Obecnie rozmawiamy o:

hala łukowa

4 minuty temu

Opakowania

godzinę temu

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Rajstopy - jaką firmę polecacie?

16 sty 2011 - 15:15:38

Hej, mam pytanie, jakiej firmy rajstopy polecacie? Jest tyle tego a z jakością różnie bywa, bo albo zaraz się pozaciągają albo podziurawią nawet przy pierwszym założeniu. Może podpowiecie która firma ma rajstopy dobrej jakości za przystępna cenę albo droższa ale za to mega super jakościowo?

Rajstopy - jaką firmę polecacie?

16 sty 2011 - 15:17:47

polecam gatte, dobrze sie trzymają

a wiecie moze rajstopy w serduszka - jaka to marka?

Rajstopy - jaką firmę polecacie?

16 sty 2011 - 15:20:08

Cytat
ewa_mimi
polecam gatte, dobrze sie trzymają

a wiecie moze rajstopy w serduszka - jaka to marka?

najwiecej rajstop w serduszka na Szafie i Allegro widzialam z Atmosphere, cena ok. 15zl;)

Rajstopy - jaką firmę polecacie?

16 sty 2011 - 15:20:30

Ja uwielbiam rajstopki z Orsaya. ;)
Ładna, wytrzymałe i w przystępnej cenie.










http://forum.szafa.pl/16/2844787/2847070/olympus-590-sprzedam-aparat.html#msg-2847070

Rajstopy - jaką firmę polecacie?

16 sty 2011 - 15:25:15

jakościowo najlepsze zdarzyły mi się ze stradivariusa bądź z gatty. Mam też super rajstopy z Top Shopu i piękne z Reserved ale niestety te drugie są na mnie za małe i chcę je sprzedać.

Rajstopy - jaką firmę polecacie?

16 sty 2011 - 15:25:35

w serduszka to napewno w neew looku... a widziałyście cieliste rajstopy w serduszka gdzies?

Rajstopy - jaką firmę polecacie?

16 sty 2011 - 15:26:29

ja lubie gatte i calzedonie

Rajstopy - jaką firmę polecacie?

16 sty 2011 - 15:30:16

O jako ze temat zwiazany z moim fetyszem to sie wypowiem jakie moja dziewczyna nosi bo sie nasłucham troche otym. Wiec z tego co mowila to gatty sa okej ale nie poleca np rajstop z supermarketów takich "róznych tanich" ale i gatte jej sie zdarzy kupic i juz w opakowaniu nawet maja takie mini dziurki od ktorych jej leci oczko potem. Kup sobie gatte Fortisima ktorych niby sie nie da zaciagnac i nie leca oczka (koszt ok 13zł). A co do cielistych w serduszka to widzialem na allegro takie PRIMARK.

Tak wiem jestem dziwny.. Facet a sie zna na rajtkach.

Rajstopy - jaką firmę polecacie?

16 sty 2011 - 15:30:58

Cytat
asiqab
w serduszka to napewno w neew looku... a widziałyście cieliste rajstopy w serduszka gdzies?

Moze do konca cieliste nie byly raczej lekki pudrowy róż ale widziałam je w HM :)

Rajstopy - jaką firmę polecacie?

16 sty 2011 - 15:30:59

ja lubię z gatty.

Rajstopy - jaką firmę polecacie?

16 sty 2011 - 15:33:12

ja polecam Gatta i Veneziana

Rajstopy - jaką firmę polecacie?

16 sty 2011 - 15:36:07

przetrzepałam all pod katem atmosphare i new look. ni ma:(

Rajstopy - jaką firmę polecacie?

16 sty 2011 - 15:37:02

Aha dodam jeszcze ze w Biedronce kupowała rajtki (firma adrian o ile wiem) Ładnie wygladaja (błyszczą i sa bardzo delikatne w dotyku jak jedwab) ale po 2-3 zalozeniach juz leca oczka itp. ale tanie sa bo ok 3 zł kosztuja.

Rajstopy - jaką firmę polecacie?

16 sty 2011 - 15:37:38

a ja z Gatty nie lubię, zawsze się zaciągną już przy zakładaniu (a wcale nie mam paznokci kwalifikujących się pod pilarkę łańcuchową)
u siebie w domu mam mnóstwo opakowań rajstop firmy Glamour i nawet te cieniutkie zakładam po kilka razy bo się nie zaciągają

w rajstopach H&M jest dobre to, że one się dziurawią, a nie puszczają oczek (przynajmniej na takie trafiałam;)

a pan od buraków powiedział, że tanie rajstopy są ble- ja uważam, że lepiej kupić tanie, które się rozwalą, niż z Gatty drogie, które zawsze mam jakieś felerne ;) a ostatnio kupiłam rajstopy w Auchan 40-60 DEN po 3,90 zł i jak na razie dobrze się sprawują :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Waga-odwieczny problem! Pomocy!