Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Podnoszenie kwalifikacji

29 minut temu

Sklep internetowy

godzinę temu

Biznes

godzinę temu

tabernakula sklep

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jaki krawat do cielistej sukienki??

26 sty 2011 - 11:30:02

Witam :) próbowałam znaleść odpowiedz na forach w sieci i tu na szafie ale niestety nie znalazłam konkretnej odpowiedzi na moje pytanie. Mam sukienke w kolorze takim cielistym jasno beżowym, jest bardzo delikatna i nie mam pojecia jaki krawat powinien mieć mój partner? i Czy w ogóle musi miec koniecznie pod kolor sukienki? on ma garnitur klasyczny czarny i chyba bedzie mial białą koszulę, i co do tego, beżowy krawat? zastanawiam sie jak to bedzie wyladało? podpowiedzcie cos?? :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-26 11:39 przez agraffka_.

jaki krawat do cielistej sukienki??

26 sty 2011 - 11:38:48

sa trzy opcje:
1: on ubiera kremowa koszulę, kolor zblizony do Twojej sukienki i krawat w ciemne prążki lub inne delikatne fajne wzorki
2: on ubiera biała koszulę i krawat w kolorze ciemnym dowolnym z motywem jasnym na nim
3: on ubiera ciemną koszulę i jasny krawat ale to juz trzeba dobrac idealnie, żeby nie wyszło pstrokato

Zanim wybierzesz pomyśl jaką ma karnację partner i w czym mu będzie lepiej;-))
aha, i nie zapomnij, żeby się dobrze bawić, bo to jest chyba ważniejsze od wyglądu prawda?
p.s. a jak zgubi krawat ;-p

powodzenia!!!

jaki krawat do cielistej sukienki??

26 sty 2011 - 11:42:13

Ja byłam na weselu, gdzie dziewczyna miała wlaśnie kremową sukienkę, a partner brązową koszulę i kremowy krawat idealnie dopasowany kolorystycznie do jej kiecki i jasny garnitur.

jaki krawat do cielistej sukienki??

26 sty 2011 - 11:42:51

dzieki :) naprawde mi pomogłaś :D obgadam te opcje z chłopakiem i zapytam poprostu w której z opcji on sie bedzie czuł najlepiej:))

jaki krawat do cielistej sukienki??

26 sty 2011 - 11:50:39

według mnie to biała koszula i czarny prosty krawat ;)
lub bezowy, karmelowy , kapuczino czy cos takiego ;) tak jak kolor twej sukienki ;D
ale chyba najlepiej by był normalny czarny ;D

jaki krawat do cielistej sukienki??

26 sty 2011 - 11:53:24

pójdz do sklepu wez biala koszule i poprzymierzaj do niej krawaty które pasuja kolorem do twojej sukienki i wtedy sama zobaczysz który najlepiej pasuje, my z mezem zawsze tak robimy, dobrze by było zebyscie mieli te same kolory ale tez nie bedzie tragedia jesli nie bedziecie pod siebie ubrani :)

jaki krawat do cielistej sukienki??

26 sty 2011 - 11:56:43

ale po co? facet to nie torebka zeby pasowal do kiecki czy butow :/ skad taka "moda"? kazda osoba jest indywidualnoscia i ubiera to w czym dobrze wyglada. nie jestescie blizniakami tylko partnerami

jaki krawat do cielistej sukienki??

26 sty 2011 - 12:03:10

ja bym go widziała klasycznie do takiej sukienki :) czarny garniak , miała koszukal, czarny krawat zeby nie przekombinować :)

jaki krawat do cielistej sukienki??

30 sty 2011 - 10:51:21

właśnie tak planowaliśmy że pójdziemy razem do sklepu i coś wybierzemy, bo On mówił że i tak musi kupić sobie nową koszule to coś dobierzemy w sklepie, ale pewnie nie będziemy kombinować za bardzo.Biała koszula lub jakaś taka kremowa + czarny krawat :) ważne zebyśmy sie bawili dobrze :))

jaki krawat do cielistej sukienki??

30 sty 2011 - 11:06:05

Cytat
mc85
ale po co? facet to nie torebka zeby pasowal do kiecki czy butow :/ skad taka "moda"? kazda osoba jest indywidualnoscia i ubiera to w czym dobrze wyglada. nie jestescie blizniakami tylko partnerami

Właśnie dlatego, że są parą i tworzą całość. To dobrze wróży na przyszłość, że szukają przysłowiowego wspólnego mianownika.
W dobrym sklepie z odzieżą męską na pewno doradzą jak dobrać koszulę i krawat . Sama się o tym przekonałam.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-30 11:07 przez szasa.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

EMU- ktoś jeszcze nosi?