Obecnie rozmawiamy o:

wyposazenie gastronomi

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cytat
SisMagdalena
Ja nie mam pojęcia! I bardzo chciałabym napotkać jakąś specjalistkę która mi w tym pomoże

Wystarczy pójść do któregoś z tych sklepów:

http://stanikowamapa.prv.pl/

Masa wiedzy jest też na forum Lobby Biuściastych, na blogu Stanikomania, na kanałach Youtube Mybra i Brafitting by Maheda...

zamiast przepłacać w sklepach z brafitterką wystarczy poczytać to co piszą mądrzy ludzie w linkach, które tutaj już padły.

U mnie z 75B zrobiło się 70D i różnica w wyglądzie jest kolosalna.

A jeśli chodzi o zakupy to polecam intymna.pl i polskie marki np. Konrad. Ceny są dobre (w promocji nawet świetne) i jakościowo jest też świetnie.

a wie ktoś gdzie stacjonarnie kupic 60 ? helphelphelp

Cytat
matruu
a wie ktoś gdzie stacjonarnie kupic 60 ? helphelphelp
Zalinkowana wyżej Stanikowa Mapa i popytaj czy sklepy z Twojej okolicy mają mają (a w miarę możliwości po prostu tam pójdź na brafitting, może się okazać, że mają modele ścisłe, pasujące w większym obwodzie).

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

Nie każdy ma możliwość skorzystania z brafittingu, zwłaszcza mieszkając w małym mieście. W internecie jest jednak całkiem sporo informacji jak prawidłowo dobrać stanik, chociażby <moderacja>tu. Może nie uda się od razu, ale na pewno można to zrobić samemu.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-07-12 08:05 przez moderator.

Ja mam dość nietypowy rozmiar bo pod biustem 90 cm a w biuście 100 cm i trudno dobrać odpowiedni rozmiar stanika. Nie wiem czy to ma być wg tabelki rozmiarów 85B czy A ?

Zmierzyłaś się pod biustem bardzo ściśle i na wYdechu? Jeśli nie to powtórz pomiar w taki właśnie sposób.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

czy to próżnośc?