Obecnie rozmawiamy o:

w czym śpicie?

gorący temat

najtańsza apteka

19 minut temu

Meble

godzinę temu

Sypialnia tapeta

dzisiaj o 16:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

plusy i minusy H&M

20 mar 2011 - 16:24:41

Jakie według was są plusy i minusy H&M'u?
Zapraszam do dyskusji :)

Plusy:
- rzeczy jak najbardziej w moim stylu
- dostępność różnych rozmiarów
- duży wybór

Minusy:
- obsługa
- jakość niektórych rzeczy
- chaotyczne rozmieszczenie rzeczy

plusy i minusy H&M

20 mar 2011 - 16:27:15

minus - pojawia się nowa kolekcja i po dwóch dniach pół miasta ma te same rzeczy ;)

plusy i minusy H&M

20 mar 2011 - 16:27:29

Obsługa to raczej kwestia miejsca, u mnie we wszystkich h&m są mili ludzie, pomocni. Ja mam właśnie zastrzeżenie do rozmiarów - mocno zamieszane, czasem Ska jest jak Mka, a XS tak samo, większa o dwa rozmiary czasem. No i nie mają już XXS, jak kiedyś mieli na tym dziale divided chociaż.

plusy i minusy H&M

20 mar 2011 - 16:28:37

H&M- hmmmmm ja to nic dla siebie nigdy nie mogę tam kupić....kompletnie nie rozumię fenomenu tego sklepu

plusy i minusy H&M

20 mar 2011 - 16:29:05

jak się pojawia nowa kolekcja to już w tym samym dniu znika większość fajnych ciuszków

plusy i minusy H&M

20 mar 2011 - 16:30:44

Cytat
nightlife
Obsługa to raczej kwestia miejsca, u mnie we wszystkich h&m są mili ludzie, pomocni..

ja u siebie musze czekac 15-20 min przy kasie az ktos laskawie podejdzie..
nie mowiac juz jak o cos zapytam..to niektore kobiety sa strasznie niemile

niezweryfikowana
Posty: 931
Ostrzeżenia: 1/5

plusy i minusy H&M

20 mar 2011 - 16:31:19

CIUCHY TO DZIAWOWSKIE SZMATY A DO TEGO DROGIE

plusy i minusy H&M

20 mar 2011 - 16:31:21

plusy:
niedrogie ciuchy, czesta zmiana kolekcji/nowe rzeczy, czeste dostawy, niektore rzeczy b.ładne i ciekawe perełki:)
minusy:
czasami kiepska jakosc materiałów, przeceniaja zazwyczaj tylko resztki i szmatki, czasami pół miasta chodzi w danej rzeczy ehh

plusy i minusy H&M

20 mar 2011 - 16:31:26

wieelkim plusem jest to ze jesli jestes z czegos niezadowolona lub chcesz reklamowac od reki zwracaja ci pieniadze.
kolejnym plusem jest to ze zawsze znajdziesz cos na kazda okazje ;)

minusy... moze fakt ze wszyscy maja te rzeczy

niezweryfikowana
Posty: 1.487
Ostrzeżenia: 1/5

plusy i minusy H&M

20 mar 2011 - 16:32:19

cena często nie adekawatna do jakosci to raz
dzwina rozmiarówka to dwa
a po trzecie jak jest nowa kolekacja i coś fajnego to po dniu czy 2 tego nie ma:/

a co do plusów:
miła obsługa
świetna bielizna i biżuteria
duży wybór
ciuchy w moim stylu

zweryfikowana
Posty: 1.682
Ostrzeżenia: 1/5

plusy i minusy H&M

20 mar 2011 - 16:32:32

minus - kazdy kupuje to samo;d

plusy i minusy H&M

20 mar 2011 - 16:35:23

dla mnie H&M jest idealny by znaleźć coś na każdą okazję, uwielbiam też wyprzedaże
jedyne co mnie denerwuje to że nie mają żadnych sensownych butów w rozsądnej cenie

plusy i minusy H&M

20 mar 2011 - 16:35:44

Ja jakoś nie potrafię się poruszać w tym sklepie, na szafie widzę czasami śliczne rzeczy z H&M a jak tam wchodzę to nic nie mogę znaleźć, jak dla mnie strasznie chaotycznie :) I niektore ciuszki wyglądają jakby miały się zaraz rozpaść (głównie t-shirty)

plusy i minusy H&M

20 mar 2011 - 16:35:51

- rzeczy jak najbardziej w moim stylu
- dostępność różnych rozmiarów - na mnie większość rzeczy za duża
- duży wybór

Minusy:
- obsługa - z obsługi akurat jestem zadowolona
- jakość niektórych rzeczy - zgadzam się
- chaotyczne rozmieszczenie rzeczy - też się zgadzam - to jest plus dla sklepu, bo póki znajdziesz czego szukasz, to obłazisz cały sklep, ale ogromny minus dla kupującego

ogromnym minusem jest to, że dostawy rzeczy są limitowane i niektóre modele znikają ze sklepu w tym samym dniu, w którym się pojawiły, jak np słynne pilotki po 129, które sprzedawano na all po 200-250 zł

plusy i minusy H&M

20 mar 2011 - 16:38:52

Cytat
kasiarz141
H&M- hmmmmm ja to nic dla siebie nigdy nie mogę tam kupić....kompletnie nie rozumię fenomenu tego sklepu
Po pierwsze: tak, czepiam się.
Po drugie: H&M to dla mnie swoisty stylistyczny punkt ksero dla 90% ludności. Do tego ubrania są wątpliwej jakości. Jeden raz udało mi się kupić tam spódnicę, z której jestem zadowolona. Prawdę powiedziawszy, kiedy jestem w galerii wchodzę tam dla zabicia czasu i raczej wychodzę z niczym.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Przeceny ZARA