Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 3 4 5 6 7 8

Rajstopy Męskie - polski producent

08 paź 2011 - 14:13:50

oplułam się

Rajstopy Męskie - polski producent

08 paź 2011 - 14:14:46

o raaany, to jest okropne. ;o
o raaany, to jest okropne. ;o

Rajstopy Męskie - polski producent

08 paź 2011 - 14:16:12

jakbym zobaczyła mojego M w rajstopach, zabiłabym go śmiechem :D

Rajstopy Męskie - polski producent

08 paź 2011 - 14:17:54

ha ha ha ha ha :) niech stanik założy :)

Rajstopy Męskie - polski producent

08 paź 2011 - 14:18:19

ja bym wyśmiała mojego faceta gdyby założył coś takiego - to tak jak rurki - minus 100 do bycia seksownym, hahah:D co do innych
to mogę się podśmiewać po cichu ale niech se chodzą. mi się to w każdym razie nie podoba i uważam że to zabawa modą mająca na celu od-facetowianie mężczyzn.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-08 14:20 przez monyku.

Rajstopy Męskie - polski producent

08 paź 2011 - 14:25:50

jakby mój mi wyskoczył w takich rajtach to chyba bym padła ze śmiechu;p;p;p fuuuuj

Rajstopy Męskie - polski producent

08 paź 2011 - 14:25:50

Hmm... Kiedyś jak facet nosił rajstopy to nazywało się go transwestytą, a teraz facet w rajstopach będzie modny? o_O Jestem na nie! Chyba ten wynalazek wymyślił właśnie jakiś trans, żeby móc się pokazywać tak publicznie :/ Jeszcze niech faceci zaczną golić nogi i chodzić w lateksowych mini i obcasach...



Rajstopy Męskie - polski producent

08 paź 2011 - 14:27:02

Marzę, żeby mojemu facetowi nigdy w ten sposób nie odbiło...

Rajstopy Męskie - polski producent

09 paź 2011 - 23:59:18

Monyku - od-kobiecanie kobiet już trwa od lat. Ledwo zrobiło się chłodniej a już większość z Was wskakuje w spodnie bo wygodniejsze itd. A gdzie podziała się Wasza kobiecość? Skoro nie lubicie chodzić w rajstopach to nie zabraniajcie tego facetom.

Madziatkd - zanim zaczniesz używać słowa transwestyta to sięgnij do definicji bo nie rozumiesz jak widzę znaczenia tego słowa. Kobieta w krawacie, męskich spodniach czy butach to też transwestytka tak? Jeszcze zacznijcie nosić męskie fryzury, golić się na twarzy, nosić męskie pantofle a co nie wolno? Przecież płaskie obuwie będzie dla Was wygodniejsze! Fuuuj - jak widzę same baby w spodniach. Niestety coraz mniej jest prawdziwych kobiet.

A teraz kontynuując temat prezentuję bilbord firmy Adrian reklamujący legginsy damskie i rajstopy męskie czy się to komuś podoba czy nie. Uszanujcie to miłe panie, że każdy ma swój gust. Jednemu facetowi to się spodoba a innemu nie. Żyjemy w wolnym kraju, a to co mamy na sobie chyba nikomu krzywdy nie sprawia. Żal mi jedynie te z Was, które prezentują tu swój żenujący poziom zamieszczając puste, chore komentarze.



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

marynarka