Obecnie rozmawiamy o:

kupno samochodu

gorący temat

wybór przedszkola

41 minut temu

najtańsza apteka

godzinę temu

rozwód

dzisiaj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

Bielizna komplety damskie

dzisiaj o 13:47

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

oryginalne ciuchy kto kupuje

24 wrz 2009 - 15:15:06

:)) może gdyby Doda miała dzieci to kto wie, hehe :)))

zartuje, dla mnie to paranoja , co wyjątkowego jest w takich bodach? za 1000 niejedna mama potrafi zorganizować wyprawkę, albo tyle zarabia. Jeżeli ktoś kupuje takie rzeczy to ja mu szczerze współczuję, ktoś taki jest snobem! W sieciówkach typu H&M też są dobrej jakości rzeczy i wcale nie takie drogie, często zdarzają się obniżki, wyprzedaże. Kiedy byłam w ciąży to 3paki bodów były poobniżane o 70% i za sztukę wychodziło chyba 4zł...


a teraz numer z innej beczki: mój znajomy, szewc, został kiedyś oskarżony o zniszczenie buta. Był to oficerek Gino Rossi za 1200zł. Pani przyprowadziła rzeczoznawcę, który oszacował wartość buta na... uwaga........................ 90pln :))))))))))))))))))))))

to tyle na ten temat ode mnie :)

niezweryfikowana
Posty: 572
Ostrzeżenia: 6/5

oryginalne ciuchy kto kupuje

05 mar 2012 - 12:43:08

Ja staram sie i dla siebie i dla dziecka kupować oryginalne ciuszki
A to miedzy innymi dlatego że one po prostu sa dobre gatunkowo. I tutaj własnie mają tą przewagę nad innymi że po pierwszym praniu się nie mechacą i zawsze sa modne-bo oryginalne.

zweryfikowana
Posty: 3.293
Ostrzeżenia: 1/5

oryginalne ciuchy kto kupuje

05 mar 2012 - 12:48:46

pół na pół to bez sensu ponieważ ludzie najzwyczajniej w świecie nie wchodzili by po nowe ubrania ponieważ takie butiki muszą być bardzo eskluzywne a uzywane ubrania odstraszają :P Skąd będziesz brała te oryginale ubrania ??

oryginalne ciuchy kto kupuje

05 mar 2012 - 12:50:17

załóż jakiś outlet :)
u nas był i kobieta miała super zysk- miała uzywane ciuszki z Uk, Francji i Włoch oraz takie outlet- duzo tego bylo.
Niestety sklep zamknęła bo u nas z porządnym lokalem ciężko a tam czynsz jej podniesli do 3 tys miesięczne- moim zdaniem to za duzo...

oryginalne ciuchy kto kupuje

05 mar 2012 - 12:52:30

Cytat
markiza86
załóż jakiś outlet :)
u nas był i kobieta miała super zysk- miała uzywane ciuszki z Uk, Francji i Włoch oraz takie outlet- duzo tego bylo.
Niestety sklep zamknęła bo u nas z porządnym lokalem ciężko a tam czynsz jej podniesli do 3 tys miesięczne- moim zdaniem to za duzo...

Dlaczego odpisujesz na pytanie zadane prawie 3 lata temu..?

oryginalne ciuchy kto kupuje

05 mar 2012 - 12:53:24

stary watek



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-05 12:53 przez myszorro87.

oryginalne ciuchy kto kupuje

05 mar 2012 - 12:53:38

mój brat ma trochę takich ciuchów i powiem że dziadostwo wielkie nie ma sensu wydawać kasy bo np jeansy od Armaniego po jednym praniu zrobiły się sztywne i o rozmiar za małe, o wiele lepsze ciuchy ma Gap, H&M itp. Dla nas czyli dorosłych kobiet ma sens kupowanie takich ciuchów bo wiadomo że nie chodzimy cały dzień na czworaka i nie upadamy na ziemie itp, dbamy o nie i ma to sens sama widzę bo sobie i po dżinsach moich od Armaniego które mam już chyba 3 lata często w nich chodzę i wyglądają jak nowe.

Cytat
madziutex
Cytat
markiza86
załóż jakiś outlet :)
u nas był i kobieta miała super zysk- miała uzywane ciuszki z Uk, Francji i Włoch oraz takie outlet- duzo tego bylo.
Niestety sklep zamknęła bo u nas z porządnym lokalem ciężko a tam czynsz jej podniesli do 3 tys miesięczne- moim zdaniem to za duzo...

Dlaczego odpisujesz na pytanie zadane prawie 3 lata temu..?

to mrfka1 odpisała pierwsza i dlatego znowu dziewczyny piszą w wątku w tym ja. :D haha



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-05 12:56 przez coco-moko.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Mamy styczniow 2010 w co sie teraz ubieracie?