Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 6 7 8 -->

Fenomen ASOS - ek

06 cze 2011 - 12:56:10

Dziewczyny, nie pojmuję tego fenomenu sukienek Asos...

Celowo napisałam w tytle wątku ASOS dużymi literami. Zauwazyłam, że wszystkie wątki na ten temat noszą tytuły z ASOS w roli głównej wielkimi literami.

Co do tematu zadziwia mnie to, że to Asos porwało tyle dziewczyn, kiecki mają przeciętne ( jak dla mnie ) podobne, albo i ładniejsze można dostać w innych sklepach o wiele taniej. Nie sądzę, by się różniły jakością, z reszta te sukienki są i tak jedynie wyjściowe.

Czy liczy się metka? O co tu chodzi bo ja tego po prostu nie pojmuję, może są dziewczyny, które też się temu dziwią.

Wiem, że zaraz mnie zjedzie połowa krytykantek, dla których Asos to cały świat, ale ja oczekuję konkretnych wypowiedzi :) Zawsze to można podyskutować na poziomie. Za i przeciw Asos...

Fenomen ASOS - ek

06 cze 2011 - 13:00:29

Z tego co widziałam na szafie, wątki, zdjęcia itd. to tylko jedna mi się z wielu pokazywanych spodobała. Nie wiem jak to z ceną u nich, bo nie kupowałam, ale raczej się z Tobą zgadzam. Poza tym- jak napisałaś- jest na nie taki ''szał''- dziewczyny kupują, myślą, że będą oryginalne, a tu klapa bo co chwilę gdzieś się takie spotyka.

Fenomen ASOS - ek

06 cze 2011 - 13:00:46

zgadzam się,że te sukienki są naprawdę przeciętne, czasem trafi się jakaś ładna i oryginalna, ale generalnie są to dość stare wzory, co do jakości - ciężko mi wyrokować, bo Asos'a nie miałam, ale wygląd nie powala, dla mnie one wszystkie są na jedno kopyto, zero oryginalności, a cena masakryczna.
Również sądzę,że w polskich sklepach (pomijam HM, Zarę - bo dla mnie jakośc ich rzeczy jest masakryczna ) jest bardzo dużo ciekawych sukienkę w korzystniejszej cenie
Ja mam alergię na kupowanie tego, co wszystkie noszą i tego, co jest na topie
reasumując: wolę nasze rodzime kiecki

Fenomen ASOS - ek

06 cze 2011 - 13:03:01

a nad czym tu dywagować? dziewczynom się podoba, mają pieniądze, to kupują

Fenomen ASOS - ek

06 cze 2011 - 13:04:19

Cytat
ilayla
a nad czym tu dywagować? dziewczynom się podoba, mają pieniądze, to kupują

raczej ślepo podążają za modą
nieważne jaka, ważne,żeby metka Asos była

Fenomen ASOS - ek

06 cze 2011 - 13:05:50

Skąd takie ogromne zainteresowanie tą marką? Ponieważ jako jedna z nielicznych firm produkujących sukienki,nie próbują zdążyć bądź wyprzedzić modę. Kroje ich sukienek są klasyczne - prostota uwodzi :) Nastały czasy neonowych kolorów,falbanek,które niedługo znów przeminą i nikt o nich nie będzie pamiętał. Natomiast elegancja i klasyka będzie zawsze wyglądała najpiękniej,to nigdy nie przeminie ;)

zweryfikowana
Posty: 994
Ostrzeżenia: 1/5

Fenomen ASOS - ek

06 cze 2011 - 13:05:57

Cen masakrycznych to one nabierają w PL tam to nie są drogie sukienki zarabiając z funtach to nie są to sukienki droższe od H&M, TOPSHOP, River Island itp. To są przecięte sukienki w UK. Mnie się wydaje, że szał na te sukienki już minął, na all jest ich ponad
10 000 są ogólnodostępne i przesyłka już za darmo do PL.

Nie uważam też se są to sukienki słabej jakości - przeciwnie W WIĘKSZOŚCI(nie zawsze) są adekwatne do ceny - ale tu znowu mówię o zarabianiu w funtach i kupowaniu w funtach.

To moje ulubione rzeczy od asos obie za niecałe 10 funtów na przecenach.





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-06 15:06 przez gosska333.

Fenomen ASOS - ek

06 cze 2011 - 13:07:42

No właśnie, martwi mnie to podążanie za modą. Sama czasem podążam, ale nie ulegam jakimś metkom. Widziałam, że sukienki Asos, bywaja bardzo podobne do tych z sieciówek od tak po prostu jakością pewnie sa identyczne, te asos jednakj droższe, ta cena pewnie jest napędzana właśnie przez ten szał na tę markę.

Fenomen ASOS - ek

06 cze 2011 - 13:08:02

Spotkałam z Asosa jedną świetną kieckę, a tak to przypominają mi bardzo Japan Style

A wiecie może jak z jakością butów z Asosa?:)

Fenomen ASOS - ek

06 cze 2011 - 13:08:07

Cytat
matylda_jasmin
Cytat
ilayla
a nad czym tu dywagować? dziewczynom się podoba, mają pieniądze, to kupują

raczej ślepo podążają za modą
nieważne jaka, ważne,żeby metka Asos była
no ok, ale co nam do tego? niech każdy robi co chce - przywołam przykłąd z wątku o seksie za pieniądze - większość szafiarek pisała "Twoja pupa, robisz co chcesz". a szał na Asos się krytykuje? ja nie pojmę tego nigdy, choć sama nie jestem fanką tej firmy ;)

ale jedną sukienkę widziałam boską, nigdy takiej nie widziałam. i o dziwo była wyjątkowo tania - wychodzi na to, że tam trzeba nieźle pogrzebać, żeby znaleźć coś oryginalnego



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-06 13:09 przez ilayla.

Fenomen ASOS - ek

06 cze 2011 - 13:08:20

NO, ale słuchajcie... Quazi i CCC to jedna firma, tak? I mają baaaardzo podobne buty, często nawet te z Quazi nie są produkowane z lepszych materiałów... A znam laski, które nie kupią butów w CCC, tylko wydadzą dwa razy więcej na buty z Quazi, bo... 'mają metkę'...

Fenomen ASOS - ek

06 cze 2011 - 13:10:27

Cytat
ilayla
Cytat
matylda_jasmin
Cytat
ilayla
a nad czym tu dywagować? dziewczynom się podoba, mają pieniądze, to kupują

raczej ślepo podążają za modą
nieważne jaka, ważne,żeby metka Asos była
no ok, ale co nam do tego? niech każdy robi co chce - przywołam przykłąd z wątku o seksie za pieniądze - większość szafiarek pisała "Twoja pupa, robisz co chcesz". a szał na Asos się krytykuje? ja nie pojmę tego nigdy, choć sama nie jestem fanką tej firmy ;)

ale jedną sukienkę widziałam boską, nigdy takiej nie widziałam. i o dziwo była wyjątkowo tania - wychodzi na to, że tam trzeba nieźle pogrzebać, żeby znaleźć coś oryginalnego

ja zrozumiałam,że dyskusja ma być za i przeciw sukienkom asos, ja wypisałam argumenty przeciw, bo za nie znalazłam;-(

Fenomen ASOS - ek

06 cze 2011 - 13:10:46

Cytat
matylda_jasmin
Cytat
ilayla
a nad czym tu dywagować? dziewczynom się podoba, mają pieniądze, to kupują

raczej ślepo podążają za modą
nieważne jaka, ważne,żeby metka Asos była

Nie ma co odpowiadać za wszystkich... Zresztą, jakby wyglądał świat, gdyby tylko sami rozsądni ludzie na nim byli?
Osobiście nie mam ani jednej sukienki asos, ale niektóre bardzo mi się podobają. Niektóre sukienki są naprawdę nietypowe, a takie ciężko jest znaleźć w zwykłych sklepach czy na bazarze.

Fenomen ASOS - ek

06 cze 2011 - 13:10:49

ale asoso to nie tylko sukienki które robią fufrorę na szafie. na asosie można po 1. kupić ciuchy ze świetnych materiałow TANIEJ niż w polsce po 2. robią tam takie rozmiary jakich w polsce nie kupisz- np moja mama nosi 44/46. w polsce na ten rozmiar jest maaalo ladnych ciuchów a na asosie w tym rozmiarze jest wielki wybor i to za nie dzue pieniadze! poza tym mozna tam kupic ciuchy czy dodatki takich firm jakie w pl są nie do dostania. i jakos maja na prawde lepsza niz te h&m czy Bershka.

Fenomen ASOS - ek

06 cze 2011 - 13:11:14

To nie pęd za metką ani modą. Asos prowadzi politykę eleganckich prostych sukienek,które można założyć na każdą okazję - od plaży skończywszy na weselu. Każda kobieta wygląda w prostych sukienkach dobrze,czy to te grubsze czy chudsze ;) Falbanki niestety czy też kolory neonowe podbijają rynek i jest teraz na nie szał,ale to się skończy niedługo i gdzie to założysz? będzie leżało w szafie albo wystawisz z 75% rabatem na szafie,żeby Ci nie zagracało miejsca ;) miałam na myśli marynarki - cukierkowy róż czy też pomarańczowy ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

XL XXL ? TAK !