Obecnie rozmawiamy o:

Rewelacyjne okna

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

KUPOWAĆ W SH CIUSZKI DLA BOBASA???

07 lis 2009 - 14:27:35

a ja kocham, uwielbiam lumpeksy!!!nie dość że taniocha to masz pewność że to nie badziewie bo przecież ktoś już to wcześniej nosił a wygląda jak nowe!można znaleść super ciuszki,a przecież drugiego takiego nie znajdziesz!!! co do kącika to świetna sprawa, szczególnie jeśli bedziesz miała dużo ubrań dla dzieci;-)

KUPOWAĆ W SH CIUSZKI DLA BOBASA???

07 lis 2009 - 15:18:01

Ja też uwazam ze robienie zakupowa w lumpku to fajna rzecz jesli bede cos potzrebowala to sie napewno tam wybiore,narazie coreczce nie kupuje bo dostala mase ciuszkow od rodziny ale jesli czegos zabraknie napewno pojde na lowy!!

KUPOWAĆ W SH CIUSZKI DLA BOBASA???

07 lis 2009 - 16:03:51

Uwielbiam lumpki!Jestem od nich uzależniona;-)Sama chciałam taki otworzyc,ale u mnie w mieście lumpek pogania lumpek!Jest ich chyba więcej niż "zwykłych"sklepów;-)))

KUPOWAĆ W SH CIUSZKI DLA BOBASA???

07 lis 2009 - 16:16:14

ja tez jestem uzalezniona, teraz staram sie juz wrecz nie chodzic, bo jak pojde to nigdy nie wyjde z pustymi rekoma...

KUPOWAĆ W SH CIUSZKI DLA BOBASA???

07 lis 2009 - 16:16:48

Co do wskazówek to ja mam taką: dla mnie najważniejsze żeby w sklepie był podjazd dla wózków-do innych z dziećmi nie wchodzę. A co do dochodów sugerowałabym też opcję na ile osób ten dochód się rozkłada, bo rodzina rodzinie nie równa:). Nie wiedziałam jak się określić czy wolę towar wyceniony czy na wagę-chyba wolę widzieć cenę od razu, ale niektóre panie w lumpeksach przy tych swoich wycenach trochę się zapędzają i gdyby było na wagę to wydaje mi się, że mniej by kosztowało.

KUPOWAĆ W SH CIUSZKI DLA BOBASA???

07 lis 2009 - 18:07:07

dziś jestem po świetnym zakupie dla mojej córci w lumpeksie, lubie odwiedzać i zawsze coś kupie :)

KUPOWAĆ W SH CIUSZKI DLA BOBASA???

07 lis 2009 - 18:44:30

Ja również lubię zajrzeć do sh :-) Ostatnio rzadziej je odwiedzam,bo mój synek dostał ogromną ilość ciuszków po dzieciakach znajomych :-) Ale niezależnie od tego, średnio raz w tygodniu odwiedzam 3 zaprzyjaźnione lumpki,czasem wpadnie mi w ręce jakaś perełka :-)))

KUPOWAĆ W SH CIUSZKI DLA BOBASA???

07 lis 2009 - 19:03:08

U mnie jest taki lumpeks co wlasnie Pani ma kacik dla dzieci i moim zdaniem jest to fajne bo jak dzieczyny przychodzily z dzicmi to dzieciaki sie tam bawia. z tego co pamietam to miala tam stolik 2 krzeselka kredki blok albo jakies malowanki, i jakies tam klocuszki i dzieci z checia sie bawily.

KUPOWAĆ W SH CIUSZKI DLA BOBASA???

07 lis 2009 - 20:31:21

CZASAMI KUPUJE,ALE TO RZADKOŚĆ PONIEWAŻ NIE MAM CZSU PRZEGLĄDAĆ UBRŃ Z MAŁĄ NA RĘKU,ALE JAK NAJBARDZIEJ POPIERAM TWÓJ BIZNES -KĄCIK DO ZABAWY DLA DZIECI-TO JEST TO - JA BYNAJMNIEJ BYM POSZPERAŁA W CIUSZKACH... [embed_image 8f426c59c89f0648b690cfacbfa748dd]

KUPOWAĆ W SH CIUSZKI DLA BOBASA???

07 lis 2009 - 21:45:20

Ja od niedawna zaczęłam odwiedzać lumpki,żałuję, że będąc w ciąży nie odwiedzałam tych sklepów,ubranka dla dzieci po prostu są sliczne(oczywiście trzeba trafić)za małe pieniądze czasem za 1 lub 2zł udaje mi sie kupic np.bluzeczkę h%m,spodenki ,bluzę,wszystko swietne gatunkowo,noi nie zniszczone,bo dziecko szybko wyrasta z ciuszków.A co do kącika dla dzieci,to swietny pomysł.Udanego interesu zyczę:)

niezweryfikowana
Posty: 90
Ostrzeżenia: 2/5

KUPOWAĆ W SH CIUSZKI DLA BOBASA???

07 lis 2009 - 23:16:52

Ja chętnie bym wskoczyła do SH, ale odrzuca mnie ten bałagan wśród ciuszków. Wkurza mnie mania układania rzeczy kolorami, trochę mniej tematycznie. Nie cierpię grzebać między tymi rzeczami. Niestety nie trafiłam na SH gdzie ciuszki były ułożone wzrostem, a byłoby o wiele łatwiej. Wychodząc, albo zostawiam małą z kimś - więc wszystko w biegu i nie mam czasu rozejrzeć się, a z nią też masakra bo ile wytrzyma?? Także kącik dla malucha, a do tego ułożenie wszystkiego rozmiarówkami mi by się podobał.

zweryfikowana
Posty: 926
Ostrzeżenia: 1/5

KUPOWAĆ W SH CIUSZKI DLA BOBASA???

12 lis 2009 - 10:33:10

Kupuje. W jednym z lumpeksów w moim mieście stoliczki i zabawki z ikea nie zdały egzaminu. Ale moim zdaniem fajny pomysł.

KUPOWAĆ W SH CIUSZKI DLA BOBASA???

12 lis 2009 - 11:47:54

dla mnie super sprawa!
sama bym coś takiego otworzyła,możesz mi podpowiedzieć jak zacząć?

zweryfikowana
Posty: 31
Ostrzeżenia: 3/5

KUPOWAĆ W SH CIUSZKI DLA BOBASA???

28 gru 2009 - 18:26:54

JA DLA SWOJEGO SYNKA KUPUJE UBRANKA W SH PRZEDE WSZYSTKIM PAJACYKI I BODZIAKI A WŁAŚNIE MOŻE KTÓRAŚ Z WAZ MA DO SPRZEDANIA PAJACYKI DLA CHŁOPCA ROZMIAR 12-18 MIESIĘCY? NIEDROGO I WIĘKSZĄ ILOŚĆ?

KUPOWAĆ W SH CIUSZKI DLA BOBASA???

28 gru 2009 - 18:31:50

Ja kupuję w SH dla mojej córeczki jak znajdę coś ładnego i niezniszczonego.Uważam,że to tak samo jak bym kupiła z allegro czy szafki tylko nie płacę za przesyłkę i widzę co kupuję.I tak wszystko potem piorę.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-12-28 18:32 przez mini22.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Strój na Crossa