Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 376
Ostrzeżenia: 3/5

Tzw Chiński Market Odzieżowy

17 cze 2011 - 20:58:03

u mnie tez sa i polecam,można trafic na fajne ciuchy ale także na szmaty.. ja mam z tamtąd 2 pary spodni jedne sie rozlazły i jedne ekstra ;)

Tzw Chiński Market Odzieżowy

17 cze 2011 - 21:00:19

jak to mowia ''sa lepsze i gorsze chiny'' w dzisiejszych czasach jest wszystko chinskie...

Tzw Chiński Market Odzieżowy

17 cze 2011 - 21:00:34

Ja ostatnio weszłam do nowego chinskiego sklepu (jest u nas tylko jeden nie za duzy to małe miasto) ale kupiłam kilka fajnych rzeczy na moj wielki brzuszek :) np ta tunika sliczny kolorek brzuszek sie miesci zapłaciłam 25zł :)
http://img197.imageshack.us/img197/7697/img3566h.jpg
http://img813.imageshack.us/img813/5602/img3567n.jpg
http://img220.imageshack.us/img220/6788/img3568hz.jpg

Tzw Chiński Market Odzieżowy

17 cze 2011 - 21:01:15

ja dzis wlasnie tam bylam i kupilam cos takiego ..
sandałki 30 zł
spodenki 35 zł :)



Tzw Chiński Market Odzieżowy

17 cze 2011 - 21:03:18

ja od kilku lat większość ciuchów kupuje właśnie w tych chińskich marketach. Większość ubrań ma taka jakość jak te z sieciówek, zdarzaja się też jakies gorsze ale ja na takie osobiscie nie trafiłam:) Ciuszki są według mnie śliczne a jak widzę koronkową sukienkę za 27zł to się nawet nie zastanawiam bo nawet jak sie okaże że to szajs to wiele nie strace;)

Tzw Chiński Market Odzieżowy

17 cze 2011 - 21:03:19

tyle ze te rzeczy z sieciowek 'made in china' sa produkowane przez filie firm w Chinach, ze wzgledu na tanie koszty produkcji.

Tzw Chiński Market Odzieżowy

17 cze 2011 - 21:04:43

ja poszlam sie zapytac o prace do chinskiego... moj syn ledwo wszedl zlapal sie za nos i powiedzial na pelnym wdechu MAMO FUJ.
smierdzi, tandeta !! bluzki sie rozwalają na szwach. poza tym drogo. dzinsy po 60 zl, co lepsze bluzki po 40. u mnie jedynie jakies buty warto dorwac ale ja w chinskich nie chodze.

Tzw Chiński Market Odzieżowy

17 cze 2011 - 21:06:46

ja nie narzekam u mnie w chińskim mają za grosze disneya ciuszki na moje dzieciaczki i naklejki z postaciami z bajek na ścianę takie megaduże za 8,50 a ja 2 lata temu na all za takiego kubusia puchatka dałam 100 zł

Tzw Chiński Market Odzieżowy

17 cze 2011 - 21:12:32

Ja osobiście nie polecam butów w tego typu sklepach, gdyż może i wyglądają ładnie i cena nawet przystępna ale na dłuższą metę po prostu nie da sie w nich chodzić, stopy aż strasznie pieką i gwarantowane odciski :/

Tzw Chiński Market Odzieżowy

17 cze 2011 - 21:13:14

u mnie w miescie niedawno otworzyli taki sklep i szczerze jak dla mnie ceny maja wysokie jak na taka male miasto jak moje

zweryfikowana
Posty: 347
Ostrzeżenia: 3/5

Tzw Chiński Market Odzieżowy

17 cze 2011 - 21:15:15

śmierdzi jak nie wiem....

Tzw Chiński Market Odzieżowy

17 cze 2011 - 21:18:35

Ja dzis bylam w Koninie (przejazdem że tak powiem;p) i wstapilam do jednego marketu chinskiego, bodajże przy Al. 1 Maja o ile dobrze pamietam. Ale jednak ciuchy nie trafiaja w moj gust - nie podobaja mi sie ich fasony, wzory - pelno jakis brylancikow, pierdolek, cekinow, ćwieków, ja tego nie lubie dlatego szybko stamtad wyszłam;)

Tzw Chiński Market Odzieżowy

17 cze 2011 - 21:21:10

ja mam 2 letnie sukienki za 35zł, kupiłam w ubiegłym roku i jestem bardzo zadowolona,

Tzw Chiński Market Odzieżowy

17 cze 2011 - 21:21:29

Cytat
kainka_18
Ja osobiście nie polecam butów w tego typu sklepach, gdyż może i wyglądają ładnie i cena nawet przystępna ale na dłuższą metę po prostu nie da sie w nich chodzić, stopy aż strasznie pieką i gwarantowane odciski :/

a to dziwne bo ja po wszelkich butach miałam odciski a po tych chińskich nic mi się nie dzieje.... są wyjatkowo wygodne i nie mam problemu z doborem rozmiaru co zdarza sie mi w innych sklepach

Tzw Chiński Market Odzieżowy

17 cze 2011 - 21:23:35

Cytat
kainka_18
Ja osobiście nie polecam butów w tego typu sklepach, gdyż może i wyglądają ładnie i cena nawet przystępna ale na dłuższą metę po prostu nie da sie w nich chodzić, stopy aż strasznie pieką i gwarantowane odciski :/

masz rację, ja kupiłam botki zamszowe
nie dość ze zamsz się wytarł to nie dało się w nich chodzić takie były dziwne, jakby drewno miały w srodku, musiałam wkładkę włozyc i niewiele to pomogło

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Madame Butterfly