Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Bielizna wyszczuplająca

25 mar 2011 - 18:26:56

Witam was serdecznie

Jestem na kupnie takiej bielizny ,ale nie wiem jakiej firmy i jaką?

Możecie mi coś polecić?

Efekty po założeniu tej bielizny na fotkach poniżej



Bielizna wyszczuplająca

25 mar 2011 - 18:30:35

Sprzedawałam kiedyś taką bielizne firma Felina i powiem szczerze, że klientki nie mogły uwierzyć, że jest tak doskonała, bardzo fajna alternatywa dla schudnięcia jeśli ma się jakieś szybkie wyjście i raczej w jeden dzień się nie schudnie z brzucha czy pupy. Są różne, od sukienek po zwykłe majtki, dla mnie rewelka, parę kg mniej jak nic, zero fałdek.!

Bielizna wyszczuplająca

25 mar 2011 - 18:31:38

Kiedyś kupiłam na Allegro gorsecik modelujący fałdki,wzięłam najmniejszy rozmiar i co się okazało i tak był na mnie za duży ;),a fałdki i tak się nie zmieniły. Komentarze były odnośnie tego gorsetu bardzo pozytywne i nastawiłam się na to w ten sposób,że będę wyglądała lepiej.Niestety lepiej wyglądam nie dzięki takim udoskonalaczom,a dzięki diecie ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-25 18:32 przez Moni_78.

Bielizna wyszczuplająca

25 mar 2011 - 18:38:11

Dieta dietą ,ale pod sukienkę fajnie jest założyć taka bieliznę i czuć się super w swoim ciele:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-25 18:39 przez Naaticzkaa.

Bielizna wyszczuplająca

25 mar 2011 - 18:41:30

To zależy też od firmy, nie wszystko co na allegro ma być super przecież.
Ja praktykowałam takie coś, nie tania sprawa bo za sukienkę obciskającą z miejscem na biust który też był modelowany- zapłaciłam 400zł, ale wyglądałam bosko, wszystkie atuty podkreślone a wady zamaskowane.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-25 18:43 przez nikol24.

Bielizna wyszczuplająca

25 mar 2011 - 18:51:37

Cytat
nikol24
To zależy też od firmy, nie wszystko co na allegro ma być super przecież.
Ja praktykowałam takie coś, nie tania sprawa bo za sukienkę obciskającą z miejscem na biust który też był modelowany- zapłaciłam 400zł, ale wyglądałam bosko, wszystkie atuty podkreślone a wady zamaskowane.

dokładnie o maskowanie wad a podkreślanie zalet chodzi:)

Bielizna wyszczuplająca

28 mar 2011 - 10:02:05

Bielizna której fotki dodałaś to dość tandetna chińszczyzna:/ Naprawdę warto zainwestować w dobrą bieliznę wysokiej jakości, taką w której będziesz czuć się komfortowo i która nie rozleci się po kilku założeniach. Osobiście nosze i polecam brazylijską bieliznę wyszczuplającą. Majty podobne do tych z Twoich fotek:http://wyszczuplajaca.pl/pl/Products/223/bokserki_z_wysoka_talia/Show/

Bielizna wyszczuplająca

28 lis 2022 - 09:35:52

Jak szukasz bielizny przewiewnej, do uprawiania sportu to polecam https://www.sklep-biustonosze.pl. Sporo się znajdzie rozwiązań wyszczuplających.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Leginsyyyyy