Obecnie rozmawiamy o:

skuteczna dieta

gorący temat

Wesele organizacja

dzisiaj o 1:33

stomatolog

wczoraj o 21:51

Cyfrowe menu

wczoraj o 19:51

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Tzw Chiński Market Odzieżowy

17 cze 2011 - 18:41:19

też muszę się tam wybrać

Tzw Chiński Market Odzieżowy

17 cze 2011 - 18:41:46

Ciuchy są tam dla mnie wszystkie be :)) ale bielizna jest tam super i hm... torebki, buty ooo tak buty są super za 40zł na platformie ostatnio były czółenka i różne kolory, co jeszcze... apaszki też ładne ah... spodnie raz mi się tam podobały z przeszyciami ale 95zł kosztowały... trochę dużo jak na chińszczyznę :)

Tzw Chiński Market Odzieżowy

17 cze 2011 - 18:43:13

ja ostatnio kupiłam śłliczne kolczyki za 2zł :D ciuchy czasami też są fajne i tanie, ale jakość sama mówi za siebie ;/

Tzw Chiński Market Odzieżowy

17 cze 2011 - 18:44:31

ja wole kupic na promocjach, wyprzedażach w markowych sklepach , bo ceny u mnie są dosyc podobne, a jakosc tych chińskich ciuchów nie zachwyca .

Tzw Chiński Market Odzieżowy

17 cze 2011 - 18:44:41

Nie kupuj tam butów-strata kasy. Ja miałam 3 pary i wszystkie się rozleciały bardzo szybko!
Spodnie jeansy mają ok-kupiłam i jestem zadowolona.
Co do bluzek to różnie- jedne są dobre do pierwszego prania, w innych pochodzisz.
Majtki też są w porządku ale biustonoszy nie polecam-zniekształcają biust.
Torebkę też kiedyś kupiłam tam i byłam zadowolona.
Co do cen to wcale nie mają AŻ tak tanio.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-17 18:48 przez 83Marti.

Tzw Chiński Market Odzieżowy

17 cze 2011 - 18:44:42

czasem sa fajne buty bardzo tanio ;) ja kupilam tam zakiecik bezowy (krotka marynarka) i jest super, a dalam 55zł za niego :) i spodniczke taka beżową która teraz modna jest i na szafie jej duzo za 39 zł w chinskim :) albo bokserki z koronka za 23 zł:D u mnie na polce "na pokaz" mam żakiet i bokserke :P

zweryfikowana
Posty: 1.542
Ostrzeżenia: 2/5

Tzw Chiński Market Odzieżowy

17 cze 2011 - 18:45:19

u mnie w Łodzi jest taki przy ulicy Piotrkowskiej. Powiem tak- czasami (ale bardzo rzadko) można znależć naprawdę ładne rzeczy. Co do cen- róźnie, ostatnio widziałam b. ładne torebki, ale ich cena mnie przeraziła. Jokość- oczywiście trzeci gatunek. Mierzyłam piękną marynarkę (chodzi mi o krój i kolor). Chętnie bym ją wzięła, bo kosztowała chyba 50 zł, ale jakość materiału- tragedia! Jeśli chcesz ciuchy na jeden sezon- próbuj! Ale mimo wszystko jak napisałam- perełki znajduje się niezwykle rzadko, w większości to tandeta rodem z bazarów :)

Tzw Chiński Market Odzieżowy

17 cze 2011 - 20:48:33

A zatem zdania sią podzielone. ;)

Tzw Chiński Market Odzieżowy

17 cze 2011 - 20:50:26

U mnie jest w miejscowości sporo ale nigdy tam nie wchodziłam :)

Tzw Chiński Market Odzieżowy

17 cze 2011 - 20:52:23

Ja mam u siebie.
Nazywa się" Chinka "; D
powiem wam,że niektóre ciuchy są ekstra !
Ale jakość swoją drogą.. ;)
I tanie.

Tzw Chiński Market Odzieżowy

17 cze 2011 - 20:53:53

U mnie w Bielsku jest kilka takich marketów,ale jeszcze nie miałam okazji tam być:)

Tzw Chiński Market Odzieżowy

17 cze 2011 - 20:54:13

U mnie też jest taki japończyk, i co najśmieszniejsze, fajną rzecz czasem można znaleść taniej a takie tandetne są dużo droższe :D czasem warto tam zajrzeć

Tzw Chiński Market Odzieżowy

17 cze 2011 - 20:55:23

Te markety są świetne mają dobre fajne i tanie. Często tam kupuje a materiały nie są najgorsze

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 5/5

Tzw Chiński Market Odzieżowy

17 cze 2011 - 20:56:48

U mnie czasem są fajne ciuszki w niskiej cenie ;-)

Tzw Chiński Market Odzieżowy

17 cze 2011 - 20:57:43

szczerze mówiąc rzeczy tam są bardzo drogie, jak na tego typu dyskont odzieżowy.... i bardzo marnej jakości... buty mają w cenie około 50 zł, przy czym identyczne można dostać w boti za np 30.... tak samo z ciuchami - ceny wyższe jak np na bazarku....

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Abercrombie