Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 3 4 5 6 7 8 -->

Rajstopy Męskie - polski producent

25 wrz 2011 - 09:56:45

właśnie wyobraziłam sobie mojego lubego w rajstopach we wzorki :D nahahahaha!

Rajstopy Męskie - polski producent

25 wrz 2011 - 09:57:51

Ja uwazam ze kazdy powinien chodzic w tym co lubi i innym wara od tego.Jestem otwarta na mode .Takze jakbym zobaczyla takiego faceta to nie ma problemu widzialam juz wielu nawet na szpilkach robiacych zakupy w normalnym sklepie(nie mieszkam w Polsce).Takze na mnie to nie dziala i nie robi sensacji.Ale moj facet by tego w 100% nie zalozyl :)Nie wszystko co modne dla kazdego jest ladne kazdy ma swoj gust.

Rajstopy Męskie - polski producent

25 wrz 2011 - 09:58:57

<lol2> jakbym widziała jakiegoś chłopaka w takich to bym się chyba do końca życia z niego śmiała

niezweryfikowana
Posty: 1.818
Ostrzeżenia: 1/5

Rajstopy Męskie - polski producent

25 wrz 2011 - 09:59:25

no to mnie włsnie przeraza,,,,,,,faceci juz sa tak niemescy ze tragedia,jakby muj łaził w rajstopach to wolałabym se kupic wibrator sory moje zdanie dla mnie facet to ma byc facet meski itd gentelmen napewno krutko obciety

Cytat
moskol
no to mnie włsnie przeraza,,,,,,,faceci juz sa tak niemescy ze tragedia,jakby muj łaził w rajstopach to wolałabym se kupic wibrator sory moje zdanie dla mnie facet to ma byc facet meski itd gentelmen napewno krutko obciety
dopisze jeszcze zeby mnie ktos nie zroumiał zle ,ja sie z tego nei wysmiewam i jestem zdania ze kazdy nosi co lubi jestem tolerancyjna pisze tylko moje odczucie i muj facet tego by nie ubrał



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-25 10:00 przez moskol.

Rajstopy Męskie - polski producent

25 wrz 2011 - 15:24:30

Cytat
madziutex
Cytat
Paulinusowa
Cytat
InvisibleEye
A kto tak powiedział, że rajstopy nie mogą być męskie? Ciekawy pomysł, pewnie znajdą się odważni :)

Ja to mówię. Rajstopy nie mogą być męskie! Są dla pedałów! A pedalstwa nie toleruję! I pewnie zaraz zostanę zbesztana, ale nic nie poradzę na brak tolerancji w tych kwestiach...

Rajstopy są dla pedałów? To moja babcia jest pedałem? :O

Czepianie się słów. To był raczej skrót myślowy, wynikający z obrzydzenia, jakie wywołał we mnie ten wątek. "Faceci", którzy noszą rajstopy są spedaleni. To tak w gwoli wyjaśnienia. ;] Co się dzieje, najpierw szpilki dla "mężczyzn";(raczej ciot jak dla mnie), teraz rajstopy dla nich.. O fu!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-25 15:25 przez Paulinusowa.

Rajstopy Męskie - polski producent

26 wrz 2011 - 23:34:54

Cytat
Paulinusowa
"Faceci", którzy noszą rajstopy są spedaleni. To tak w gwoli wyjaśnienia. ;] Co się dzieje, najpierw szpilki dla "mężczyzn";(raczej ciot jak dla mnie), teraz rajstopy dla nich.. O fu!

Oto przykład inteligentnej wypowiedzi :))) rośnie nam wykształcone, mądre społeczeństwo hehe. To teraz dodam Coś od siebie czy to się komuś podoba czy nie. Yntelygętna Paulinusowa potrafisz coś mądrzejszego z siebie wydusić niż tylko garstka głupich epitetów nie wnoszących nic ciekawego i konstruktywnego do dyskusji? Oczywiście masz swój gust i skoro tak otwarcie uzewnętrzniasz swój poziom ytnelygencji to może powalczysz z firmą Adrian, WoMan i innymi, które to wprowadziły rajstopy i legginsy męskie do sprzedaży. Czy to moja wina, że moda szuka różnych alternatywnych stylizacji? Czy tak trudno napisać mądrze kilka słów popartych argumentami za i przeciw?
Uważam, że każdy ma prawo chodzić w czym chce i nigdy nikogo nie krytykuję ani nie wyśmiewam, szanuję każdego człowieka bez względu na to co ma na sobie bo tak naprawdę liczy się charakter i to właśnie starałem się podkreślić opisując cechy mężczyzny jako męża. Nie wszyscy jednak zrozumieli...

Rajstopy Męskie - polski producent

26 wrz 2011 - 23:39:09

no nie....


ostatnio będąc w większym mieście widziałam kilka okrutnych przypadków , zastanawiałam się czy to nadal facet czy zmutowana kobieta :P
Od tej pory wyznaję zasade

"Facet ma mieć jaja , a nie torebkę"

Rajstopy Męskie - polski producent

03 paź 2011 - 17:27:06

jak dla mnie to spoko widziałam już faceta w rajstopach wygląda elegancko i seksownie i fajnie by było jakby ta moda zapanowała na polskich ulicach może faceci coś by zmienili w swoim wyglądzie anie tylko spodnie z krokiem do kolan rajstopy są wygodne i przyjemne w dotyku a poza tym to faceci pierwsi chodzili w rajstopach a my im je ukradłyśmy a poza tym dlaczego my mamy prawo nosić spodnie- spodnie są męskie cz my jesteśmy transwestytkami a może się boimy że facet w rajstopach wygląda bardziej pociągająco niż niektóre z nas.Warto się nad tym zastanowić zanim napiszecie słowa krytyki odnośnie faceta w rajstopach.Ja jestem za żeby weszła taka moda i zmienić coś u facetów.

Rajstopy Męskie - polski producent

04 paź 2011 - 00:34:42

tragedia! a poza tym to reklama :D

Rajstopy Męskie - polski producent

04 paź 2011 - 00:39:27

cooooooooo? Dlaczego ta firma to jakaś "Adrian" Skrzywdzili Mojego faceta ;-(
No zbełtam się jak na to patrzę. ;-(

zweryfikowana
Posty: 2.097
Ostrzeżenia: 1/5

Rajstopy Męskie - polski producent

04 paź 2011 - 00:40:29

już nie mają co wymyślać

Rajstopy Męskie - polski producent

08 paź 2011 - 10:42:41

orijanna są do kupienia na stronie adriana póki co.

Dziękuje wszystkim za opinie te pozytywne jak i te negatywne. Ja i tak uważam, że męskość czy orientacja seksualna nie zależy od rajstop. Będę je nosił tak jak kolega nero30. Po prostu rajstopy trzeba dobrze zmontować z resztą ubioru, żeby stylizacja miała sens. Ja osobiście noszę tylko kryjące rajstopy.

Pozdrawiam.

PS zobaczcie nowe billboard`y firmy Adrian.

Jeszcze chciałem dodać, żebyście trochę wrzuciły na luz i więcej zrozumienia. Mi też np. podobają się rurki czy buty zakrywające kostkę lub nawet nieco wyższe, a przecież oficerki były kiedyś tylko i wyłącznie męskie, a teraz są tylko damskie (mówię o tych które są w sprzedaży w sklepach)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-08 10:46 przez nowomodnyy.

Rajstopy Męskie - polski producent

08 paź 2011 - 10:50:05

to może od razu linia szpilek dla mężczyzn? heh

Rajstopy Męskie - polski producent

08 paź 2011 - 11:06:11

Cytat
dariateress
Ten "wynalazek" będą dla mnie nosić wyłącznie zniewieściali chłopcy (bo bycie mężczyzną to też kwestia umysłu, nie wieku), których będzie mi żal.

szukałam odpowiedniego doboru słów i chyba znalazlam, dlatego podpisuję się pod powyższą wypowiedzią;)

Facet w rajtach?zastanawiam się do czego ten świat zmierza...

Rajstopy Męskie - polski producent

08 paź 2011 - 14:12:58

Ja osobiście nie noszę szpilek i nie mam zamiaru nosić.
Niektóre wypowiedzi brzmią tak jakbyśmy nosząc rajstopy kogoś krzywdzili, a przecież nikomu nic złego nie robimy. Dużo facetów zimą nosi rajstopy pod spodnie, nie wiecie o tym, bo tego nie widać, a noszących rajstopy d szortów itp jest mało póki co, ale z czasem jest takich panów coraz więcej. To jest po prostu moda, a rajstopy to tylko część garderoby. Kiedyś nie do pomyślenia było by facet nosił stopki, rurki czy japonki, a teraz to norma. Nie zapominajcie ile rzeczy z naszej garderoby nosicie.
Pozdrawiam.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

poszukuje worker boots'ów i płaszczyka jesiennego