Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

tak
ja nosze dobry



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-12 13:24 przez martyna468.

w Gdyni jest Lingeria, jest też sklep na ul. Świętojańskiej gdzie mogą Ci dopasować rozmiar.

Ja już od 2 lat noszę w zupełnie innym rozmiarze niż kiedyś. i teraz mimo że mam 65G to wcale nie mam super wielkiego biustu jakby się mogło wydawać.

zreszta jak juz ktos pisal.. jak mam wydac ponad 100zl na stanik to wole kupic buty albo kurtke..i nie gadajcie ze lepiej miec jeden niz 5 ja sobie nie wyobrazam chodzenia dzien w dzien w jednym tym samych staniku zreszta bielizne mam w kilku kolorach i co mam laczyc potem bialy stanik np z czerwona koronka itd? no bardzo seksi... nosze od lat zwykle staniki i mam zaje.....biste piersi... i naprawde niektorych nie stac na to zeby takie pieniadze na stanik wydawac ale szkoda ze nie wszytskie to rozumieja i od razu naskakuja;/

u mnie różnie z tym jest... strasznie trudno jest dostać w sklepach taki rozmiar jaki ja nosze, a zwłasza w małych miejscowościach. zostają tylko zakupy w necie ale i tu podobie albo trudno znaleść albo kosmiczne sumy za taka bielizne :/

nie wiem czy zauważyłyście, ale np na allegro panie reklamujące biustonosze mają źle go dobranego? moim zdaniem wygląda to niesmacznie i zniechęca do zakupu ;/ oprócz tego wydaje mi się automatycznie, jakby taki biustonosz nie miał prawa pasować, bo mogę tylko się oprzeć panią w niego ubraną ;/

niezweryfikowana
Posty: 84
Ostrzeżenia: 2/5

jasne ze taak . ;)



<moderacja - spam>
sprawdziłam Jaki mam rozmiar ????????



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-12 14:01 przez agussiiiaa.

Cytat
slodka_istotka91
zreszta jak juz ktos pisal.. jak mam wydac ponad 100zl na stanik to wole kupic buty albo kurtke..i nie gadajcie ze lepiej miec jeden niz 5 ja sobie nie wyobrazam chodzenia dzien w dzien w jednym tym samych staniku zreszta bielizne mam w kilku kolorach i co mam laczyc potem bialy stanik np z czerwona koronka itd? no bardzo seksi... nosze od lat zwykle staniki i mam zaje.....biste piersi... i naprawde niektorych nie stac na to zeby takie pieniadze na stanik wydawac ale szkoda ze nie wszytskie to rozumieja i od razu naskakuja;/

To jeszcze nie wiesz, że w dobry biustonosz warto zainwestować tak samo jak w dobre buty.... I tak, lepiej mieć jeden, który piersiom nie szkodzi (bo inaczej długo one zajebiste nie będą, a poza tym złe staniki pewnie i tak nawet połowy ich zajebistości nie wydobywają) i co wieczór go prać niż 10 niedopasowanych. A kolor na początku to rzecz najmniej istotna (zresztą, do sytuacji łóżkowych na te 5 minut możesz zakładać swoje stare kolorowe "pusiapki" ;), zdrowie piersi jest priorytetowe, i 100 zł w nie zainwestowane to naprawdę nie jest dużo...

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

Nie sztuką jest mieć zajebiste piersi w wieku 18-30..

Cytat
Atara
Cytat
trereferekuku89
u mnie w miescie nie ma brafiterek wiec moze ktoras z was mi doradzi:) moje wymiary to: 72 pod biustem, 86 w biuscie. staniki kupuje w h&m i new yorker (glownie z powodu ceny;) w rozmiarze 75b ale czuje ze to zly rozmiar. mam szeroko rozstawione piersi i stanik nie zbiera ich ladnie do przodu. fiszbina odcina sie z boku tam gdzie jeszcze mam piers(jak na zdjeciu).ostatnio chcialam zainwestowac w dobry stanik, kalkulator wyliczyl mi rozmiar 65d. zmierzylam esotiq pare stanikow i w 65 nie moglam sie nawet zapiac:/ sprobowalam wcisnac sie w 70c ale rowniez czulam sie niemilosiernie scisnieta pod biustem....ma ktoras z was podobnie?chyba bede sie dalej meczyc w b;)

zdecydowanie rozmiar 65D to dobry dla ciebie. ja też tak mam, że na początku jest takie uczucie ściśnięcia ale stanik zawsze się troszeczkę rozciągnie. nosiłaś za duże skoro masz pod biustem 72 a kupowałaś 75, dlatego będziesz musiała się przyzwyczaić. czego się nie robi dla pięknego biustu :PP

Dokładnie tak, poza tym też kwestia rozmiaru, ja mam pod biustem 77 i noszę obwody 65-70-75, ale ścisk musi być i to podstawa. Kwestia przyzwyczajenia ale też i upodobania - ja lubię czuć biustonosz, lubię wiedzieć, że coś mi trzyma piersi miską i obwodem, a niektóre wolą biustonosze o delikatniejszej budowie. Dla szeroko rozstawionych piersi poleciłabym biustonosze bardziej zabudowane pod pachą o fasonie bardotki i plunge.

Dla mnie najważniejsze w biustonoszu to dobry rozmiar oraz podtrzymanie piersi - dekolt ma mnie zadowalać. Reszta jest już mniej ważna, bo jeśli piersi wyglądają apetycznie, to biustonosz ich nie oszpeci, a przydko wyglądające piersi w seksownym biustonoszu emmm.. no ja nie wiem, facet uprawia seks bardziej z piersiami niż z biustonoszem, który notabene i tak jak to napisała takaona po swoich pięciu minutach ląduje gdzieś na podłodze.
Inna sprawa, że biustonosze lepszych marek o szerokiej rozmiarówce z reguły tak czy siak są w większości baaardzo apetyczne.

zweryfikowana
Posty: 678
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
mada3112
Wiele z nas nosi stanik który jakoś leży , fajnie zbiera.. ale czy jest on dobrze dobrany , rozmiarem ,fasonem, krojem? Odpowiedni stanik formuje nasze piersi , a w połączeniu z ćwiczeniami daje fenomenalne efekty.
Nigdy się nad tym nie zastanawiałam i nie przykładałam do tego wagi, do czasu kiedy nie natrafiłam na pewne strony :

http://atlastravel.nazwa.pl/mini/




http://stanikarnia.blox.pl/2009/11/Czy-nosisz-prawidlowy-rozmiar-stanika.html


Bardzo pomogły mi odnaleźć swój idealny rozmiar i fason. Bo dobrze dobrany stanik to ZDROWE i PIĘKNE piersi :) !


Piszcie czy Wy znacie swój odpowiedni rozmiar , czy dobiera Wam brafiterka staniczki , i jakie ćwiczenia stosujecie na piękny i jędrny biust :)


Zawsze kupuje na targach i są super!!!

kiedyś się musze za to zabrać :)

Cytat
takaona
Cytat
slodka_istotka91
zreszta jak juz ktos pisal.. jak mam wydac ponad 100zl na stanik to wole kupic buty albo kurtke..i nie gadajcie ze lepiej miec jeden niz 5 ja sobie nie wyobrazam chodzenia dzien w dzien w jednym tym samych staniku zreszta bielizne mam w kilku kolorach i co mam laczyc potem bialy stanik np z czerwona koronka itd? no bardzo seksi... nosze od lat zwykle staniki i mam zaje.....biste piersi... i naprawde niektorych nie stac na to zeby takie pieniadze na stanik wydawac ale szkoda ze nie wszytskie to rozumieja i od razu naskakuja;/

To jeszcze nie wiesz, że w dobry biustonosz warto zainwestować tak samo jak w dobre buty.... I tak, lepiej mieć jeden, który piersiom nie szkodzi (bo inaczej długo one zajebiste nie będą, a poza tym złe staniki pewnie i tak nawet połowy ich zajebistości nie wydobywają) i co wieczór go prać niż 10 niedopasowanych. A kolor na początku to rzecz najmniej istotna (zresztą, do sytuacji łóżkowych na te 5 minut możesz zakładać swoje stare kolorowe "pusiapki" ;), zdrowie piersi jest priorytetowe, i 100 zł w nie zainwestowane to naprawdę nie jest dużo...
no wiesz co nie chodze ze stanikami w torebce i 5 minut przed bede uciekac gdzies do lazienki i zmieniac bielizne... no fajnie tak samo wazne dobre buty jak i dobry stanik ale jak mam 100zl i mam do wyboru albo stanik albo kurtke czy buty na jesien to nigdy nie kupie stanika... bo mi poprostu szkoda tyle pieniedzy... co z tego ze mam idealny stanik i co bede cala jesien w klapkach chodzic? nie kazdy ma tyle kasy... uzbierac tez nie jest tak latwo jak sie ma jeszcze inne wydatki i sie nie zarabia albo zarabia 400zl to tez bys sie zastanowila tysiac razy nad zakupem owego stanika...

65E lub F lub 70D lub E :) zależy od firmy i fasonu. 72cm pod, 89cm na ;). Są akurat (choć gdyby były ciut większe to bym nie narzekała :p)

Cytat
poney
Cytat
ewela91
Cytat
matra
Cytat
ewela91
Też kiedyś taką akcje przeprowadziłam na innym potralu.

Wiem,że mam zły stanik, powinnam nosić 65F, ale takie to tylko w sklepach bieliźniarskich za 100zl, no sorry za 100zł to wolę sobie buty kupić

Współczuję. Nie wiem ile masz biustonoszy, ale wolę jeden porządny niż pięć ch, wartych, a cenowo wychodzi na to samo [choć zazwyczaj tych pięć przekracza kwotę 100zł].
kochanie,jeśli mama da mi 100zł co się rzadko zdarza, a sama nie dorabiam, bo nie mogę z różnych powodów, i mam do wyboru-nowe buty bo stare mam przedarte lub stanik to wolę buty,może kiedyś "jak będę bogata" to sobię kupię i tysiąc staników, teraz mnie nie stać

Co prawda nie wiem, jaki nosisz rozmiar ale polecam F&F w tesco. Mają obwody już od 65 i do miseczki F, a ceny dość przystępne (ok. 30 zł). Nie są to jakieś super konstrukcje ale na pewno lepiej nosić coś takiego niż przekrawający pierś biustonosz który bardziej ją niszczy niż podtrzymuje. Po za tym, na lobby biuściastych jest temat "oddam za darmo", no i jest jeszcze allegro. Biustonosz nie styka się z żadną zaprawdę intymną częścią ciała więc po wypraniu i tak pewnie będzie w lepszej kondycji niż nie jedna nowa bluzka w sieciówce.
Nie ma co szukać wymówek, choć fakt - jak się ma mniejszy budżet to trzeba się bardziej postarać. Ja wszystkim którzy próbują choć uważają że ich nie stać życzę powodzenia. :)

A oczywiście biustonosz mam dobrany w miarę dobrze, choć pewnie mógłby być lepiej. Pozdrawiam ja i moje wieeeelkie piersi 65E. ;p

tysiąc razy szukałam w Tesco,. nigdy nie znalazłam 65F. Może co inne tesco,to inny asortyment. Owszem, widziałam,ale 70 najmniejsza. Miseczkę E,F też widziałam, ale przy 80 czy 90

nie
powinnam nosić rozmiar ok. 60D, a takie to są w cenie od 80 zł w górę, na razie jeszcze sama na siebie nie zarabiam, więc to trochę dla mnie za dużo..

Cytat
ewela91
Cytat
poney
Cytat
ewela91
Cytat
matra
Cytat
ewela91
Też kiedyś taką akcje przeprowadziłam na innym potralu.

Wiem,że mam zły stanik, powinnam nosić 65F, ale takie to tylko w sklepach bieliźniarskich za 100zl, no sorry za 100zł to wolę sobie buty kupić

Współczuję. Nie wiem ile masz biustonoszy, ale wolę jeden porządny niż pięć ch, wartych, a cenowo wychodzi na to samo [choć zazwyczaj tych pięć przekracza kwotę 100zł].
kochanie,jeśli mama da mi 100zł co się rzadko zdarza, a sama nie dorabiam, bo nie mogę z różnych powodów, i mam do wyboru-nowe buty bo stare mam przedarte lub stanik to wolę buty,może kiedyś "jak będę bogata" to sobię kupię i tysiąc staników, teraz mnie nie stać

Co prawda nie wiem, jaki nosisz rozmiar ale polecam F&F w tesco. Mają obwody już od 65 i do miseczki F, a ceny dość przystępne (ok. 30 zł). Nie są to jakieś super konstrukcje ale na pewno lepiej nosić coś takiego niż przekrawający pierś biustonosz który bardziej ją niszczy niż podtrzymuje. Po za tym, na lobby biuściastych jest temat "oddam za darmo", no i jest jeszcze allegro. Biustonosz nie styka się z żadną zaprawdę intymną częścią ciała więc po wypraniu i tak pewnie będzie w lepszej kondycji niż nie jedna nowa bluzka w sieciówce.
Nie ma co szukać wymówek, choć fakt - jak się ma mniejszy budżet to trzeba się bardziej postarać. Ja wszystkim którzy próbują choć uważają że ich nie stać życzę powodzenia. :)

A oczywiście biustonosz mam dobrany w miarę dobrze, choć pewnie mógłby być lepiej. Pozdrawiam ja i moje wieeeelkie piersi 65E. ;p

tysiąc razy szukałam w Tesco,. nigdy nie znalazłam 65F. Może co inne tesco,to inny asortyment. Owszem, widziałam,ale 70 najmniejsza. Miseczkę E,F też widziałam, ale przy 80 czy 90

ja kupilam 75g, 75f tez mialam ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Buty do jazdy konnej. Proszę o opinie