Obecnie rozmawiamy o:

ABORCJA

gorący temat

transportery taśmowe

19 minut temu

sprawdzony stomatolog

22 minut temu

sklep detailingowy

46 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Tzw Chiński Market Odzieżowy

17 cze 2011 - 21:24:56

Ja często kupuję ciuszki w takich sklepach i powiem wam, iż jestem zachwycona głównie tym, że są często niepowtarzalne ,a nie tak jak w sieciówkach - setki takich samych i potem co druga dziewczyna ma :) Bo H&M'ów jest w danym województwie kilkanaście, a w każdym chińskim asortyment inny, więc jeszcze nigdy nie spotkałam osoby, która by miała to samo :)

Tzw Chiński Market Odzieżowy

17 cze 2011 - 21:25:03

Cytat
Goszk
u mnie w gdyni był wietnamski, ale zamknęli go zanim się wybrałam;)

Jest w Gdyni blisko hali ;p Ale wg mnie jak na chińskie buble to ciuchy niektóre są dość drogie, a materiał to sam plastik :D bynajmniej tu w Gdyni.

Tzw Chiński Market Odzieżowy

17 cze 2011 - 21:26:41

Ja kupiłam tam takie zwykłe t-shirt' . Jakość marna ubrań, bo po kilku praniach rzeczy mi wyblakły. Choć ceny mają niskie.

Tzw Chiński Market Odzieżowy

17 cze 2011 - 21:52:01

A ja nigdzie nie widziałam tych sklepów :/ krakowianki są takie w Krakowie ?

Tzw Chiński Market Odzieżowy

17 sie 2013 - 18:19:58

Ja chodzę tam raz na miesiąc i zawsze znajdę coś ciekawego niedrogo. Ale prawdą jest, że dużo jest ubrań w bazarowym, tandetnym stylu - cekiny, brokat przetarcia, nadruki, itp. Ale zawsze można ilka perełek wydobyć (u mnie mają fajne kurtki zimowe, pijamy, sukienki i sweterki). Jutro też jadę na zakupy do chińskiego :) Warto zobaczyć, polecam :)

Tzw Chiński Market Odzieżowy

04 lut 2014 - 16:09:07

Hej dziewczyny, wiecie może czy Chiński sklep w Gdyni jeszcze istnieje? Był on koło hali targowej, ale właśnie nie wiem dokładnie gdzie. Odezwijcie się ;)

Tzw Chiński Market Odzieżowy

04 lut 2014 - 16:20:12

Można niekiedy kupić fajną rzecz w takim sklepie,ale dużo ubrań czy butów takich jak tam można kupić o połowę tanie na targowiskach. Fakt,że niektóre ceny ubrań są kolosalne i taniej można kupić w markowych sklepach. Tak,że różnie to jest z tym chińczykiem

Tzw Chiński Market Odzieżowy

04 lut 2014 - 16:23:06

dupy nie urywa.. Ceny jak w sieciówkach coraz częsciej, a materiał ? nie , nie polecam.

Tzw Chiński Market Odzieżowy

04 lut 2014 - 16:29:14

Cytat
unrulyangel
u mnie w Częstochowie jest mnóstwo chińskich marketów, czasami kupisz naprawdę bardzo fajne rzeczy i w dobrej cenie :) nie zawsze jest tak, że jakoś daje do zastanowienia, niektóre rzeczy są naprawdę bardzo dobre jakościowo, wiadomo inne niestety nie. aczkolwiek ja zdecydowanie polecam :)

Dokładnie, tyle, że u mnie jest kilka takich marketów w Koszalinie. Rzeczy w nim są fenomenalne!

Tzw Chiński Market Odzieżowy

04 lut 2014 - 16:32:16

róznie to bywa;) kupilam pare rzeczy i sa fajne ale są też takie które po 1 praniu się nie nadawały do niczego

Tzw Chiński Market Odzieżowy

04 lut 2014 - 16:34:23

nie wiem - nie byłam :)

za to nie raz kupując coś w tzw "sieciówce" po 2-3 praniach miałam szmatę - wyblakłą i rozciągniętą.

Wszędzie można znaleźć śmiecia i perełkę a że 99% obecnie to Chiny cóż... kupuje co mi się podoba i tyle.

Tzw Chiński Market Odzieżowy

04 lut 2014 - 16:34:48

chińczyk chińczykowi nie równy;) Ja mam jeden sprawdzony - ciuszki w większosci nie są tam chińskie, świetna jakość i atrakcyjne ceny:)
Dziś np. zakupiłam kobaltowe rurki za 28zł, bluzkę mgiełkę za 25zł, marynarkę z baskinką za 45zł, pikowaną spódniczkę za 35zł:) Na ciuszkach z tego chińczyka nie zawiodłam się nigdy ale mam też ubrania z innego chińczyka i tam z kolei porażka - ciuchy się szybko mechacą, puszczają szwy a i ceny wcale nie takie niskie - np. za jeansy płaciłam tam 75zł a rozpruły się po 1 praniu;/

Tzw Chiński Market Odzieżowy

04 lut 2014 - 16:43:13

Ceny są nie raz większe niż w tych sieciówkach, przynajmniej w sklepach chińskich w mojej okolicy. Raczej nigdy nie znalazłam czegoś co byłoby tańsze. Kozaków za mniej niż 100 zł nie było( średnio ok.150 zł kosztowały), a za tyle to mozna kupić buty w ccc, czy innym sklepie z butami, gdzie normalna gwarancja itp. Mimo, że teraz wszystko chińskie jest, lepiej się kupuje w sieciówkach, niż w chińskich.

Tzw Chiński Market Odzieżowy

04 lut 2014 - 16:44:59

Mam kilka świetnych ciuchów i butów z takich marketów i nic się z nimi złego nie dzieje po praniu.choć muszę przyznać,że ciuszki mieli lepsze(wizualnie)kilka lat wstecz,teraz to bardziej takie bazarowe-cekiny,jakieś dziwne nadruki itp).Kupuję tam też bieliznę,głównie skarpetki-mają naprawdę świetne i za niedużą cenę.
Z jakością jak wszędzie-raz się trafi coś porządnego,a raz niestety po pierwszym praniu do wyrzucenia.
A ludzie,którzy mówią,że nie będą kupować chińskiego badziewia i tak to robią,wystarczy spojrzeć na metki zary,h&m i tych innych-wszędzie made in china,czy tajlandia.

Tzw Chiński Market Odzieżowy

04 lut 2014 - 16:45:09

a wy myślicie, że te ciuchy co są na all to nie made in china? Wszystko jest z tego samego źródła czyli wólka kosowska :) Wiem bo moja mama ma sklep i wiem, że na all czy u chińczyka to wszystko to samo :) Zresztą też jeżdżę po towar i widzę ;)
Teraz 3/4 ciuchów mam właśnie takich tylko większość to made in italy i jestem bardzo zadowolona! Oczywiście w sieciówkach też kupuje, ale coraz rzadziej, a tam z jakością też jest różnie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-04 16:49 przez patrycja7762.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

DYKTATOR GUSTU!!