Obecnie rozmawiamy o:

zakupy w sieci

gorący temat

operacja oczu

24 minut temu

Zapalenie pęcherza

godzinę temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Tzw Chiński Market Odzieżowy

17 cze 2011 - 21:24:56

Ja często kupuję ciuszki w takich sklepach i powiem wam, iż jestem zachwycona głównie tym, że są często niepowtarzalne ,a nie tak jak w sieciówkach - setki takich samych i potem co druga dziewczyna ma :) Bo H&M'ów jest w danym województwie kilkanaście, a w każdym chińskim asortyment inny, więc jeszcze nigdy nie spotkałam osoby, która by miała to samo :)

Tzw Chiński Market Odzieżowy

17 cze 2011 - 21:25:03

Cytat
Goszk
u mnie w gdyni był wietnamski, ale zamknęli go zanim się wybrałam;)

Jest w Gdyni blisko hali ;p Ale wg mnie jak na chińskie buble to ciuchy niektóre są dość drogie, a materiał to sam plastik :D bynajmniej tu w Gdyni.

Tzw Chiński Market Odzieżowy

17 cze 2011 - 21:26:41

Ja kupiłam tam takie zwykłe t-shirt' . Jakość marna ubrań, bo po kilku praniach rzeczy mi wyblakły. Choć ceny mają niskie.

Tzw Chiński Market Odzieżowy

17 cze 2011 - 21:52:01

A ja nigdzie nie widziałam tych sklepów :/ krakowianki są takie w Krakowie ?

Tzw Chiński Market Odzieżowy

17 sie 2013 - 18:19:58

Ja chodzę tam raz na miesiąc i zawsze znajdę coś ciekawego niedrogo. Ale prawdą jest, że dużo jest ubrań w bazarowym, tandetnym stylu - cekiny, brokat przetarcia, nadruki, itp. Ale zawsze można ilka perełek wydobyć (u mnie mają fajne kurtki zimowe, pijamy, sukienki i sweterki). Jutro też jadę na zakupy do chińskiego :) Warto zobaczyć, polecam :)

Tzw Chiński Market Odzieżowy

04 lut 2014 - 16:09:07

Hej dziewczyny, wiecie może czy Chiński sklep w Gdyni jeszcze istnieje? Był on koło hali targowej, ale właśnie nie wiem dokładnie gdzie. Odezwijcie się ;)

Tzw Chiński Market Odzieżowy

04 lut 2014 - 16:20:12

Można niekiedy kupić fajną rzecz w takim sklepie,ale dużo ubrań czy butów takich jak tam można kupić o połowę tanie na targowiskach. Fakt,że niektóre ceny ubrań są kolosalne i taniej można kupić w markowych sklepach. Tak,że różnie to jest z tym chińczykiem

Tzw Chiński Market Odzieżowy

04 lut 2014 - 16:23:06

dupy nie urywa.. Ceny jak w sieciówkach coraz częsciej, a materiał ? nie , nie polecam.

Tzw Chiński Market Odzieżowy

04 lut 2014 - 16:29:14

Cytat
unrulyangel
u mnie w Częstochowie jest mnóstwo chińskich marketów, czasami kupisz naprawdę bardzo fajne rzeczy i w dobrej cenie :) nie zawsze jest tak, że jakoś daje do zastanowienia, niektóre rzeczy są naprawdę bardzo dobre jakościowo, wiadomo inne niestety nie. aczkolwiek ja zdecydowanie polecam :)

Dokładnie, tyle, że u mnie jest kilka takich marketów w Koszalinie. Rzeczy w nim są fenomenalne!

Tzw Chiński Market Odzieżowy

04 lut 2014 - 16:32:16

róznie to bywa;) kupilam pare rzeczy i sa fajne ale są też takie które po 1 praniu się nie nadawały do niczego

Tzw Chiński Market Odzieżowy

04 lut 2014 - 16:34:23

nie wiem - nie byłam :)

za to nie raz kupując coś w tzw "sieciówce" po 2-3 praniach miałam szmatę - wyblakłą i rozciągniętą.

Wszędzie można znaleźć śmiecia i perełkę a że 99% obecnie to Chiny cóż... kupuje co mi się podoba i tyle.

Tzw Chiński Market Odzieżowy

04 lut 2014 - 16:34:48

chińczyk chińczykowi nie równy;) Ja mam jeden sprawdzony - ciuszki w większosci nie są tam chińskie, świetna jakość i atrakcyjne ceny:)
Dziś np. zakupiłam kobaltowe rurki za 28zł, bluzkę mgiełkę za 25zł, marynarkę z baskinką za 45zł, pikowaną spódniczkę za 35zł:) Na ciuszkach z tego chińczyka nie zawiodłam się nigdy ale mam też ubrania z innego chińczyka i tam z kolei porażka - ciuchy się szybko mechacą, puszczają szwy a i ceny wcale nie takie niskie - np. za jeansy płaciłam tam 75zł a rozpruły się po 1 praniu;/

Tzw Chiński Market Odzieżowy

04 lut 2014 - 16:43:13

Ceny są nie raz większe niż w tych sieciówkach, przynajmniej w sklepach chińskich w mojej okolicy. Raczej nigdy nie znalazłam czegoś co byłoby tańsze. Kozaków za mniej niż 100 zł nie było( średnio ok.150 zł kosztowały), a za tyle to mozna kupić buty w ccc, czy innym sklepie z butami, gdzie normalna gwarancja itp. Mimo, że teraz wszystko chińskie jest, lepiej się kupuje w sieciówkach, niż w chińskich.

Tzw Chiński Market Odzieżowy

04 lut 2014 - 16:44:59

Mam kilka świetnych ciuchów i butów z takich marketów i nic się z nimi złego nie dzieje po praniu.choć muszę przyznać,że ciuszki mieli lepsze(wizualnie)kilka lat wstecz,teraz to bardziej takie bazarowe-cekiny,jakieś dziwne nadruki itp).Kupuję tam też bieliznę,głównie skarpetki-mają naprawdę świetne i za niedużą cenę.
Z jakością jak wszędzie-raz się trafi coś porządnego,a raz niestety po pierwszym praniu do wyrzucenia.
A ludzie,którzy mówią,że nie będą kupować chińskiego badziewia i tak to robią,wystarczy spojrzeć na metki zary,h&m i tych innych-wszędzie made in china,czy tajlandia.

Tzw Chiński Market Odzieżowy

04 lut 2014 - 16:45:09

a wy myślicie, że te ciuchy co są na all to nie made in china? Wszystko jest z tego samego źródła czyli wólka kosowska :) Wiem bo moja mama ma sklep i wiem, że na all czy u chińczyka to wszystko to samo :) Zresztą też jeżdżę po towar i widzę ;)
Teraz 3/4 ciuchów mam właśnie takich tylko większość to made in italy i jestem bardzo zadowolona! Oczywiście w sieciówkach też kupuje, ale coraz rzadziej, a tam z jakością też jest różnie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-04 16:49 przez patrycja7762.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

DYKTATOR GUSTU!!