Obecnie rozmawiamy o:

szkoła nauki jazdy

gorący temat

Prostowanie włosów

godzinę temu

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

CÓRCIA JAK NA ŚLUB?

12 cze 2011 - 20:00:34

dziewczyny moja 8 letnia córka w lipcu będzie niosła na ślubie swojej chrzestnej obrączki:) i stąd pytanie czy może wiecie gdzie i jaką fajną sukienkę dla niej kupić?na all nie znalazłam nic fajnego. a może macie na sprzedaż coś fajnego? najchętniej biała lub ecru na 140cm. 2 lata temu niosła ale sukienka mimo, iż była długa już się nie nadaje

CÓRCIA JAK NA ŚLUB?

12 cze 2011 - 20:17:31

jesli masz u siebie w miescie sklep TK MAX TO TAM sa boskie sukienki dla dziewczynek!!

CÓRCIA JAK NA ŚLUB?

12 cze 2011 - 20:57:57

Cytat
bialutka69
jesli masz u siebie w miescie sklep TK MAX TO TAM sa boskie sukienki dla dziewczynek!!

no zapomniałam napisać, że w mojej mieścinie psy.....itd a jakie ceny tam mają?nie chcę wybulić 3 stów na sukienkę z której za chwilkę wyrośnie a rośnie jak na drożdżach:)

CÓRCIA JAK NA ŚLUB?

12 cze 2011 - 23:47:53

w wojciku sa przesliczne sukienki ..wprawdzie cena dosc wysoka ale mozna wybrac sukienke ktora nada sie rowniez pozniej do noszenia np na niedziele czy inna okazje a nie tylko na slub wiec ze tak powiem cena sie wychodzi.... potem moze w H&M sa śliczne i czasem nie az takie drogie albo w kappahl'i ostatnio widzialam tam przesliczne sukienki na starsze dziewczynki (jak szukalam na moja niunie na slub wlasnie ale byly same duze...) w granicach 100zl .... lub na jakims targu cos znajdziesz ... noi allegro teraz nic nie ma ale moze w miedzy czasie sie cos pojawi tam jest mnostwo ofert i co chwile sa nowe wiec moze akurat cos sie znajdzie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-12 23:50 przez 8_ivvett_8.

CÓRCIA JAK NA ŚLUB?

13 cze 2011 - 08:02:17

jeżeli nic nie znajdziesz to z przyjemnością uszyję sukienkę dla twojej córci :)

zapraszam.

CÓRCIA JAK NA ŚLUB?

13 cze 2011 - 08:12:39

w tamtym roku, ale 7letnia dziewczynka nam niosla kwiatki do slubu :) a sukienke miala z H&M-u :) slicznie w niej wygladala i szczerze nie miala nie wiadomo jakiej sukienki, jesli zechcesz to na priv podaj meila to wysle tobie zdjatko:) uwazam ze 8letnia dziewczynka to dziecko wiec jakos nie musi miec sukienki typu "stara mloda dama" :*

CÓRCIA JAK NA ŚLUB?

13 cze 2011 - 08:47:17

tylko nie ubieraj jej jak "stara maleńką". Na placach straganach niestety jest duzo tego typu sukienek, przesadzonych i do kostek - jak dla mnie coś strasznego, .
Popatrz w HiM ewentualnie w SH bo tam można czasami znaleść perełki ;D
powodzenia

niezweryfikowana
Posty: 240
Ostrzeżenia: 2/5

CÓRCIA JAK NA ŚLUB?

13 cze 2011 - 10:07:35

[/URL][/img]ja kupilam córce taką bo w sierpniu tez mamy ślub

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Rozmiar E i DD