Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Super Moderator
Posty: 9.131

KUPOWAĆ W SH CIUSZKI DLA BOBASA???

28 gru 2009 - 18:42:49

Wystarczy wyprać i sa lepsze jak nowe;) :D
Zazwyczaj są bardzo dobrej jakości.

KUPOWAĆ W SH CIUSZKI DLA BOBASA???

28 gru 2009 - 19:05:55

ja swojej siostrzenicy kupowałam non stop ciuszki w lumpeksach i niczym się one nie różniły od tych kupowanych w sklepach czy też na bazarze. Siostra była bardzo zadowolona no i oczywiście mogła kasę spożytkować na inne potrzebne dziecku artykuły. Zresztą jak się trafi to można naprawdę niezłe perełki wyłowić dla dzieciaczka w tych ciucholandach za baaaaardzo małe pieniądze. I nie ma się czym martwić - przecież jak dostajemy od kogoś ciuchy po ich dziecku to chyba od razu ich nie zakładamy tylko wcześniej pierzemy To samo jest z tymi kupionymi w lumpie Ja bynajmniej tak robię. Niedługo na świat przyjdzie moje maleństwo i ciuszki, które nosiła moja siostrzenica posłużą teraz mojemu dziecku. Są to naprawdę ładne ciuszki z dobrych firm i dobre gatunkowo Przecież nie ma nich wypisane że są z SH Gołym okiem nie da się tego dostrzec. Nie ma sensu kupować małemu dziecku ciuszków w sklepach za nie małe pieniądze, gdyż długo się w nich nie nachodzi Lepiej tą kasę wydać np na pieluszki czy oliwki itp. Także jestem jak najbardziej za kupowaniem ciuchów dla dzieci w ciuchlandach.

KUPOWAĆ W SH CIUSZKI DLA BOBASA???

23 mar 2010 - 18:58:25

kupuje - glownie dla siebiebo tam sa "normalne" rozmiary a nie same s i xs :/

no i ceny OK

KUPOWAĆ W SH CIUSZKI DLA BOBASA???

23 mar 2010 - 19:23:20

wiecie ile razy w lumpeksie kupilam firmowe ciuszki nowe z orginalnymi metkami za 3 czy 4 zl :)

KUPOWAĆ W SH CIUSZKI DLA BOBASA???

23 mar 2010 - 19:30:43

ja mam swój jeden ulubiony ktory zreszta prowadzi mój znajomy, pierwszy raz jak go odwiedzilam nie wiedziałam nawet ze to SH, wszystko osobno na wieszaczkach, po ubrania jeżdzi do angli jego żona i w zaprzyjaźnionej sortowni wybiera tylko ciuszki z papierowymi metkami i tak np. mój dzieć stał się dzisiaj właścicielem spódniczki H&M na której jest jeszcze cena 5,99 GBP a ja dałam za nią u niego całe 4 zł, w zeszłym roku za parasolke z hello kitty z ceną 9,90 euro zapłaciłam 5 zł a za plecak bratz za 12,99 euro całe 7 zł:-)))
szkoda tylko ze dostawy mają tylko raz w miesiącu bo tak puszowałabym u nich caly czas;-)

KUPOWAĆ W SH CIUSZKI DLA BOBASA???

23 mar 2010 - 21:07:36

Ja nie widzę nic złego w kupowaniu ciuszków w SH jak dla siebie tak i dla córci.
Uważam,że to prawie to samo co kupowanie używanych na allegro czy tu na szafce z jedną różnicą,że tak widzę dokładnie co kupuję za nie duże pieniądze.
Można znaleźć markowe ciuszki,a dziecko szybko rośnie i jak jest starsze częściej się brudzi i uważam,że nie opłaca się kupować drogich ciuszków na chwilę.
Nowe można kupić na wyjścia itd.
Takie jest moje zdanie :)

KUPOWAĆ W SH CIUSZKI DLA BOBASA???

23 mar 2010 - 21:11:59

Cytat
Angelika1982
WITAM!!!

MAM MAŁE PYTANKO....BYŁAM DZISIAJ NA ZAKUPACH I WESZŁAM Z CIEKAWOŚĆI DO SH...CHCIAŁAM KUPIĆ COŚ SOBIE ALE ZNAŁAZŁAM DZIAŁ Z DZIECIĘCYMI CIUSZKAMI.:-) GDY TAK SZPERAŁAM NA WIESZAKACH ZNALAZŁAM 2 ŁADNE RZECZY NA MOJE MALEŃSTWO ZA BAGATELA CENĘ RÓWNĄ 4 ZŁ!!!!!!!!. CO SĄZICIE O KUPOWANIU CIUSZKÓW DLA DZIECI W SZMATEXACH????


A jak kupujesz używane firmówki na szafce lub innych portalach to sądzisz, że wszystkie były kupowane za granicą? Na pewno wiele z nich w SH. Jeśli ładne i zadbane, a na dodatek tanie to tylko należy się cieszyć z takiej okazji.

zweryfikowana
Posty: 1.353
Ostrzeżenia: 1/5

KUPOWAĆ W SH CIUSZKI DLA BOBASA???

23 mar 2010 - 21:50:05

Popieram kupowanie ubranek w SH...czasami można trafić na super rzeczy,często z metkami i to za malutka kaskę :)...ja ostatnio rzadko tam zaglądam ale już coraz cieplej się robi to pewnie się wybiorę :)

KUPOWAĆ W SH CIUSZKI DLA BOBASA???

23 mar 2010 - 21:57:22

ja np nie chodze po sh, raz trafiłam do butiku z koncowkami kolekcji dla dzieciaczkow fakt byly ladne ciuszki ale jakos nic w rozmiarze dla mojej małej, ja z kolei zamawiam ubranka na stronkach producentów albo znajomi kupuja w stanach-wiem ze moze czasem przeplacam ale mam to co mi sie podoba-ale wiecie co mnie najbardzie denerwuje ze ja kupuje nowe ubranka a własnie mamusie nauczone na kupowanie w sh ciagle kreca nosem bo im za drogo, moze i faktycznie np kolekcje nexta z 2009 kupi w sh za grosze ale tez niech sie liczy z tym ze inne mamy placa owiele wiecej za ubranka

KUPOWAĆ W SH CIUSZKI DLA BOBASA???

23 mar 2010 - 22:44:38

w Toruniu jest świetny SH gdzie można dosłownie za grosze kupic nowe rzeczy dla dzieci, nawet z metkami (te sa wycenione, ale ceny bardzo niskie, średnio 20% ceny sklepowej) pozostałe to ciuchy w stanie idealnym, a jak noszą ślady użytkowania to na wagę, za bluzeczkę z Upsy Daisy zapłaciłam... 66groszy :))) chociaz jak ją u[prałam i uprasowałam to i tak wyglądała jak nowa, bez plam, żywe kolory (za 66gr, na allegro musiałabym zapłacić wielokrotność). Byłam tam niestety jeden raz w życiu i pewnie prędko nie wrócę, bo mieszkam na drugim koncu Polski :(

A na allegro? Moja kuzynka od lat zarabia na allegro w ten sposób, poluje na ciuchy i sprzedaje. MEGAPAKI za które ona wyda max. 50zł zwracają się wielokrotnie, nie sprzedała żadnej za mniej niż 350 pln. (najlepsze, że jest bezdzietna hehehe) Ale umówmy się, mówimy o ciuchach w bardzo dobrym stanie i dobrej jakości, metka to nie wszystko. Gdyby w mojej okolicy był fajny ciucholand napewno ubierałabym w nim moje dziecko, przynajmniej częściowo.

Ja mam mnóstwo rzeczy z UK i z Norwegii bo tam przebywa moja rodzina, mam od nich mnóstwo rzeczy, jak trafiaja się wyprzedarze to ceny sa tak niskie ze az śmieszne, jest taniej niz w SH :) w Polsce nigdy w życiu nie widziałam takich obniżek. Dlatego Polki biegają po SH. I dobrze, popieram!

KUPOWAĆ W SH CIUSZKI DLA BOBASA???

24 mar 2010 - 01:01:41

ja też często odwiedzam sh. można tam kupić nie tylko ubranka ale i zabawki. dziś np upolowałam "elefun". (kto ma dzieci ten wie o co chodzi) za 15zł i jeszcze baterie dostałam do tego nóweczki. ha... nawet nie wiecie jaka jesten z siebie dumna, a już miałam kupować za 79 na all.

mam jeszcze taką myśl. może założymy taki wątek z ulubionymi lumpeksami w naszych miastach. sama wiem że nie do wszystkich warto chodzić, a to by uprościło sprawę. i czy można do nich dotrzeć wózkiem itp

co wy na to???

KUPOWAĆ W SH CIUSZKI DLA BOBASA???

24 mar 2010 - 01:07:54

Ja też kupuję w lumpkach.. W Warszawie tak nie ale w moim rodzinnym mieście jak wpadam to zaraz rundka po lumpkach... Raz kupiłam skórzane buty dla siebie za 10 zł.. nie używane- zero śladów na podeszwach, obcasach... a córci małą spacerówkę dla lalki... za 15zł... w marketach badziewne widziałam po 25zł w promocji a ta była nowiutka, z metką..... oczywiście masę kupuję jej do latania po domu, do piasku...... tanio i wygodnie...

zweryfikowana
Moderator
Posty: 88

KUPOWAĆ W SH CIUSZKI DLA BOBASA???

24 mar 2010 - 09:08:46

U nas w rodzinnym mieście na rynku jest dużo takich osób które sprzedają ciuszki używane. Jest też pan który ma ciuszki z Anglii przeważnie są to ciuszki albo nowe bez metek albo nowe z metkami. Ceny są w miarę ... np po 7 zł są ciuszki z metkami lub po 10 zł może nie jest to bardzo niska cena ale przykładowo za komplecik dla synka firmy NEXT z metką zapłaciłam 10 zł gdzie w sklepie kosztował by bliżej 100zł ... więc warto :) ciuszki ma śliczne. Ostatnio miał właśnie mnóstwo ciuszków letnich CUDA!!! i większość z metkami. Czasami warto się przy takich sklepach lub stoiskach zatrzymać i wygrzebać takie perełki :)

KUPOWAĆ W SH CIUSZKI DLA BOBASA???

24 mar 2010 - 09:18:00

ja mam swój ulubiony lumpexik i zachodzę tam przy każdej nowej dostawie, zawsze znajdę coś fajnego głównie dla małej, nawet mąż czasem upomina się żebym i jemu coś wyszukała a zdarzają się np spodnie Diadora czy Umbro czy też inne firmowe T-shirty. A jeśli chodzi o dziecięce ciuszki to tak jak wspomniały poprzedniczki - dzieciaczki szybko rosną, zdarza się też że poplamią ciuszek przy pierwszych zupkach czy soczkach marchwiowych a takiego ciuszka kupionego za grosze nie szkoda wtedy. Zresztą lumpexy mają też to do siebie że czasem trafi nam się coś unikatowego, czego nikt inny nie będzie miał :) uwielbiam sh... :)

KUPOWAĆ W SH CIUSZKI DLA BOBASA???

05 lis 2010 - 16:50:10

Ja rowniez kupuje czasem w lumpexach mozna dostac naprawde ladne ubranka, czasem mniej zniszczone niz na alllegro sie kupi no i z amala kase. A w allegro kupi sie moze taniej ale jak dojdzie wysylka to wole isc dotknac, zobaczyc i zdecydowac

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kurtka-Unisex czy dla chłopca