Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Mam problem dziewczyny. W pierwszą niedzielę lutego są chrzciny mojej córeczki. Będzie to miesiąc po porodzie. Wiąże się to z tym, że moja figura ciągle jeszcze będzie nie taka jak powinna. Ubrania ciążowe na mnie wiszą, a te z przed ciąży wciąż są za małe:( Nie wiem co mam włoży...Pewnie będę musiała coś kupi, ale zupełnie nie mam pomysłu co:(Może wy mi coś podpowiecie? w czym wy byłyście na chrzcie swoich dzieci?Wklejajcie zdjęcia z chrzcin albo po prostu zdjęcia ubrań, które według was nadawały by się na tę okazję i tuszowały wystający jeszcze brzuszek i za szerokie biodra. Może któraś z waszych propozycji mnie zainspiruje...

Ja miałam taką sukienkę, która doskonale kamuflowała brzuch i biodra. Materiał z lekkim połyskiem, złote wstawki w kwiatkach. Wygodna i to najważniejsze, a ja nie musiałam wciągać brzucha :)

[embed_image 39a9bbf0fb062d10006582c3be30f64c]

bardzo ładnie wyglądałaś, tylko problem w tym, że chrzciny będą w lutym, więc to raczej nie pora na takie lekkie i zwiewne sukienki:(

może zwykły klasyczny garnitur z bluzką na spodnie,

[embed_image af8c8612b4b2ea2c9b9447ec16051f75]

albo jakaś fajna tunika , i grube kryjące rajstopy ( tylko jakaś w dobrym gatunku, najlepiej kupiona w sklepie , bo wiadomo w necie super w realu już gorzej )

[embed_image f5233a1c83b665be0c126a7ca97adabb]


[embed_image 86a2d5ebc39c26bdfdc548e334905cf7]

[embed_image a1c2e9da9aaf698f26c5f8149eaf5580]

[embed_image 1907b30cd9b4d0c57d98664f62355ef1]

albo coś takiego :

[embed_image 62e4a1370a372f7f52fb01ec30663e35]

też myślałam nad garniturem, ale to raczej większy wydatek, a ja mam zamiar zabrać się za siebie i wróci do wagi sprzed ciąży, więc szkoda mi pieniędzy na coś co założę 1 czy 2 razy. Bardziej podoba mi się pomysł z tuniką i leginsami, tylko właśnie jaka tunika?macie jeszcze jakieś propozycje? dodam jeszcze, że u nas w kościele jest bardzo zimno i lepiej żeby była grubsza, no ale wydaje mi się, że takie grubsze nie są eleganckie...a może tylko mi się zdaje?? jak myślicie?

kupiłam sobie na święta taką, jest z tych cieplejszych. Pos to glfik biały, albo czerwony, długie kozaki i było mi ciepło nawet na pasterce

[embed_image 17412bcf91f54cbf861d1357f2909fcb]

i fajnie wychodzi na zdjęciach :)

myśle że luźna tunika będzie ok.

dzięki, za to, co już wkleiłyście, ale czekam na dalsze propozycje. Może wiecie czy są jakieś fajne tuniki w NY, Orseyu?Nie mam za bardzo czasu lata po sklepach, wolałabym wiedzie, gdzie jest coś fajnego, żeby zrobić te zakupy szybko i sprawnie...

Ja na chrzcinach córeczki miałam taką czarą sukienkę odcinaną pod biustem,kupiłam ją w Tesco (F&F),tyle że to było lato...
Też właśnie szukałam takiej luźniejszej w brzuchu i biodrach,bo te części ciała nie nadawały się do pokazania światu :D
Jak znajdę gdzieś zdjęcie to wrzucę:)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-13 11:39 przez Beata055.

dzięki, będę wdzięczna za każdą propozycję. Wklejcie proszę jeszcze zdjęcia, a nuż znajdę coś dla siebie wśród waszych propozycji

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Oznaczenia kolekcji NEXT