Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hurtownia Awanti - Opinie

18 mar 2011 - 17:26:27

A ja mam pytanie... jak to jest z ilości zamówienie? za ile trzeba minimum zamówic?

Hurtownia Awanti - Opinie

18 mar 2011 - 17:28:31

nigdy wiecej, jakosciowo straszne, wole dolozyc

Hurtownia Awanti - Opinie

18 mar 2011 - 17:30:12

NIE POLECAM, zamawiałam u nich z siostra w wakacje i do dzis czekamy na przesyłkę

Hurtownia Awanti - Opinie

18 mar 2011 - 17:56:17

Aha skoro tak mówicie... ja wam moge polecić hurtownie miracollo , tam sa dobre jakosciowo rzeczy;) a najfajniejszy towar na wakacjach;)

Hurtownia Awanti - Opinie

19 mar 2011 - 00:54:17

Będziecie robić dziewczyny zamówienie nowe w najbliższym czasie? Mam spódniczkę na oku i szukam grupki do zamówienia... ;]

Hurtownia Awanti - Opinie

19 mar 2011 - 16:46:39

ja w poniedziałek będe domawiała jeśli będą już ceny z nowej dostawy
jakby ktoś był chętny :) więcej inf na priv

Hurtownia Awanti - Opinie

20 mar 2011 - 10:13:37

witam, czy robi ktos zamowienie ? ja jestem chetna na jedna rzecz

Hurtownia Awanti - Opinie

20 mar 2011 - 10:16:17

ja zamawiałam bluzeczkę koronkową, jest naprawdę ŚWIETNA jest identyczna jak na zdjęciu jakość dobra ale niestety jest troszeczkę za duża, ja polecam tylko trzeba długo czekać

zweryfikowana
Posty: 1.097
Ostrzeżenia: 1/5

Hurtownia Awanti - Opinie

20 mar 2011 - 10:22:16

Cytat
sandraaa_90
Ja robiłam zamówienie ostatnio. Strasznie długo czeka się na weryfikację, połowa ubrań znika w tym czasie. Potem kolejny tydzień czekasz na przesyłkę. Niektóre rzeczy zupełnie inaczej wyglądają niż na zdjęciach, często też przysyłają inne ciuchy niż zamawiałaś. Część ubrań ma inny odcień. Jakościowo są takie jak w sieciówkach, bo część tych rzeczy jest z h&m, bershki, amisu. Ogólnie dużo zachodu z tym, z niektórymi dziewczynami ciężko jest się dogadać - jak chcesz mieć dużo roboty i nic z tego nie mieć to polecam :D:D
Dokładnie jak kupiłam sama i nie miała problemu ze sprzedażą po znajomych :)

zweryfikowana
Posty: 1.065
Ostrzeżenia: 1/5

Hurtownia Awanti - Opinie

20 mar 2011 - 10:26:12

ile trzeba rzeczy zamówić? jest jakieś minimum??

Hurtownia Awanti - Opinie

20 mar 2011 - 10:34:08

Ja zamawiałam z tej hurtowni już 2X. za każdym razem zbieram zamówienie z koleżankami żeby było więcej. Ubrania które zamówiłam dla siebie są ok, i jestem zadowolona. Co prawda rozmiar S wyglądał jak L, ale od czego są krawcowe ;). Mój chłopak zamawiał z męskich, to naprawdę polecam koszulki są bardzo dobre gatunkowo. Ale z tego co moje koleżanki zamawiały to zdarzały się przebarwione ciuchy, dziurawe, bluzy bez troczków przy kapturze, kolory nie zgadzały się ze zdjęciami. Na szczęście w ciągu 10 dni można im to odesłać bez podania przyczyny zwrotu. Aha i co do tego że przysyłają też inne całkiem ciuchy to też prawda.

Hurtownia Awanti - Opinie

20 mar 2011 - 10:50:11

ja bym chciała zamówic coś jakby ktoś robił zamówiennie ;P

Hurtownia Awanti - Opinie

20 mar 2011 - 11:26:20

dziewczyny, założyłam nam wątek w dziale "ogłoszenia - poszukuję" w sprawie nowego zamówienia

Hurtownia Awanti - Opinie

20 mar 2011 - 14:45:48

jest już większość cen z nowej dostawy, zamawiam jutro rano jak byłbym ktoś chętny i zależy wam na czasie to zapraszam
zapraszam na priv



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-20 14:47 przez kasia89.

Hurtownia Awanti - Opinie

20 mar 2011 - 15:08:15

składam zamówienie jutro, także zapraszam do wątku w dziale ogłoszenia - poszukuję :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

W stylu Emmy Watson