Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 153
Ostrzeżenia: 1/5

Używacie bielizny modelującej?

26 kwi 2011 - 13:53:05

Nosicie bieliznę modelującą? Bo ja się nad tym zastanawiam czy bielizna modelująca na prawdę działa?
Widzę w różnych sklepach coraz więcej takiej bielizny niby wyszczuplającej i wspomagającej wygląd sylwetki i może warto w nią zainwestować?




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-26 13:54 przez Jaszka23.

Używacie bielizny modelującej?

27 kwi 2011 - 13:34:08

Ja używam dwóch rzeczy bardzo prostych, ale moim zdaniem skutecznych. Majtek spłaszczających brzuch i koszulki modelującej biust i linię żeber. Przydają się złaszcza, gdy zakładam coś bardziej obcisłego - a nie jestem chudziaczkiem. Polecam! Miałam też kiedyś gorset, ale go nie lubiłam - chyba miał źle dobrany rozmiar... ;)






Porady o dochudzaniu: http://www.porady24.waw.pl/odchudzanie/

Używacie bielizny modelującej?

27 kwi 2011 - 13:36:27

Ja nie noszę bo jestem szczupła także mi nie jest potrzebna :) Też dużo tego wiedziałam , jednak nie mam pojęcia czy to tak działa jak mówią ;/

zweryfikowana
Posty: 435
Ostrzeżenia: 2/5

Używacie bielizny modelującej?

27 kwi 2011 - 13:40:30

ja kiedyś miałam takie rajtki co się pod stanikiem zaczepiało, żeby płaszczyć brzuszek, ale miały takie "zapinki" zeby się nie zrolowały w dol ;P szukam jeszcze jednych takich bo tamte się podarły, ale nie ma nigdzie ;( 20zł kosztowaly

Używacie bielizny modelującej?

27 kwi 2011 - 13:40:39

Nienawidzę tego ;/ Noszę rozmiar 42, no i kupiłam body wyszczuplające, czułam się jak w pancerzu, a majtki wyszczuplające mi się zwijały strasznie na brzuchu ;/ Jestem negatywnie nastawiona do tego typu bielizny, a w lecie to już totalna masakra. Idziesz np na wesele upał itd a ty w "pancerzu" . Można się rozpłynąć.

Używacie bielizny modelującej?

27 kwi 2011 - 13:40:42

Też jestem bardzo ciekawa;) czasami faktycznie jak zakłada się coś bardziej obcisłego to przydałoby się czymś wymodelować niektóre części ciała:D brzuch i boczki w moim przypadku:) na pewno wygląda to korzystnie:) więc czekam też na jakieś odpowiedzi:)

Używacie bielizny modelującej?

27 kwi 2011 - 13:42:49

osobiscie nie uzywam, aczkolwiek moja mama jest tezsza i naklada modelujace body. przy obsilych ciuszkach faldki nie wystaja, brzuszek nie zwisa itp. ale jesli zdecydujesz sie proponuje bielizne lepszych marek.

Używacie bielizny modelującej?

27 kwi 2011 - 13:47:44

na szczęście nie muszę jej używać :)

Używacie bielizny modelującej?

27 kwi 2011 - 13:50:45

ja uzywam pod sukienki, np na wesele:)) mam takie body na ramiaczkach, wiec nigdzie sie nie zwijają, jesli chodzi o efekt wyszczuplania, to nie jest jakis tam mega, ale super modeluje sylwetke, szczególnie po porodzie, kiedy skora nie jest taka napieta jak przed ciążą, i brzuszek tańczy razem z nami:)))) swietnie trzyma wszystko na miejscu
aaaa i nie polecam dwuczęściowych, poniewaz zwyczajnie sie zwijąją, lub odcinaja pod ubraniem, widac miejsca w ktorych sie koncza:), najlepsze są body jednoczęsciowe



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-27 13:52 przez sylwiawsk.

Używacie bielizny modelującej?

27 kwi 2011 - 13:51:13

Nie stosuję, bo mnie takie rzeczy "gryzą" :)

Używacie bielizny modelującej?

27 kwi 2011 - 13:54:07

Kilka razy na pokazach nosiłam body wyszczuplające chyba Atlantic ale tak na codzień to nie :)

Używacie bielizny modelującej?

27 kwi 2011 - 14:00:32

Ja kiedyś kupiłam sobie właśnie takie figi wyszczuplające z wysokim stanem,tylko że nie były to jakieś badziewy po 20zł tylko jedne w triumphie kosztowały mnie 100zł a drugie plie coś koło 60 ,superowo się sprawdzały,ale zaznaczam że nie byłam jakaś otyła bardzo czy coś,tylko po prostu boki mi się wylewały ze spodni :;) później boczki zlikwidowałam :P ale teraz jestem w ciąży i trzymam gatki na później :)

Używacie bielizny modelującej?

27 kwi 2011 - 14:03:10

jak na mnie jest to bielizna dla pań po 50 lub kompletnych leniuchów. Wystarczy kilka ćwiczeń dziennie, by nie mieć brzuszka i mieć wcięcie w talii. Jak będę miała 60 i zacznę się rozpływać w szwach, to skorzystam

Używacie bielizny modelującej?

27 kwi 2011 - 14:03:37

Według mnie nie warto.Mam taka bieliznę wyszczuplającą i mi jest w niej niewygodnie,spodnie się ześlizgują bo to raczej śliski material,a poza tym strasznie się roluje na brzuchu i udach

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Strój na obronę