Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 6 7 8 -->

Rajstopy Męskie - polski producent

21 cze 2011 - 00:58:43

Witam

Pewnie nie jedna kobieta słyszała już o zachodnich trendach z rajstopami, legginsami dla mężczyzn. Mamy już pierwsze produkty polskiej firmy i pewnie na tym się nie skończy. Osobiście bardzo mi się ten pomysł podoba. W końcu coś nowego, innego, ciekawego w modzie męskiej. Z pewnością nie każdy facet będzie chciał nosić rajstopy. Są różne gusta i należy je szanować. Uważam, że każdy powinien nosić to co lubi i w czym czuje się najlepiej bez względu na opinię innych.



Rajstopy Męskie - polski producent

21 cze 2011 - 01:00:37

straszne :(
facet ma być męski ! dlaczego moda coraz bardziej robi z facetów kobiety ??!!

zweryfikowana
Posty: 377
Ostrzeżenia: 1/5

Rajstopy Męskie - polski producent

21 cze 2011 - 01:02:06

Cytat
nero30
Witam

Pewnie nie jedna kobieta słyszała już o zachodnich trendach z rajstopami, legginsami dla mężczyzn. Mamy już pierwsze produkty polskiej firmy i pewnie na tym się nie skończy. Osobiście bardzo mi się ten pomysł podoba. W końcu coś nowego, innego, ciekawego w modzie męskiej. Z pewnością nie każdy facet będzie chciał nosić rajstopy. Są różne gusta i należy je szanować. Uważam, że każdy powinien nosić to co lubi i w czym czuje się najlepiej bez względu na opinię innych.

niewiem ja jestem na nie dla mnie to zbyt kobiece ;/ jak pedzie wygladaja ;p nie nie nie ;p
nie chcialabym zeby moj facet chodzil w rajtopach ;D

ale to zalezy od gusta ;D

Rajstopy Męskie - polski producent

21 cze 2011 - 01:02:49

Znowu Ty...
no Jezu, nośże sobie te swoje rajty i tyle; nikt Ci nie broni. Inna sprawa, że nie wszystkim się to podoba (a na Szafie to chyba żadnej;)), a swojej estetyki nikomu tu nie narzucisz.

Jaki był cel tego wątku, hmm?

Rajstopy Męskie - polski producent

21 cze 2011 - 01:03:24

A kto tak powiedział, że rajstopy nie mogą być męskie? Ciekawy pomysł, pewnie znajdą się odważni :)

Rajstopy Męskie - polski producent

21 cze 2011 - 01:03:46

spotkałam się kilkakrotnie z legginsami u facetów, ale rajstopy.. pierwsze słyszę. mnie osobiście raczej się to nie podoba, ale cóż, jeżeli będzie im wygodnie to czemu nie ;)

Rajstopy Męskie - polski producent

21 cze 2011 - 01:09:26

Jak dla mnie to porażka nie wyobrażam sobie tego:) hehe

Rajstopy Męskie - polski producent

21 cze 2011 - 01:14:16

dla mnie kompletne not
facet w rajstopach - zdecydowanie nie ! ;D

Rajstopy Męskie - polski producent

21 cze 2011 - 01:15:48

ja nie lubie rajtow ani na facetach,ani na dziewczynach,dla mnie sa aseksowne :)

Rajstopy Męskie - polski producent

21 cze 2011 - 01:18:22

A w kroku mają dziurę, czy przewiewny materiał?

Rajstopy Męskie - polski producent

21 cze 2011 - 01:21:47

Z jednej strony nie mam nic do tego jak kto się ubiera - co kto lubi, z drugiej gdybym miała wyjść na ulice z moim facetem ubranym w rajstopy ...nie dałabym rady chyba :P
Więc jeśli chodzi o obcych - mi to lata
Jeśli o mojego - już nie do końca :P

Rajstopy Męskie - polski producent

21 cze 2011 - 01:32:41

chcesz to noś , skoro jesteś taki otwarty na takie nowości to chyba sie nie przejmujesz zdaniem innych... ?? ale sądząc po twoim jakby zachęcaniu do przekonania się innych że to hit , to chyba czekasz na uznanie i poparcie tych rajtów i wtedy dopiero mógłbyś je założyć bez obaw że cię ktoś wyśmieje takie odnoszę wrażenie. mnie osobiście się nie podobają

Rajstopy Męskie - polski producent

21 cze 2011 - 01:34:50

Fajna reklama xD

yo.yo!

Rajstopy Męskie - polski producent

21 cze 2011 - 01:38:20

Cytat
InvisibleEye
A kto tak powiedział, że rajstopy nie mogą być męskie?


To chyba jest dość oczywiste? Rajstopy zostały stworzone dla kobiet, nie dla mężczyzn, więc nie mogą być męskie.
Edit: mam oczywiście na myśli cieniutkie, cieliste rajstopy typu 20 den, bo tak jak słusznie zauważyły koleżanki niżej - rajstopy niegdyś nosili mężczyźni, choć wątpię, że właśnie tego typu. Jeśli się mylę to chętnie uzupełnię wiedzę o tym ;)


To tak jakby mężczyźni nagle zaczęli nosić specjalne biustonosze. I co, przecież nikt nigdy oficjalnie nie powiedział, że biustonosze nie mogą być męskie?



Ten "wynalazek" będą dla mnie nosić wyłącznie zniewieściali chłopcy (bo bycie mężczyzną to też kwestia umysłu, nie wieku), których będzie mi żal.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-21 02:06 przez dariateress.

Rajstopy Męskie - polski producent

21 cze 2011 - 01:40:24

E, ściema jakaś;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Szokujące ceny ciuchów -70%