Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ciuchy

14 mar 2011 - 19:41:06

Hej , kupujecie może ubrania w lumpeksach? ja ostatnio się do nich przekonałam. Ale nie mam takiego szczęścia jak moja przyjaciółka.Gdy tylko idziemy do lumpeksu ana wraca z masą świetnych rzeczy a ja z 1 lub 2 bluzkami.;/ Ale niekiedy też są fajne rzeczy. Wolicie lumpeksy czy normalne sklepy? Oczywiście ja nie tylko kupuje w lumpeksach, uwielbiam też sklepy takie jak: H&M, zara ,C&A ...

Ciuchy

14 mar 2011 - 19:45:04

Cytat
asiula1997
Hej , kupujecie może ubrania w lumpeksach? ja ostatnio się do nich przekonałam. Ale nie mam takiego szczęścia jak moja przyjaciółka.Gdy tylko idziemy do lumpeksu ana wraca z masą świetnych rzeczy a ja z 1 lub 2 bluzkami.;/ Ale niekiedy też są fajne rzeczy. Wolicie lumpeksy czy normalne sklepy? Oczywiście ja nie tylko kupuje w lumpeksach, uwielbiam też sklepy takie jak: H&M, zara ,C&A ...

Jasne, tyle, ze u mnie nie ma jakiś fajnych, a jak są to tak się drogo cenią, ze wolę dodać i kupić sobie nową rzecz. Poza tym nie mam teraz zbytnio czasu latać po SH :(

Ciuchy

14 mar 2011 - 19:47:37

ja nie umiem nic znaleźc :(
dzis kupilam swoja pierwsza rzecz w lumpeksie ;p marynarke :)

Ciuchy

14 mar 2011 - 19:48:03

Ja od hmm ponad roku kupuję ciuchy praktycznie tylko w lumpach :) Ostatnio poszerzyli u mnie dobrego lumpa z wyceną (dość drogą) o wagę (15zł/kg) i od razu trafiła mi się mega spódniczka i bluzeczka ;p Ahhh! Całe 5zł za to dałam :D

zweryfikowana
Posty: 6.040
Ostrzeżenia: 1/5

Ciuchy

14 mar 2011 - 19:49:34

u mnie niby drogo (bywa i 78 zł/kg - Warszawa) ale ostatnio wyhaczyłam super ciuszki kiedy była przecena (29 zł/kg) i ogólnie to uwielbiam lumpeksy :) co ciekawe u mnie w miasteczku (5 km od granic Warszawy) cena na kilo przy nowej dostawie wynosi 42 zł/kg czyli prawie 2 razy mniej :) ale lumpeksy to moje życie i bym chyba zbankrutowała nie mogąc szperać i wyszukiwać perełek

zweryfikowana
Posty: 2.279
Ostrzeżenia: 1/5

Ciuchy

14 mar 2011 - 19:52:17

w Warszawie niestety (moim skromnym zdaniem) nie ma fajnych SH ;/ trzeba nieźle się nałazić żeby coś fajnego znaleźć, albo iść w dzień dostawy z samego rana i przepychać się z starymi babami :( tylko nie każdy ma czas!

Ciuchy

14 mar 2011 - 19:52:38

Lubie SH za małe pieniądze można się fajnie ubrać, ale oczywiście kupuję także w sieciówkach lub innych butikach :)

Ciuchy

14 mar 2011 - 19:53:51

Ja nigdy nic nie kupowałam w lumpeksie. przez cale zycie moze max 2 rzy bylam tam bo nie mam po co chodzić . wolę sklepy z nową odzieżą ,a czemu? bo tak :)

zweryfikowana
Posty: 2.279
Ostrzeżenia: 1/5

Ciuchy

14 mar 2011 - 19:55:22

Cytat
ciuch-hunter
u mnie niby drogo (bywa i 78 zł/kg - Warszawa) ale ostatnio wyhaczyłam super ciuszki kiedy była przecena (29 zł/kg) i ogólnie to uwielbiam lumpeksy :) co ciekawe u mnie w miasteczku (5 km od granic Warszawy) cena na kilo przy nowej dostawie wynosi 42 zł/kg czyli prawie 2 razy mniej :) ale lumpeksy to moje życie i bym chyba zbankrutowała nie mogąc szperać i wyszukiwać perełek

dokladnie w Wawie ceny sa masakryczny! a Ty gdzie wyhaczylas te super ciuszki jesli mozna wiedziec? ;p

zweryfikowana
Posty: 6.040
Ostrzeżenia: 1/5

Ciuchy

14 mar 2011 - 19:58:25

Cytat
sauria80
w Warszawie niestety (moim skromnym zdaniem) nie ma fajnych SH ;/ trzeba nieźle się nałazić żeby coś fajnego znaleźć, albo iść w dzień dostawy z samego rana i przepychać się z starymi babami :( tylko nie każdy ma czas!
są super (na Świętokrzyskiej odzieżowy raj polecam ale cholernie drogo) tylko jest ich tak dużo że nie da rady do wszystkich wejść i sprawdzić, czy dany sh jest w porządku czy nie :) ostatnio odkryłam też taki dosyć duży (centrum taniej odzieży grójecka przy Banacha/Bitwy warszawskiej) lubię też ten na placu narutowicza :) także spróbuj tam to może Ci się odmieni :)

Ciuchy

14 mar 2011 - 19:59:02

u mnie trafiaja sie fajne rzeczy ale ceny jak na lumpki to sa zawyzone:(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-14 20:06 przez sandrea16.

niezweryfikowana
Posty: 685
Ostrzeżenia: 2/5

Ciuchy

14 mar 2011 - 20:02:47

ja np. kupiłam sobie w SH buty z Nike w b.dobrym stanie za 5zł.
a ile markowych ciuchów, bluz adidas po 5zł..jesus dziewczyny sie zabijały o te ciuchy (;

zweryfikowana
Posty: 2.279
Ostrzeżenia: 1/5

Ciuchy

14 mar 2011 - 20:16:15

Cytat
ciuch-hunter
Cytat
sauria80
w Warszawie niestety (moim skromnym zdaniem) nie ma fajnych SH ;/ trzeba nieźle się nałazić żeby coś fajnego znaleźć, albo iść w dzień dostawy z samego rana i przepychać się z starymi babami :( tylko nie każdy ma czas!
są super (na Świętokrzyskiej odzieżowy raj polecam ale cholernie drogo) tylko jest ich tak dużo że nie da rady do wszystkich wejść i sprawdzić, czy dany sh jest w porządku czy nie :) ostatnio odkryłam też taki dosyć duży (centrum taniej odzieży grójecka przy Banacha/Bitwy warszawskiej) lubię też ten na placu narutowicza :) także spróbuj tam to może Ci się odmieni :)

w odzieżowym raju byłam kilka razy, ale jakoś mnie nie powalił ;/ a na Ochocie nigdy nie byłam, nie moje rejony...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sukienki na lato?