Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 3 4 5 6 7 8 -->

Rajstopy Męskie - polski producent

24 wrz 2011 - 22:16:08

Cytat
McQueenBitch
Cytat
dariateress
Cytat
InvisibleEye
A kto tak powiedział, że rajstopy nie mogą być męskie?


To chyba jest dość oczywiste? Rajstopy zostały stworzone dla kobiet, nie dla mężczyzn, więc nie mogą być męskie.
Edit: mam oczywiście na myśli cieniutkie, cieliste rajstopy typu 20 den, bo tak jak słusznie zauważyły koleżanki niżej - rajstopy niegdyś nosili mężczyźni, choć wątpię, że właśnie tego typu. Jeśli się mylę to chętnie uzupełnię wiedzę o tym ;)


To tak jakby mężczyźni nagle zaczęli nosić specjalne biustonosze. I co, przecież nikt nigdy oficjalnie nie powiedział, że biustonosze nie mogą być męskie?




Ten "wynalazek" będą dla mnie nosić wyłącznie zniewieściali chłopcy (bo bycie mężczyzną to też kwestia umysłu, nie wieku), których będzie mi żal.



Spodnie również wymyślili z myślą o mężczyznach. ;***

i workery też i t-shirty i marynarki i krawaty i dużo, dużo więcej ;)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 5.504

Rajstopy Męskie - polski producent

24 wrz 2011 - 22:21:43

Cytat
blackdress7
A ja nie twierdzę ze moderator napisała;)) i nie wydaje mi się ,że nikogo nie przekonał....śledząc wątek stwierdzam ,że było kilka głosów za:)) a przynajmniej nie miały nic przeciwko:)).....no np. mój:))
Pozdrawiam:)
Błagam, nie zwracaj się do mnie per moderator;) Niezręcznie mi z tym:D

Rajstopy Męskie - polski producent

24 wrz 2011 - 22:26:58

... jesli faceci zaczną nosic rajstopy, to ja zacznę chodowac sobie jaja. w sumie i tak w spodniach bede bardziej męska niz facet w rajtuzach. BTW az mi sie robin hood przypomniał ...

Rajstopy Męskie - polski producent

25 wrz 2011 - 00:14:00

Drogie Panie aż tak Was bulwersuje dodatkowa bielizna w męskiej garderobie? Aż takie wzbudza emocje i ujawnia jak wiele z Was nie potrafi przytoczyć rozsądnych argumentów na za i przeciw? Nikogo nie zamierzam przekonywać, że rajstopy są męskie lub nie. To co udało mi się uzyskać dzięki temu wątkowi to mianowicie przekonanie jak wiele jeszcze lat jesteśmy za zachodem z naszą kulturą polską, tolerancją, poszanowaniem indywidualności, ludzi którzy mają odwagę by mieć swój styl, oryginalność. Oczywiście zaraz podniesie się raban i będziecie oburzone jak śmiem Wam coś zarzucać :)) ale zanim cokolwiek jeszcze głupiego i bezmyślnego napiszecie to przeczytajcie dokładnie ten wątek i to co w nim wypisujecie. Najłatwiej bowiem przypinać epitety, oceniać powierzchownie itd. To przykre, że większość kobiet ocenia faceta na podstawie jego ubioru a nie zachowania, charakteru. Piszecie, że prawdziwy mężczyzna nie założy rajstop? Skoro tak to prawdziwa kobieta nie założy spodni, męskiej marynarki, krawatów, butów. Oczywiście nie zgadzam się z tym. Czy ktoś z Was może przytoczyć mi źródło i definicję "prawdziwego mężczyzny"? Każda z Was sama kreuje sobie jego wizerunek i na tej podstawie ocenia innych. Czy prawdziwy mężczyzna to ten, który chodzi na siłkę, pali paczkę dziennie, klnie co drugie słowo, cwaniakuje, jest chamski wobec innych ludzi czy może ten, który dba o swoją rodzinę, pójdzie na spacer, zaprosi na obiad, zmyje naczynia, posprząta, zrobi śniadanie do łóżka, kupi prezent bez okazji? Co więc jest ważniejsze? Jego zachowanie czy styl w jakim się ubiera? Obawiam się drogie Panie, które tak krytykują męskie rajstopy, że brakuje Wam obiektywnego i szerszego spojrzenia na ludzi i świat. Żyjecie sobie w swojej hermetycznej ideologii nie dopuszczając żadnych nowości bo Wasz światopogląd nagle uległby zniszczeniu. Jak to, jak facet śmie w ogóle nosić rajstopy? Proponuję poświęcić więcej czasu rodzinie i swoim problemom niż marnować czas w internecie bo Wasze zbulwersowanie i tak niczego nie zmieni. Rajstopy idą do nas z zachodu i to tam pierwszy raz je pokazano. Świat się zmienia, moda się zmienia, społeczeństwa się zmieniają tylko nasze twardo trzyma się stereotypów narzucanych od dzieciństwa przez fanatyzm religijny i inne przyzwyczajenia.
To tyle z mojego monologu, nie potrafię zniżyć się do poziomu niektórych tu osób i je krytykować tak jak one krytykują mężczyzn noszących rajstopy. Jakby na przekór Waszym opiniom ostatnio firma Adrian poszerzyła ofertę rajstop męskich, dodała nowe kolory. Tak więc moda zdaje się rozwijać szybciej niż ludzkie przyzwyczajenia, tolerancja i otwartość na zmiany w modzie.

Rajstopy Męskie - polski producent

25 wrz 2011 - 00:21:20

Ojeju... Z obcisłych męskich rzeczy ekstra są tylko sportowe getry, mniam :D Męskim, a właściwie niemęskim rajstopom mówię 'nie'...

Rajstopy Męskie - polski producent

25 wrz 2011 - 00:29:18

Cytat
nowomodnyy
Prawda jest też taka że połowa ludzi na ulicy nie zauważa faceta w rajstopach,
jeśli facet ma te rajstopy pod długimi spodniami to i owszem, nie zauważę tego na ulicy. w przeciwnym razie nie ma szans, zeby przeszedł koło mnie niezauważony

Rajstopy Męskie - polski producent

25 wrz 2011 - 00:33:04

hmmm...
na pewno nie sa one stworzone dla wiekszosci.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-25 00:35 przez SINGirl.

Rajstopy Męskie - polski producent

25 wrz 2011 - 00:37:17

Cytat
nero30
Drogie Panie aż tak Was bulwersuje dodatkowa bielizna w męskiej garderobie? Aż takie wzbudza emocje i ujawnia jak wiele z Was nie potrafi przytoczyć rozsądnych argumentów na za i przeciw? Nikogo nie zamierzam przekonywać, że rajstopy są męskie lub nie. To co udało mi się uzyskać dzięki temu wątkowi to mianowicie przekonanie jak wiele jeszcze lat jesteśmy za zachodem z naszą kulturą polską, tolerancją, poszanowaniem indywidualności, ludzi którzy mają odwagę by mieć swój styl, oryginalność. Oczywiście zaraz podniesie się raban i będziecie oburzone jak śmiem Wam coś zarzucać :)) ale zanim cokolwiek jeszcze głupiego i bezmyślnego napiszecie to przeczytajcie dokładnie ten wątek i to co w nim wypisujecie. Najłatwiej bowiem przypinać epitety, oceniać powierzchownie itd. To przykre, że większość kobiet ocenia faceta na podstawie jego ubioru a nie zachowania, charakteru. Piszecie, że prawdziwy mężczyzna nie założy rajstop? Skoro tak to prawdziwa kobieta nie założy spodni, męskiej marynarki, krawatów, butów. Oczywiście nie zgadzam się z tym. Czy ktoś z Was może przytoczyć mi źródło i definicję "prawdziwego mężczyzny"? Każda z Was sama kreuje sobie jego wizerunek i na tej podstawie ocenia innych. Czy prawdziwy mężczyzna to ten, który chodzi na siłkę, pali paczkę dziennie, klnie co drugie słowo, cwaniakuje, jest chamski wobec innych ludzi czy może ten, który dba o swoją rodzinę, pójdzie na spacer, zaprosi na obiad, zmyje naczynia, posprząta, zrobi śniadanie do łóżka, kupi prezent bez okazji? Co więc jest ważniejsze? Jego zachowanie czy styl w jakim się ubiera? Obawiam się drogie Panie, które tak krytykują męskie rajstopy, że brakuje Wam obiektywnego i szerszego spojrzenia na ludzi i świat. Żyjecie sobie w swojej hermetycznej ideologii nie dopuszczając żadnych nowości bo Wasz światopogląd nagle uległby zniszczeniu. Jak to, jak facet śmie w ogóle nosić rajstopy? Proponuję poświęcić więcej czasu rodzinie i swoim problemom niż marnować czas w internecie bo Wasze zbulwersowanie i tak niczego nie zmieni. Rajstopy idą do nas z zachodu i to tam pierwszy raz je pokazano. Świat się zmienia, moda się zmienia, społeczeństwa się zmieniają tylko nasze twardo trzyma się stereotypów narzucanych od dzieciństwa przez fanatyzm religijny i inne przyzwyczajenia.
To tyle z mojego monologu, nie potrafię zniżyć się do poziomu niektórych tu osób i je krytykować tak jak one krytykują mężczyzn noszących rajstopy. Jakby na przekór Waszym opiniom ostatnio firma Adrian poszerzyła ofertę rajstop męskich, dodała nowe kolory. Tak więc moda zdaje się rozwijać szybciej niż ludzkie przyzwyczajenia, tolerancja i otwartość na zmiany w modzie.


Paniusiu albo może Panie, chyba czas zwijać stragan. Normalnie mnie zemdliło... Co ma k... chodzenie na spacer, zaproszenie na obiad czy zmycie naczyń wspólnego z tymi rajtuzami? Mój mąż to wszystko robi, ale nie potrzebuje do tego Twoich rajstop... I uwierz, że gdyby zrobił to w rajstopach, to nie byłby już moim mężem, bo zabiłabym go śmiechem... A ja jestem bardzo tolerancyjna, wiele zrozumiem, ale nie każdemu muszą się podobać opiętę w trykotach jaja! Najpierw pytasz o zdanie na ich temat, my Ci odpowiadamy, a Ty jedziesz po nas jak po burych sukach i nam mówisz co mamy robić, czym się zająć i pokazujesz na siłę, jakie to my zacofane jesteśmy. Szczerze i serdecznie mam w dupie Twój "yntelygentny" monolog i Twoje rajtuzy. Amen.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-25 00:38 przez madziutex.

Rajstopy Męskie - polski producent

25 wrz 2011 - 00:39:57

Coś okropnego -_- <marszczy pyszczek>

Rajstopy Męskie - polski producent

25 wrz 2011 - 00:47:22

jak dla mnie to jest mało męskie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-25 00:48 przez maaadziak.

Rajstopy Męskie - polski producent

25 wrz 2011 - 00:57:17

m a s a k r a jakas ;/

Rajstopy Męskie - polski producent

25 wrz 2011 - 09:45:31

Cytat
isse
straszne :(
facet ma być męski ! dlaczego moda coraz bardziej robi z facetów kobiety ??!!

To dlaczego w takim razie wy, kobiety, takze upodabniacie sie do mezczyzn poprzez noszenie typowo meskich, spodni, bluz, koszul, fryzur itp. Wtedy wasza kobeicosc tez nie jest eksponowana i co? I nic. W takim razie daj spokoj takze facetom i niech ubieraja sie jak chca. Ja tak robie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

EMU vs BEARPAW