Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Tzw Chiński Market Odzieżowy

17 cze 2011 - 18:36:55

W wielu miastach są takie markety/hale z chińską odzieżą. Zamierzam się do takiego wybrać by zobaczyć czy jest coś wartego uwagi.
A wy co sądzicie? Jak oceniacie odzież? Wiadome, że jak made in china to nie będzie to materiał pierwsza klasa.
Ciekawa jestem bardzo jak to wszystko wygląda. ;)

Tzw Chiński Market Odzieżowy

17 cze 2011 - 18:39:20

z jakością szału nie ma ;) wiadomo , więcej się za tą ceną spodziewać nie można :) ale ciuszki są okej :) kupiłam tak ostatnio sukienkę koronkowa za 28 zł , mam ją w szafie ;) ogólnie polecam takie sklepy ale trzeba uważać na skład i wykonanie ;)

zweryfikowana
Posty: 368
Ostrzeżenia: 1/5

Tzw Chiński Market Odzieżowy

17 cze 2011 - 18:39:22

u mnie w Częstochowie jest mnóstwo chińskich marketów, czasami kupisz naprawdę bardzo fajne rzeczy i w dobrej cenie :) nie zawsze jest tak, że jakoś daje do zastanowienia, niektóre rzeczy są naprawdę bardzo dobre jakościowo, wiadomo inne niestety nie. aczkolwiek ja zdecydowanie polecam :)

Tzw Chiński Market Odzieżowy

17 cze 2011 - 18:39:28

u mnie w gdyni był wietnamski, ale zamknęli go zanim się wybrałam;)

niezweryfikowana
Posty: 1.487
Ostrzeżenia: 1/5

Tzw Chiński Market Odzieżowy

17 cze 2011 - 18:39:29

A h&m, zara, stradivarius itd to niby nie made in china? ehhehe tak samo produkowane tam.A co do jakości to bywa różnie tak jak ze wszystkim a ceny bardzo przystępne.

zweryfikowana
Posty: 522
Ostrzeżenia: 1/5

Tzw Chiński Market Odzieżowy

17 cze 2011 - 18:39:40

w sumie w większości normalnych sklepów ciuchy też są ,,made in china", więc może warto się wybrać bo z tego co wiem to w tych chińskich marketach ceny są naprawdę niskie ;)

zweryfikowana
Posty: 475
Ostrzeżenia: 1/5

Tzw Chiński Market Odzieżowy

17 cze 2011 - 18:39:45

ja mam od chinczykow spodnie i sa swietne :)

Tzw Chiński Market Odzieżowy

17 cze 2011 - 18:40:04

szmaty same!

Tzw Chiński Market Odzieżowy

17 cze 2011 - 18:40:12

ja kupuje w takim markiecie skarpetki z bawelny, praktycznie niezniszczalne:)

Tzw Chiński Market Odzieżowy

17 cze 2011 - 18:40:14

jej ja kupilam sobie kiedys w takim markecie buty szpilki:D dalam za nie tylko 30 zl ale byly straszne;D butow nie polecam ale ciuchy tak;D sama kupilam sobie spodnie tam pare razy i jestem zadowolona;D

Tzw Chiński Market Odzieżowy

17 cze 2011 - 18:40:16

nigdy nie byłam w takim chińskim markecie chociaż u mnie w mieście są. też mnie interesuje czy jest tam coś ciekawego ;)

Tzw Chiński Market Odzieżowy

17 cze 2011 - 18:40:29

a ja bardzo lubie te sklepy:)mozna czasami znalezc cos ciekawego za fajna cene:) i wcale nie sa najgorszej jakosci, przynajmniej ja trafialam na niezla

zweryfikowana
Posty: 1.612
Ostrzeżenia: 1/5

Tzw Chiński Market Odzieżowy

17 cze 2011 - 18:40:34

zalezy bo w kazdym miescie sa inne ciuszki i w innych cenach ja znam 2 gdzie sa super ciuchy i nie tylko bo rózne pierdółki tez a i buty fajne tanie choć ich jakosc jest bardzo słaba ale i tak polecam chinczyka :)

Tzw Chiński Market Odzieżowy

17 cze 2011 - 18:40:36

u mnie takie nie ma ,jestem z Warszawy, sa chinczycy na bazarkach poprostu,ale kiedys bylam w innym miescie i weszlam wlasnie dotakiego marketu-mnie sie bardzo podobalo,bo cichy ciut inne niz u mnie i ceny ok 20-30 zl mniej ,jesli chodz np o spodnie czy kurtki,wiec chyba warto zajrzec

Tzw Chiński Market Odzieżowy

17 cze 2011 - 18:40:45

nie radze sie wybierac bo nie ma nic ciekawego ;p poza tym smierdzi jak sie wchodzi ceny wcale nie sa niskie a jakosc ubran kiepska ...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Abercrombie