Obecnie rozmawiamy o:

Prostowanie włosów

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ODZIEŻ UŻYWANA!

07 lip 2011 - 23:12:07

W Rzeszowie jest komis z używaną odzieżą koło dworca. ;) Chyba pobierają 20% kwoty od sprzedanego ubrania. W Krośnie koło liceum im. Kopernika biorą 10% :)

niezweryfikowana
Posty: 938
Ostrzeżenia: 3/5

ODZIEŻ UŻYWANA!

07 lip 2011 - 23:16:40

O aha aha ;dd :P tooo fajnie :):P moze sie tam wybiore :>

ODZIEŻ UŻYWANA!

10 lip 2011 - 17:54:31

Powiem Ci, że to się wcale nie opłaca, chyba że masz naprawdę hurtowe ilości idące w tony. Kiedyś z moją klasą zbieraliśmy pieniądze i właśnie pytaliśmy o to to powiedzieli, że mogą dać 50 groszy za kg...

ODZIEŻ UŻYWANA!

10 lip 2011 - 18:05:00

w rzeszowie jest komis ubraniowy na przy oddziale ing (niedaleko hali targowej, wydzialu ekonomii urz) , nie wiem dokladnie jaka to ul - chyba ofiar getta , ale nie jestem pewna .

pozniej jest skrzyzowanie z ul okrzei.

ODZIEŻ UŻYWANA!

19 sie 2011 - 10:36:11

Witam,
koleżanko w Rzeszowie na Podwisłoczu (na osiedlu) jest taki jeden sklepik z odzieżą używaną (wczoraj oddałam tam w "zastaw" kilkanaście ciuszków). Kobieta wybiera sobie te, które cieszą się u niej największym powodzeniem (tj. tuniki, płaszcze, sweterki, buty, torebki itp.) Nie interesują ją natomiast spodnie, spódniczki, bluzy, topy-koszulki. W jego pobliżu są jeszcze dwa inne "ciuchlandy"...ale tylko w tym jednym można coś pokombinować ze sprzedażą :) pozdrawiam

ODZIEŻ UŻYWANA!

14 lis 2011 - 00:40:59

Witam jest w Rzeszowie firma która skupuje odzież ale płaca w granicach 1-2zł kg i odzież nie może być wyświechtana (sprana, dziurawa ani poplamiona) od razu odrzucają albo zostaje ci bazar lub allegro

ODZIEŻ UŻYWANA!

14 lis 2011 - 00:52:44

Cytat
skarbek2012
tak dla informacji to te ciuszki co wrzucacie do pojemników na odziez używaną to potem trafiaja do SH;) Raz była sytuacja że moja koleżanka wrzuciła właśnie do tego pojemnika ciuchy. Potem po jakims czasie byłysmy w SH takim z polskimi ciuchami i znalazła swój płaszcz:DD na pewno był jej bo był w tym samym miejscu popisany długopisem:D
ja też bym poszła na bazar ale w Rzeszowie mam za dużo znajomych i jakby mnie ktoś zobaczył to wstyd;)
moze byc jesl kierowcy kradna i sprzedaja znajomym z sh.a ogolnie te rzeczy trafiaja na przemial-recykling

ODZIEŻ UŻYWANA!

14 lis 2011 - 00:55:54

Wysatw mega pake :) Ja tez ostatnio robiłam porządki i uzbierałam kilka fajncyh ciuszkow, zadbanych i jeszcze modnych ale wiem ze juz ich nie zaloze bo mi sie znudzily i tak pomyslałam własnie o zrobieniu mega paki. Nawet żeby zbada sytuacje weszłam na allegro i oblukałam sobie, no i ludzie licytuja takie paczki, nawet czasami z niezbyt ciekawymi ciuszkami... A nawet jak za 50 zł by poszło to zawsze jakis grosz wpadnie i lepsze to niz wywalic :)

ODZIEŻ UŻYWANA!

14 lis 2011 - 01:02:23

Tyle że, allegro kasuje cię za każda transakcje czy sprzedasz czy nie ostatnio sprawdzałem wiele takich aukcji i lipa nic nie sprzedano a dychę trzeba im zapłacic

zweryfikowana
Posty: 246
Ostrzeżenia: 1/5

ODZIEŻ UŻYWANA!

14 lis 2011 - 01:20:23

Cytat
pysia159
nie wiem jak to jest ze skupem ale ja jak mam za duzo a rodzinka lub znajomi nie potyrzebuja to zanosze do Caritasu i tam zostawiam
(w specjalnie przeznaczonej do tego skrzyni) w ten sposób ja się pozbywam rzeczy niepotrzebnych a osoby potrzebujące mogą znaleźć coś dla siebie.

powiem tak... do caritasu nie ma co zanosić. Pracowała tam mojej mamy znajoma i mówiła, że pracownicy przebierają w tych ubraniach równo i co ładniejsze wynoszą do domu... lepiej przy śmietniku w worku zostawić chyba. Albo dać ogłoszenie na stronie miasta, że się odda za grosze. Jestem z Gdańska i u mnie jest wiele tego typu ogłoszeń.

zweryfikowana
Posty: 2.097
Ostrzeżenia: 1/5

ODZIEŻ UŻYWANA!

18 cze 2012 - 11:47:05

Zrobcie garaz sale :D

ODZIEŻ UŻYWANA!

18 cze 2012 - 11:49:28

Wydaje mi się,że nie ma nigdzie czegoś takiego jak skup do odzieży używanej,a jeśli nawet to i tak za dużo kasy za to się nie dostanie,więc szkoda zachodu.Do tych kontenerów też wydaje mi się,że nie ma co wrzucać,bo wiara głupia jest i rozwala je i śmietnik robią i te rzeczy porozwalane są. Lepiej oddać za darmo komuś kto potrzebuje.Ja tam tak zrobiłam i pozbyłam się dwóch worków.

ODZIEŻ UŻYWANA!

23 lip 2012 - 08:42:34

Witam,
Jestem zainteresowana kupnem odzieży na terenie Rzeszowa, proszę o kontakt na ****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja)

ODZIEŻ UŻYWANA!

23 lip 2012 - 09:10:09

Cytat
Cikitusia89
Dziewczyny świetnym pomysłem na pozbycie się już nieużywanych ciuszków jest wystawienie ich jako mega paki (czyli po kilka lub kilkanaście sztuk) na różnego typu aukcjach. Wiele osób tak robi i jest to dość fajny sposób. POLECAM

Dokładnie,ja tak robię 2 razy w roku-na wiosnę i na zimę i za wiele nie zarobię,ale przynajmniej zrobi się trochę miejsca :) Wystawiam np.15 sztuk i dostaję za to 30-40zł + koszty wysyłki.
Jaka dycha za wystawienie na All? Mi zwykle pobiera ok.60gr, trzeba wystawiać z głową :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-23 09:13 przez ecri16.

ODZIEŻ UŻYWANA!

27 mar 2013 - 14:57:20

Ja to nawet dzięki odzieży używanej trochę sobie dorabiam. Kupuję w hurtowni AK Trade trochę worków i potem sprzedaję na allegro. Plus jest taki, że w tej hurtowni pozawalają zaglądać do worków, więc nie kupuje w ciemno.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

sweter H&M Anja Rubik oversize