Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 450
Ostrzeżenia: 1/5

Hurtownia Awanti - Opinie

14 mar 2011 - 19:37:07

Zastanawiam się nad zamówieniem ubrań z hurtownie awanti. Jakie są wasze opinię. Opłaca się tam kupować? Jakiej jakości są ciuchy? Czytałam różne opinie i sama nie wiem co sądzić. Proszę pomóżcie.

Przepraszam jeśli już był taki wątek, nie mogłam znaleźć.



Proszę chociaż podbijajcie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-14 19:42 przez dotka_g.

Hurtownia Awanti - Opinie

14 mar 2011 - 20:18:06

ja wlasnie czekam na swoja paczke ;p

Hurtownia Awanti - Opinie

14 mar 2011 - 20:20:41

mogla bys mi wysłać link tej hurtowni ? bo nigdzie nie moge znaleźć

Hurtownia Awanti - Opinie

14 mar 2011 - 20:22:46

Ja też czekam na paczkę więc narazie trudno mi powiedzieć.

Hurtownia Awanti - Opinie

14 mar 2011 - 20:23:26

Cytat
aagataa4
ja wlasnie czekam na swoja paczke ;p

jeżeli można to proszę troszkę szerzej;P zamawiasz już kolejny raz czy pierwszy? jak z jakością? ubrania są takie jak na zdjęciach czy się różnią?

Hurtownia Awanti - Opinie

14 mar 2011 - 20:26:49

ciuszki na fotkach wygladaja milon razy lepiej niz w rzeczywistosci, ja juz nigdy nic tam nie kupie, nie polecam lepiej sobie dolozyc 20zl i kupic cos porzadnego niz szmatki ktore beda lezec z metkami w szafie :)

Hurtownia Awanti - Opinie

14 mar 2011 - 20:26:55

Ja robiłam zamówienie ostatnio. Strasznie długo czeka się na weryfikację, połowa ubrań znika w tym czasie. Potem kolejny tydzień czekasz na przesyłkę. Niektóre rzeczy zupełnie inaczej wyglądają niż na zdjęciach, często też przysyłają inne ciuchy niż zamawiałaś. Część ubrań ma inny odcień. Jakościowo są takie jak w sieciówkach, bo część tych rzeczy jest z h&m, bershki, amisu. Ogólnie dużo zachodu z tym, z niektórymi dziewczynami ciężko jest się dogadać - jak chcesz mieć dużo roboty i nic z tego nie mieć to polecam :D:D

zweryfikowana
Posty: 1.482
Ostrzeżenia: 1/5

Hurtownia Awanti - Opinie

14 mar 2011 - 20:27:54

ja czekam tez na paczke :) odebralam juz 10 paczek z hurtowni awanti i w tym duzo ciuszkow ktore sobie zamowilam i ze wszystkich jestem bardzo zadowolona i nie narzekam :) i wedlug mnie oplaca sie za te 13 zl kupic bluzke ktora w sklepie moze kosztowal 60 zl nawet jakby sie miala okazac nie najlepsza gatunkowo bo 13 zl za bluzke to nie jest chyba az taki majatek :). ja kupilam w new yorkerze koszulke za 39.95 a za tydzien byla ta sama w roznych kolorach na awanti za 10 zl i zaluje ze wtedy kupilam bo tutaj bym miala za to 4 koszulki :))

Hurtownia Awanti - Opinie

14 mar 2011 - 20:30:00

faktycznie nie które ciuszki nieco sie różnią od zdjęć ale jakość jak dla mnie ok, polecam. ale faktycznie nim cie zweryfikują to połowy rzeczy nie ma

zweryfikowana
Posty: 450
Ostrzeżenia: 1/5

Hurtownia Awanti - Opinie

14 mar 2011 - 20:38:02

A lepiej zamawiać telefonicznie czy emailem?

Hurtownia Awanti - Opinie

14 mar 2011 - 20:41:36

chińska jakość , zdjęcia mocno różnią się od ciuszków w realu , wysyłka trwa prawie 3 tyg i przychodzi w workach po ziemniakach

zweryfikowana
Posty: 450
Ostrzeżenia: 1/5

Hurtownia Awanti - Opinie

14 mar 2011 - 21:16:04

Ktoś jeszcze się wypowie?

zweryfikowana
Posty: 394
Ostrzeżenia: 1/5

Hurtownia Awanti - Opinie

14 mar 2011 - 21:19:18

ja zamawialam rzeczy z tej hurtowni i jestem z nich zadowolona teraz zamowilam kolejne rzeczy i wlasnie na nie czekam :)

Hurtownia Awanti - Opinie

14 mar 2011 - 21:19:25

Ja tam nie wiem, jak mogą być inne jak na zdjęciach skoro fotki biorą od firm, które sprzedają? Np. H&M? Ja zamierzam zamówić stamtąd paczkę.

Hurtownia Awanti - Opinie

14 mar 2011 - 21:23:24

ja byłam zadowolona, robiłam zamówienia z kimś nigdy sama.
Ostatnio zrobiłam sama po raz pierwszy . Wszystko ok. Wiadomo nie wszystko rewelacja, niektore bluzeczki okropnajakość ale cóż nie mozna oczekiwać szału po ciuchach w takich cenach.
odrazu wziełam się za drugie zamówienie.
ii jestem rozczarowana, przysłali mi nie to co chciałam i w dodatku zaplaciłam za 51 rzeczy które mam na fakturze a w paczce miałam tylko 45 sztuk ... wiec niezła pomyłka ;/ i jeszcze na wyjasnienie calej sprawy czekam tydzień ;/
zamiast przeprosić i postarać się jak najszybciej wyjasnic wszystko to oni mają mnie głeboko w tyłku i mi wmawiaja ze to napewno nie ich wina bo sprawdzaja dokladnie wszystko ;/ no chyba te rzeczy nie wyparowały .. nie polecam. juz napewno nie robienie zamówienia samemu, moze z kims pojedyncze ciuchy zamówie ale sama już nie

Cytat
dotka_g
A lepiej zamawiać telefonicznie czy emailem?
mailem. masz wszystko czarne na białym a telefonicznie oni się pobubią. jedna babka przyjmie druga bedzie robic i wszystko pomieszają..

Cytat
Luflee
Ja tam nie wiem, jak mogą być inne jak na zdjęciach skoro fotki biorą od firm, które sprzedają? Np. H&M? Ja zamierzam zamówić stamtąd paczkę.
kto ci powiedział ze mają zdjęcia od tych fimr? pierwsze słysze..
a zdjecia roznią się od rzeczywistości, sama zamawiałam to wiem. ubrania są 'wydłuzane' i jak pise bluzka a wyglada na dluzsza to nie łudźcie się. bedzie krótka ;)
jesli pisze tunika to jest do tyłka ale tak to ledo siega bioder (jesli chodzi o bluzki)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-14 21:26 przez kamiqa.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ciuchy