznie wybierzzcie się do brafitterki, dobrze dobrany rozmiar jest naprawde BARDZO istotny.

zweryfikowana
Posty: 1.195
Ostrzeżenia: 1/5

ja również niedawno dowiedziałam się, jaki jest dla mnie idealnie dobrany biustonosz. do tej pory nosiłam 75 C - czyli standardowa rozmiarówka w każdym sklepie a teraz kupiłam 65 F. Różnica jest ogromna jeśli chodzi o wygodę i polecam każdej z dziewczyn wydać te 100zł i mieć porządny biustonosz niż na stare lata mieć obwisły biust.

zweryfikowana
Posty: 685
Ostrzeżenia: 2/5

od jakiegoś czasu przykładam bardzo dużą wage do dobrze dobranego biustonosza. Kupuję bieliznę już tylko w Esotiq- bardzo dobra jakoś, seksowny wygląd i wygoda w noszeniu, i dużym plusem jest to że mają biustonosze z małymi obwodami, ja noszę 65 E i tylko tam mogę znaleźć taki rozmiar (no i jeszcze w triumph ale tam nie kupuję- w esotiq mam duże rabaty na kartę klienta)

Ja nie mam pojęcia! I bardzo chciałabym napotkać jakąś specjalistkę która mi w tym pomoże

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Która torbe wybrac?