Obecnie rozmawiamy o:

hala magazynowa

gorący temat

Zapalenie pęcherza

18 minut temu

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Sukienka dla grubasa na wesele ??

13 lip 2011 - 18:22:42

Powiedzcie jaki krój sukienki jest odpowiedni dla grubasa ? Szukam sukienki na wesele, najlepiej wklejajcie zdjęcia oraz piszcie czy widziałyście podobne w sklepach ? Bo z internetu nie kupię.
W tym wątku możecie zobaczyć jak wyglądam ;/ http://forum.szafa.pl/53/3934545/_subject_.html

niezweryfikowana
Posty: 1.715
Ostrzeżenia: 1/5

Sukienka dla grubasa na wesele ??

13 lip 2011 - 18:26:38

nie uważam żebyś była grubasem :)

może coś takiego tylko w jakimś żywszym kolorze?
poszukaj po galeriach, z pewnością coś znajdziesz :)



Sukienka dla grubasa na wesele ??

13 lip 2011 - 18:28:13

Grubas ?
- Przynajmniej nie chuda tyczka.

Sukienka dla grubasa na wesele ??

13 lip 2011 - 18:28:57

JagodziankaJ bardzo mi się podoba ta sukienka:)

Sukienka dla grubasa na wesele ??

13 lip 2011 - 18:29:48

nie przesadzaj, nie powinnas nazywac sie ,,grubasem'' ; ) a co do sukienki to niestety nie pomoge, bo nie wiem : < ale masz ladne nogi, lydki, wiec napewno cos za kolana ledwo :)

Sukienka dla grubasa na wesele ??

13 lip 2011 - 18:30:21

W tej to już w ogóle będę wyglądała jak bambaryła przez te hmm.. plisy na brzuchu. :( masakra.. byłam już w tylu sklepach..
madzzx dziękuję, dowartościowałaś mnie troszeczkę ;) Ale ja o sobie zdania nie zmienię dopóki nie uda mi się schudnąć, a idzie mi to jak krew z nosa ;/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-13 18:32 przez bl0ndie.

Sukienka dla grubasa na wesele ??

13 lip 2011 - 18:32:37

a może coś odcinanego pod biustem i luźny doł z dekoltem???

Sukienka dla grubasa na wesele ??

13 lip 2011 - 18:33:31

w cale nie jesteś taka gruba nie przesadzaj :P no ta sukienka co JagodziankaJ pokazała jest fajna - ja u siebie mam kilka o kroju dla osoby z kształtami :P jeśli masz ochote to zajrzyj

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

Sukienka dla grubasa na wesele ??

13 lip 2011 - 18:33:44

"W tej to już w ogóle będę wyglądała jak bambaryła przez te hmm.. plisy na brzuchu. :( masakra.. byłam już w tylu sklepach.."

nie! jak bambaryła wyglądasz teraz w tej jasnej kiecce.
kup sobie dobrze dobrany biustonosz, bo to jest PODSTAWA, a potem myśl o kiecce. ten fason pokazany przez Jagodziankę jest super - portfelowy dekolt na szerokich ramiączkach i kiecka odcinana pod biustem to jest coś dla Ciebie. nie staniesz się za pomocą kiecki XSką, ale musisz mieć taką która podkreśli Twoją figurę mimo wagi, a ta obecna ją kaleczy.
coś bliżej ciała zdecydowanie.

Sukienka dla grubasa na wesele ??

13 lip 2011 - 18:33:56

hej ta sukienka jest stworzona dla Ciebie:): ja mam szerokie biodra i mam mase takich kiecek wszystko ładnie tuszuje uwierz mi na słowo tyle, że ja mam 178cm
Jagodzianka czy to jest zdjęcie z all? jak tak poproszę linka na priv takiej jeszcze nie mam:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-13 18:35 przez TELLA79.

zweryfikowana
Posty: 408
Ostrzeżenia: 1/5

Sukienka dla grubasa na wesele ??

13 lip 2011 - 18:36:31

masz bardzo łasne nogi, więc koniecznie je wyeksponuk a co do sukienki to może jakaś bardzie dopasowana taka żeby podkreślała wcięcie w taliibo ta rzeczywiście poszerz Cię w biodrach :)

Sukienka dla grubasa na wesele ??

13 lip 2011 - 18:38:28

hmm powiem tak ja całkiem niedawno miałam sporą nadwagę jednak na wesele wybrałam satynową sukienkę tubę w kolorze czarnym. Do tego założyłam mega wyszczuplającą bieliznę do samych piersi i wyglądało to świetnie żadnych fałdek etc. :) a jeżeli chodzi o sukienkę to może długość maxi ? odcięta pod biustem w serek?

Sukienka dla grubasa na wesele ??

13 lip 2011 - 18:43:12

Jasne pogrubia, ciemne wyszczupla i tu jest klucz. Od kroju sukienki też dużo zależy. Najlepiej, to prostą sukienkę ubrać. Wydaje mi się, że ładnie będziesz wyglądała w tej, co Jagodzianka przedstawiła.

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

Sukienka dla grubasa na wesele ??

13 lip 2011 - 18:50:51

"a jeżeli chodzi o sukienkę to może długość maxi ? odcięta pod biustem w serek?"

odradzam. osoby z nadwagą zwłaszcza w okolicach brzucha w maxi wyglądają jak w namiotach. mimo wszystko to są kiecki przeznaczona dla osób o normalnej budowie ciała i w dół [wagowo].

zweryfikowana
Posty: 3.549
Ostrzeżenia: 1/5

Sukienka dla grubasa na wesele ??

13 lip 2011 - 18:52:12

również nie uważam żebyś była grubasem, sukienka podana przez osobę wyżej była by bardzo dobra :)
ja tez daje kilka fasonów, sama mam podobną tusze wiec wybrała bym sukienki w tych wzorach. mam taka ja ta różowa i naprawdę wygląda się w niej super pomimo tuszy.





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-13 18:55 przez Shrekula.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

buty 41