Obecnie rozmawiamy o:

motywacja na diecie

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 665
Ostrzeżenia: 1/5

garden party:| jakaś masakra

28 mar 2011 - 10:23:56

Witam was otóż w maju czeka mnie... 18 nastkowe garden party :|:|:| Tak tak... nie ejst to przyjęcie dla małolatów... tylko dla rodziny, siostrzenica męża ma 18 nastkę. I ... zupełnie nie wiem w co się ubrać na takowe przyjęcie? Będzie to maj więc chyba ciepło, ale tak szykują się pieczone ziemniaki itd.. wiecie :D Będzie tam z 20 osób także nie chce się ubrać w najgorsze ciuchy a z drugiej str nie wiem co ubrać, żeby się nie uwalić jakimiś smakołykami XD czyt ziemniakami z ogniska? Poradźcie!!!!

garden party:| jakaś masakra

28 mar 2011 - 10:26:02

to moze jakas sukienka floral hahahahaha



i rózany kapelusz:D

garden party:| jakaś masakra

28 mar 2011 - 10:26:40

Mam ten sam problem,w czerwcu mam 18stkę kumpla na działce i też nie wiem co ubrać :( Chyba jakieś szorty np jeansowe i fajny top czy tunikę :D

garden party:| jakaś masakra

28 mar 2011 - 10:37:21

hehe dobre bez motywow kwiatowych sie nie obejdzie :P a tak serio to po pierwsze wygodne buty ;)

garden party:| jakaś masakra

28 mar 2011 - 10:42:33

napewno cos wygodnego, nie krepującego ruchów i niezbyt krótka spódnica /sukienka żeby przy schylaniu np. nad ogniskiem pupa Ci nie wyszła ;)
sama nie wiem eleganckie ciuchy odpadaja, bo to bedzię impreza bardziej na luzie, obcasy myslę też

garden party:| jakaś masakra

28 mar 2011 - 10:45:23

ja bym ubrała maxi sukienkę i baleriny :)

garden party:| jakaś masakra

28 mar 2011 - 10:47:21

Też byłam kiedyś na czymś takim zaraz się wszystkim zrobiło zimno,
jedzenie zawilgło i wszyscy zaczęli się zbierać do domu:P
więc ubierz raczej coś ciepłego:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-28 10:48 przez kacha89.

garden party:| jakaś masakra

28 mar 2011 - 10:53:46

a ja bym zalozyla dzinsy i fajny top. do tego jakas bizuteria. bo to chyba tak na luzaka ma byc?
albo jakas spodnice fajna i bluzeczke ladna. i buty na plaskim (takie ktore bedzie mozna latwo doczyscic potem)
czy moze wykwintne garden party? to wtedy sukienke, kapelusz i rekawiczki :P

garden party:| jakaś masakra

28 mar 2011 - 10:54:01

to ja życzę żebyście trafili w pogodę :)
wygodnie :) fajna tunika taka lekka luźna przepasana paskiem w talii, baleriny żeby wygodnie było :) w razie chłodu kardigan, albo jeansowa kurtka na to :)

garden party:| jakaś masakra

28 mar 2011 - 10:54:09

Ja bym ubrała dżinsy, tunikę i baleriny a na wierzch do autka albo w rękę jakiś ciepły sweterek bądź wiosenną kurteczkę, można też jakąś apaszkę bo jak się ściemni to fajnie owinąć, szyję bo robi się chłodniej, a mi szalik zawsze jakoś tak fajnie trzyma ciepło :P
skoro to garden party to nie ma co myśleć o wieczorowych kreacjach :) to moje zdanie. Ładny makijaż + ładnie spięte włosy i jest ok :)

garden party:| jakaś masakra

28 mar 2011 - 11:00:37

Załóż coś na luzie.. może baleriny , ładną bluzkę, kurte jeansowa na wierzch..

garden party:| jakaś masakra

28 mar 2011 - 11:04:22

Cytat
Boutique_2010
Ja bym ubrała dżinsy, tunikę i baleriny a na wierzch do autka albo w rękę jakiś ciepły sweterek bądź wiosenną kurteczkę, można też jakąś apaszkę bo jak się ściemni to fajnie owinąć, szyję bo robi się chłodniej, a mi szalik zawsze jakoś tak fajnie trzyma ciepło :P
skoro to garden party to nie ma co myśleć o wieczorowych kreacjach :) to moje zdanie. Ładny makijaż + ładnie spięte włosy i jest ok :)
popieram w 100% zrobiłabym i ubrała to samo:)

garden party:| jakaś masakra

28 mar 2011 - 11:28:59

ale Ty masz problem... ja na garden party jestem min.2 x w tyg jak tylko jest pogoda...i po poprostu ubieram sie w to co lubie

zweryfikowana
Posty: 665
Ostrzeżenia: 1/5

garden party:| jakaś masakra

28 mar 2011 - 12:28:38

Dzięki za rady... nie ejst to "zwykłe" garden party... patyki i ognicho :] tylko 18 nastka, i oprócz rodziny mojego meża .. ee teraz już mojej hehehe, będą też znajomi.. młodzi ludzie, młode dziewczyny, wiecie nie chce wypaśc dziwnie na takim w sumie pierwszym rodzinnym spotkaniu po ślubie, jak jakaś modnisia lub łajza :) kurcze:/ włosy dużo dają a ja mam krótkie wrrr, myślicie, że baleriny jeansy i bluzka to nie zbyt "prostackie" ubranko? hmmm już sama nie wiem...

garden party:| jakaś masakra

28 mar 2011 - 12:31:08

Moim zdaniem baleriny i jeansy są jak najbardziej ok ;) Przynajmniej komary nóg Ci nie zjedzą :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

spódnica + trampki??