Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

seksownie

28 mar 2011 - 15:37:58

Czy są tu jakieś dziewczyny lubujące się w pasach do pończoch? Jeżeli tak to z jakich firm polecacie?
Chodzi mi o jakieś ładne, seksowne ale zarazem porządne i takie do noszenia na codzien- żeby były wygodne i trzymaly sie tam gdzie powinny.(no i żeby cena nie porażała to tez było by fajnie :D)
Ja mam kilka, ale sa raczej takie hm ozdobne, na wieczory z ukochanym... jak je nakładam na codzien to sie nie czuje zbyt komfortowo, bo mi sie trochę zsuwają, nie trzymają sie dobrze. Chociaż jak naloze to sie wydaja ścisłe, ale jak sie ruszam to i tak sie obsuwają eh...

seksownie

28 mar 2011 - 15:40:58

;) nie pomoge

seksownie

28 mar 2011 - 15:43:14

atlantic i esotiq ;]

seksownie

28 mar 2011 - 15:45:05

może spróbuj poszukać z grubszymi paskami, aczkolwiek wydaje mi się, że pończochy i tak będą się zsuwać. taki ich urok : P

seksownie

28 mar 2011 - 15:48:27

Ja mam pończochy ,które się nie zsuwają ;DD
mam jedne na szafie wystawione, nigdy nie miałam takich dobrych. może dlatego,że włoskie.

seksownie

28 mar 2011 - 15:50:09

Cytat
euphoria1
atlantic i esotiq ;]
dzieki sproboje :D



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-28 15:53 przez hannahxunicorn.

seksownie

28 mar 2011 - 15:51:52

Ja kupiłam sobie w sh, zwykły, czarny. Był nowy z metkami, a ja go mam za 4 zł. Uwielbiam takie rzeczy, chociaż o wiele bardziej wolę łatwiejsze rozwiązania - majtki z zaczepkami do pończoch. Mam kilkanaście takich par, od zwykłych bokserek, po takie seksowne, na stringach kończąc. Coś na każdą okazję.
Ja Ci powiem lepszą rzecz: chodziłam do katolickiego liceum. Na dziesięciolecie szkoły przyjechał jakiś tam arcybiskup czy coś, nie znam się. Siedzieliśmy wszyscy w pierwszym rzędzie (wiadomo, reprezentacyjna maturalna klasa, z czego połowa nie wierzyła w Boga), miałam włożone pończochy i pas i ołówkową spódnicę. Całość imprezy była nagrywana. Zgadnij, komu w trakcie odpięła się zaczepka, spadła pończocha i musiał podciągać spódnicę, żeby zapiąć to na nowo? Tak, właśnie ja :D Dobrze, że obok siedział wielki i szeroki kolega koks, który mnie uprzejmie zasłonił, ale stresik był, haha.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-28 15:54 przez nightlife.

seksownie

28 mar 2011 - 15:53:29

Kup samonośki... Ja przypinam do gorsetu :D
Pasków do pończoch nie próbowałam jeszcze....

seksownie

28 mar 2011 - 15:53:32

Cytat
nightlife
Ja kupiłam sobie w sh, zwykły, czarny. Był nowy z metkami, a ja go mam za 4 zł. Uwielbiam takie rzeczy, chociaż o wiele bardziej wolę łatwiejsze rozwiązania - majtki z zaczepkami do pończoch. Mam kilkanaście takich par, od zwykłych bokserek, po takie seksowne, na stringach kończąc. Coś na każdą okazję.
hm moze to jakies rozwiazanie :D w sumie do tej pory myslalam ze takie gatki sa nie praktyczne ale z drugiej strony...

seksownie

28 mar 2011 - 15:55:34

la senza

seksownie

28 mar 2011 - 15:57:14

Są mega praktyczne, bo zapinasz pończochy, masz seksowne majtki i nic Ci się nie zsuwa :D plus, mój facet wariuje na punkcie takich.

seksownie

28 mar 2011 - 16:04:41

Cytat
nightlife
Ja kupiłam sobie w sh, zwykły, czarny. Był nowy z metkami, a ja go mam za 4 zł. Uwielbiam takie rzeczy, chociaż o wiele bardziej wolę łatwiejsze rozwiązania - majtki z zaczepkami do pończoch. Mam kilkanaście takich par, od zwykłych bokserek, po takie seksowne, na stringach kończąc. Coś na każdą okazję.
Ja Ci powiem lepszą rzecz: chodziłam do katolickiego liceum. Na dziesięciolecie szkoły przyjechał jakiś tam arcybiskup czy coś, nie znam się. Siedzieliśmy wszyscy w pierwszym rzędzie (wiadomo, reprezentacyjna maturalna klasa, z czego połowa nie wierzyła w Boga), miałam włożone pończochy i pas i ołówkową spódnicę. Całość imprezy była nagrywana. Zgadnij, komu w trakcie odpięła się zaczepka, spadła pończocha i musiał podciągać spódnicę, żeby zapiąć to na nowo? Tak, właśnie ja :D Dobrze, że obok siedział wielki i szeroki kolega koks, który mnie uprzejmie zasłonił, ale stresik był, haha.
hahah dobra jestes! :D
Dobrze ze sie arcybiskup nie zczaił :P

seksownie

28 mar 2011 - 16:05:38

Cytat
02bezkitu11
Kup samonośki... Ja przypinam do gorsetu :D
Pasków do pończoch nie próbowałam jeszcze....
no ale wlasnie samonośki to ja nosze :P
Cytat
nightlife
Są mega praktyczne, bo zapinasz pończochy, masz seksowne majtki i nic Ci się nie zsuwa :D plus, mój facet wariuje na punkcie takich.
Przekonalas mnie! no ja wlasnie z tym pasem swiruje glownie dla mego faceta, chcialabym sobie nalozyc taki, wyjsc spokojnie z domu i przyjsc do niego juz taka uszykowana :D zawsze mam seksowna bielizne bo tylko taka lubie, ale ponczoszki przypiete do pasa sa podwojnie sexy... Tak wiec zaczynam poszukiwac majteczek z paskami skoro mowisz ze maja same plusy :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-28 16:07 przez hannahxunicorn.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jak się nazywa taki dekolt?